Extra Vegas

Age Limit
Extra Vegas
Extra Vegas is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao

About

Extra Vegas është i disponueshëm për lojtarët që nga viti 1999. Kjo kazino është paraardhësi në industri dhe ka shumë vite përvojë. Gjatë gjithë viteve ata janë rritur në popullaritet, dhe në ditët e sotme, ata ofrojnë shërbim të shkëlqyer ndaj klientit dhe përvojë të lojës. Ekipi i Extra Vegas Casino ka mësuar se klienti është prioriteti i tyre dhe kjo është arsyeja kryesore që ata ende lulëzojnë si një kazino online.

Extra Vegas ofron disa bonuse dhe stimuj të frytshëm për çdo kazino në internet. Faqja e tyre e internetit është një platformë argëtuese dhe plot ngjyra, dhe në faqen e tyre kryesore, mund të gjeni disa informacione të dobishme.

Në shiritin e veglave të ekranit të majtë, mund të hyni në faqet e ndryshme të faqes së internetit. Ata përdorën ikona që përfaqësojnë faqe të ndryshme, të tilla si qershitë për lojëra elektronike dhe një tregtar për lojëra të drejtpërdrejta, vetëm për të përmendur disa.

/extra-vegas/about/

Games

Ju mund të provoni fatin tuaj në Extra Vegas me një nga lojërat e shumta që ato ofrojnë. Ju mund të përfitoni nga një bonus bujar mirëseardhjeje herën e parë që bëni depozitën tuaj dhe argëtimi nuk ndalet këtu. 

Ato ofrojnë lojëra nga një prej ofruesve më të njohur duke përfshirë Microgaming, Betsoft dhe Pragmatic, kështu që ju mund ta gjeni lehtësisht lojën tuaj të preferuar këtu.

Withdrawals

Kur dëshironi të bëni një tërheqje nga llogaria juaj në Extra Vegas, duhet të identifikoheni në llogarinë tuaj dhe të vizitoni faqen bankare. Zgjidhni një mënyrë pagese që ju përshtatet më së miri dhe vendosni shumën. Mos harroni të konfirmoni kërkesën tuaj për tërheqje.

Bonuses

Shuma minimale që duhet të depozitoni për t'u kualifikuar për bonusin e mirëseardhjes në Extra Vegas është 10 dollarë. Shuma maksimale që mund të depozitoni përcaktohet nga mënyra e pagesës që vendosni të përdorni, dhe zakonisht shkruhet në mënyrë që ta shihni lehtësisht kur depozitoni para në llogarinë tuaj.

Bonusi i mirëseardhjes

Extra Vegas Casino ofron një paketë të mrekullueshme mirëseardhjeje. Kazinoja ofron një ofertë të mahnitshme për të tërhequr lojtarë të rinj dhe në të njëjtën kohë për t'i mbajtur lojtarët e tyre të lumtur. Ata japin 90 rrotullime falas pas regjistrimit dhe ofrojnë një bonus masiv prej 200% në depozitën e parë, por kjo nuk ndalet këtu. Për ta përmbledhur, këto janë të gjitha bonuset që mund të merrni si klient i ri:

  • 90 rrotullime falas gjatë regjistrimit
  • Në depozitën tuaj të parë, ju do të merrni një bonus depozite prej 200% deri në 2000 € dhe 30 rrotullime pa bast.
  • Në depozitën tuaj të dytë, ju do të merrni një bonus depozite prej 250% deri në 2500 € dhe 50 rrotullime pa bast.
  • Në depozitën tuaj të tretë, ju do të merrni një bonus depozite prej 300% deri në 3000 € dhe 30 rrotullime pa bast.

Duhet të jeni mbi 18 vjeç që të keni të drejtë të hapni një llogari. Ju lutemi lexoni termat dhe kushtet që zbatohen për çdo bonus për t'u siguruar që do të jeni në gjendje t'i përmbushni ato. Kërkesat e bastit zbatohen për fondet e bonusit që do të merrni. Megjithatë, rrotullimet falas që ju jepen janë pa kërkesa për bast.

Termat dhe Kushtet e Bonusit

Ju duhet të jeni 18 vjeç ose më i vjetër që të keni të drejtë të hapni një llogari në Extra Vegas. Kjo ofertë është e disponueshme për klientët e rinj të cilët do të regjistrohen me sukses në kazino dhe më pas do të shpërndahen mbi bonusin e mirëseardhjes mbi 3 depozitat e para. Kërkesat e basteve për fondet e bonusit janë 20x.

Payments

Çdo mënyrë pagese ka një kufi minimal dhe maksimal të tërheqjes që duhet të respektoni për të pasur një transaksion të suksesshëm. Koha për përpunimin e tërheqjes tuaj është gjithashtu e ndryshme në varësi të metodës që zgjidhni.

Account

Kur klikoni në butonin "Join Extra Vegas" Kazino, ju jeni një hap drejt krijimit të llogarisë tuaj. Ju duhet të jepni të dhënat tuaja personale për të përfunduar procesin e regjistrimit. Depozoni të paktën 10 dollarë dhe kërkoni bonusin tuaj të mirëseardhjes.

