Extra Vegas - Bonuses

Age Limit
Extra Vegas
Extra Vegas is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao

Bonuses

Shuma minimale që duhet të depozitoni për t'u kualifikuar për bonusin e mirëseardhjes në Extra Vegas është 10 dollarë. Shuma maksimale që mund të depozitoni përcaktohet nga mënyra e pagesës që vendosni të përdorni, dhe zakonisht shkruhet në mënyrë që ta shihni lehtësisht kur depozitoni para në llogarinë tuaj.

Bonusi i mirëseardhjes

Extra Vegas Casino ofron një paketë të mrekullueshme mirëseardhjeje. Kazinoja ofron një ofertë të mahnitshme për të tërhequr lojtarë të rinj dhe në të njëjtën kohë për t'i mbajtur lojtarët e tyre të lumtur. Ata japin 90 rrotullime falas pas regjistrimit dhe ofrojnë një bonus masiv prej 200% në depozitën e parë, por kjo nuk ndalet këtu. Për ta përmbledhur, këto janë të gjitha bonuset që mund të merrni si klient i ri:

  • 90 rrotullime falas gjatë regjistrimit
  • Në depozitën tuaj të parë, ju do të merrni një bonus depozite prej 200% deri në 2000 € dhe 30 rrotullime pa bast.
  • Në depozitën tuaj të dytë, ju do të merrni një bonus depozite prej 250% deri në 2500 € dhe 50 rrotullime pa bast.
  • Në depozitën tuaj të tretë, ju do të merrni një bonus depozite prej 300% deri në 3000 € dhe 30 rrotullime pa bast.

Duhet të jeni mbi 18 vjeç që të keni të drejtë të hapni një llogari. Ju lutemi lexoni termat dhe kushtet që zbatohen për çdo bonus për t'u siguruar që do të jeni në gjendje t'i përmbushni ato. Kërkesat e bastit zbatohen për fondet e bonusit që do të merrni. Megjithatë, rrotullimet falas që ju jepen janë pa kërkesa për bast.

Termat dhe Kushtet e Bonusit

Ju duhet të jeni 18 vjeç ose më i vjetër që të keni të drejtë të hapni një llogari në Extra Vegas. Kjo ofertë është e disponueshme për klientët e rinj të cilët do të regjistrohen me sukses në kazino dhe më pas do të shpërndahen mbi bonusin e mirëseardhjes mbi 3 depozitat e para. Kërkesat e basteve për fondet e bonusit janë 20x.

Bonusi i besnikërisë

Lojtarët e rregullt në Extra Vegas mund të jenë pjesë e një programi VIP dhe shpërblimesh besnikërie. Si fillim, ekziston një program besnikërie për kthimin e parave të gatshme për të gjithë lojtarët. Pra, nëse bëni një depozitë, do të merrni një kthim parash prej 15%, dhe ky është rregulli për të gjitha depozitat e radhës që bëni. Kjo shumë do të llogaritet çdo të hënë bazuar në shumën që keni shpenzuar në kazino për javën e kaluar.

Do të merrni gjithashtu pikë VIP për çdo dollar që vendosni bast në lojëra. Gjithsej janë gjashtë nivele të ndryshme dhe sa më i lartë të jetë niveli, aq më shumë çmime mund të prisni të merrni. Ka turne dhe promovime të dedikuara dhe shumë gjëra të tjera që ju presin pasi të bëheni anëtar i ekipit të lojtarëve Extra Vegas.

Bonusi i ndeshjes

Në Extra Vegas, ju do të merrni një bonus masiv prej 200% të depozitave herën e parë që depozitoni para në llogarinë tuaj të kazinosë. Paratë e bonusit janë subjekt i kërkesave të bastit 30 herë.

Bonus pa depozitë

Extra Vegas po i ndihmon lojtarët e rinj të fillojnë një fillim të mrekullueshëm. Në momentin që do të këndoni për kazinonë, do të merrni 20 rrotullime falas pa depozitë. Për më tepër, ju do të merrni 150 rrotullime të tjera falas gjatë rrjedhës së 5 depozitave që do të bëni si pjesë e paketës së bonusit të mirëseardhjes.

Kodet e bonusit

Extra Vegas do t'i shpërblejë lojtarët e tij me kode bonusi që më vonë do t'i konvertojnë në rrotullime, shumëzues ose bonuse falas, vetëm për të përmendur disa.

Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (9)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i besnikërisëBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Franceze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Portugeze
Spanjolle
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
AstroPay
AstroPay Card
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
MasterCard
UPayCard
Visa
MonedhatMonedhat (13)
Afrikës së Jugut Rand
Dinari Tunizian
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Ri Taivanez
Euro
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Paund sterlina
Peso argjentinase
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (15)
Afrika e Jugut
Argjentina
Australia
Brazili
Franca
Japonia
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Portugalia
Spanja
Tajlandë
Tajvani
Tunizia
Vietnami
SoftwareSoftware (7)