Extra Vegas - Account

Age Limit
Extra Vegas
Extra Vegas is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao

Account

Kur klikoni në butonin "Join Extra Vegas" Kazino, ju jeni një hap drejt krijimit të llogarisë tuaj. Ju duhet të jepni të dhënat tuaja personale për të përfunduar procesin e regjistrimit. Depozoni të paktën 10 dollarë dhe kërkoni bonusin tuaj të mirëseardhjes.

Bixhozi në internet është bërë kaq i popullarizuar falë avancimit të teknologjisë moderne, kështu që praktikisht nuk ka asnjë person që të mos ketë menduar të luajë kumar të paktën një herë. Regjistrimi në një kazino online është shumë i lehtë, por nëse jeni fillestar, ka disa gjëra që duhet të keni parasysh.

Në Extra Vegas, seksioni i regjistrimit është në këndin e sipërm djathtas. Klikoni në Join Now dhe procesi i regjistrimit do të përfundojë brenda disa minutash. Procesi i regjistrimit përfshin disa hapa sigurie që nuk mund të anashkalohen. Ju duhet të plotësoni informacionin dhe mbani në mend se duhet të jepni informacion të saktë dhe nëse nuk e bëni, nuk do të mund të bëni një tërheqje më vonë. Krijoni një pyetje sigurie që mund ta mbani mend, në mënyrë që të rikuperoni lehtësisht fjalëkalimin tuaj nëse është e nevojshme. Ju gjithashtu duhet të zgjidhni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim unik që do t'ju duhet të jepni sa herë që përpiqeni të identifikoheni në llogarinë tuaj. Në këtë pikë regjistrimi, ju kërkohet gjithashtu të zgjidhni një monedhë.

Verifikimi i identitetit

Siç thamë më parë, ju duhet t'i siguroni kazinosë informacionin tuaj personal për të hapur një llogari. Më vonë, do t'ju duhet të provoni identitetin tuaj. Mënyra e vetme për ta bërë këtë është duke i ofruar kazinosë dokumente të vlefshme që mbështesin të dhënat e shkruara. Ky hap është vendimtar pasi nuk ka mënyra të tjera për të vërtetuar identitetin tuaj.

Ju gjithashtu do të duhet të konfirmoni adresën tuaj të emailit. Për ta bërë këtë, duhet të kontrolloni emailin tuaj pasi të jeni regjistruar në kazino dhe duhet të ketë një email të dërguar nga Extra Vegas. Thjesht klikoni në lidhjen dhe ajo do t'ju ridrejtojë menjëherë në faqen e internetit të kazinosë.

Pasi të keni përfunduar procesin e verifikimit të llogarisë suaj, do t'ju duhet të zgjidhni një mënyrë pagese. Extra Vegas ofron një gamë të gjerë opsionesh pagese që ju lejojnë të bëni depozita dhe të tërhiqni para nga llogaria juaj.

Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (9)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i besnikërisëBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Franceze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Portugeze
Spanjolle
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
AstroPay
AstroPay Card
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
MasterCard
UPayCard
Visa
MonedhatMonedhat (13)
Afrikës së Jugut Rand
Dinari Tunizian
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Ri Taivanez
Euro
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Paund sterlina
Peso argjentinase
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (15)
Afrika e Jugut
Argjentina
Australia
Brazili
Franca
Japonia
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Portugalia
Spanja
Tajlandë
Tajvani
Tunizia
Vietnami
SoftwareSoftware (7)