Languages

Lojërat e kazinosë Extra Vegas mund të aksesohen në gjuhë të ndryshme duke përfshirë kinezisht, anglisht, frëngjisht, gjermanisht, italisht, japonisht, koreanisht, portugalisht, spanjisht, tajlandez dhe vietnamez.

Mobile

Shumë kazino online dhe Extra Vegas gjithashtu kanë zhvilluar faqen e tyre të internetit dhe e kanë bërë atë të pajtueshme me disa nga pajisjet portative më të përdorura. Kazinoja celulare e Extra Vegas ofron të njëjtën përzgjedhje të gjerë të lojërave në internet që mund t'i shijoni me lehtësinë tuaj.

Tips & Tricks

Ka shumë strategji që mund të përdorni kur luani lojëra të caktuara. Disa lojëra në kazino nuk kërkojnë fare aftësi, si lojëra elektronike për shembull. Thjesht depozitoni fonde në llogarinë tuaj dhe vendosni baste. 

Nga ana tjetër, ka lojëra si ruleta ose blackjack që kërkojnë nga ju të mësoni rregullat dhe të përdorni strategji për të marrë vendime të informuara.

Live Casino

Nëse ju pëlqen të luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, atëherë Extra Vegas është kazinoja e duhur për ju. Ato ofrojnë më shumë se 20 tavolina me tregtarë të drejtpërdrejtë të ofruara nga Vivo Gaming. 

Të gjitha lojërat kanë aksione të ndryshme që variojnë nga 0,50 dollarë deri në 2000 dollarë, kështu që çdokush mund të gjejë diçka brenda buxhetit të tij. Për më tepër, tregtarët e kazinove të drejtpërdrejta ofrojnë disa promovime herë pas here, kështu që jini miqësorë dhe kërkoni atyre një të tillë.

Responsible Gaming

Extra Vegas e merr seriozisht lojën e përgjegjshme dhe bën përpjekje të mëdha për të mbrojtur lojtarët më të cenueshëm për rreziqet që mund të sjellë varësia ndaj kumarit. 

Bastet duhet të jenë argëtuese dhe nëse koha juaj me Extra Vegas fillon të ndikojë negativisht në statusin tuaj financiar dhe social, atëherë ju këshillojmë të merrni disa masa.

Software

Në Extra Vegas, mund të gjeni lojëra nga disa prej ofruesve më të mirë të softuerit, duke përfshirë Pragmatic Play, Habanero, VIVO Gaming, Visionary iGaming, Betsoft, Rival dhe Microgaming.

Support

Ka disa mënyra të ndryshme se si mund të kontaktoni Extra Vegas Casino. 

Më i përshtatshmi është funksioni i bisedës live që është i disponueshëm 24/7. 

Ju gjithashtu mund të dërgoni email në kazino në support@extravegas.com.

Deposits

Në seksionin e arkës, brenda panelit të kontrollit, mund të gjeni disa nga mënyrat më të përshtatshme të pagesës. Kazinoja pranon të dyja monedhat dhe Bitcoin, kështu që zgjedhja varet nga ju se cilën do të përdorni. 

Nëse dëshironi të përdorni monedha, do t'ju duhet t'i blini ato në tregun e këmbimit përmes PayPal ose Paysafecard. Nëse doni të shihni rritjen e bilancit tuaj, mos harroni të përdorni Kodin e Bonusit Extra Vegas.

Security

Extra Vegas përdor një softuer të enkriptimit SSL që i mban informacionet tuaja të sigurta në çdo kohë. Në të njëjtën kohë, kazino auditohet për t'u siguruar që lojërat janë të drejta për t'u luajtur. 

Lojërat e tyre i nënshtrohen një gjeneruesi të numrave të rastësishëm për të siguruar që lojërat janë të rastësishme dhe nuk mund të parashikohen.

FAQ

Ne kemi mbledhur përgjigje për pyetjet më të shpeshta në lidhje me Extra Vegas në FAQ tonë.

Affiliate Program

Anëtarësimi në programin e filialeve në Extra Vegas Casino është mjaft i thjeshtë. Do të duhen vetëm disa minuta nga koha juaj për t'u regjistruar për një llogari Bright Affiliate. Pasi të plotësoni të gjithë informacionin e nevojshëm, duhet të prisni ndërmjet 24 dhe 48 orë për miratim.

Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (9)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i besnikërisëBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Franceze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Portugeze
Spanjolle
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
AstroPay
AstroPay Card
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
MasterCard
UPayCard
Visa
MonedhatMonedhat (13)
Afrikës së Jugut Rand
Dinari Tunizian
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Ri Taivanez
Euro
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Paund sterlina
Peso argjentinase
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (15)
Afrika e Jugut
Argjentina
Australia
Brazili
Franca
Japonia
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Portugalia
Spanja
Tajlandë
Tajvani
Tunizia
Vietnami
SoftwareSoftware (7)