Evolve - About

Age Limit
Evolve
Evolve is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Evolve është një kazino mjaft e re në internet që hyri në industrinë e iGaming në vitin 2020, e cila shpejt arriti të vendoset si një platformë e besuar e lojërave të fatit në internet që ofron një gamë të gjerë lojërash kazino nga shumë ofrues softuerësh me reputacion nga e gjithë bota.

Gjithashtu përmban disa bonuse dhe promovime shumë bujare që po përditësohen vazhdimisht për t'u ofruar lojtarëve një shans për të fituar disa çmime shpërblyese më shpesh. Në këtë kazino online, lojtarët më besnikë do të gëzojnë disa privilegje unike dhe shumë të dobishme.

Si të regjistroheni

Për të regjistruar një llogari në Evolve Casino, fillimisht duhet të hyni në faqen zyrtare të kazinosë (https://www.evolvecasino2.com/) dhe klikoni në "Regjistrohu" ndodhet në këndin e sipërm djathtas të ekranit. Pas regjistrimit, zgjidhni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim. Do t'ju duhet gjithashtu të jepni disa informacione personale si emrin dhe adresën tuaj.

Pronari dhe CEO

Kazino Evolve është në pronësi dhe operuar nga Mountberg BV, një kompani me bazë në Curacao. Të gjitha pagesat në platformën e tyre të lojërave të fatit në internet po trajtohen nga Mountberg Ltd, e cila është kompania motër e tyre.

Vendndodhja

Kazino Evolve është e bazuar në Сurасао dhe adresa fizike zyrtare e kompanisë është Frаnѕсhе Вlоеmweg 4, Wіllеmѕtаd, Сurасао.

Liçensë

Kjo kazino në internet është licencuar dhe rregulluar nga Curacao eGaming, një rregullator i respektuar i lojërave të fatit. Numri i licencës së saj është 8048/JAZ.

Total score7.8
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (5)
Bonus cashbackBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi javor
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (15)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (4)
Australia
Franca
Kanadaja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (54)