Extra Vegas - About

Age Limit
Extra Vegas
Extra Vegas is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao

About

Extra Vegas është i disponueshëm për lojtarët që nga viti 1999. Kjo kazino është paraardhësi në industri dhe ka shumë vite përvojë. Gjatë gjithë viteve ata janë rritur në popullaritet, dhe në ditët e sotme, ata ofrojnë shërbim të shkëlqyer ndaj klientit dhe përvojë të lojës. Ekipi i Extra Vegas Casino ka mësuar se klienti është prioriteti i tyre dhe kjo është arsyeja kryesore që ata ende lulëzojnë si një kazino online.

Extra Vegas ofron disa bonuse dhe stimuj të frytshëm për çdo kazino në internet. Faqja e tyre e internetit është një platformë argëtuese dhe plot ngjyra, dhe në faqen e tyre kryesore, mund të gjeni disa informacione të dobishme.

Në shiritin e veglave të ekranit të majtë, mund të hyni në faqet e ndryshme të faqes së internetit. Ata përdorën ikona që përfaqësojnë faqe të ndryshme, të tilla si qershitë për lojëra elektronike dhe një tregtar për lojëra të drejtpërdrejta, vetëm për të përmendur disa.

Pronari dhe CEO

Pronari i Extra Vegas është kazinove Cellcorp Limited.

Numri i Licencës

Extra Vegas Casino është licencuar dhe rregulluar nga Komisioneri i Lojërave të Curacao dhe Qeveria e Curacao.

Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (9)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i besnikërisëBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Franceze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Portugeze
Spanjolle
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
AstroPay
AstroPay Card
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
MasterCard
UPayCard
Visa
MonedhatMonedhat (13)
Afrikës së Jugut Rand
Dinari Tunizian
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Ri Taivanez
Euro
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Paund sterlina
Peso argjentinase
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (15)
Afrika e Jugut
Argjentina
Australia
Brazili
Franca
Japonia
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Portugalia
Spanja
Tajlandë
Tajvani
Tunizia
Vietnami
SoftwareSoftware (7)