Evolution Gaming

September 15, 2021

Furnizuesi i Vitit të Kazinosë Live: Evolution Gaming

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Në çmimet B2B EGR (EGaming Review) të këtij viti, Lojëra evolucionare u vlerësua Furnizuesi i Vitit Live Casino për të dytin vit radhazi, si dhe mori titullin Furnizuesi shumëkanalësh i vitit.

Furnizuesi i Vitit të Kazinosë Live: Evolution Gaming

Evolution fitoi çmimin Live Casino Supplier mbi tetë ofrues të tjerë të përzgjedhur në listën e ngushtë dhe çmimin e Furnizuesit Multi-Kanal mbi 11 të tjerë për herë të parë. Që nga fillimi i Çmimeve EGR B2B në vitin 2010, Evolution Gaming ka fituar nëntë herë radhazi çmimin Furnizuesi i Vitit në Kazino Live, një seri e jashtëzakonshme e pandërprerë.

Më shumë fitore për markat e Evolution Group në fushat e mëposhtme mbuluan një vit tjetër zhvillimi dhe arritjesh të konsiderueshme për kompaninë:

Evolution për koleksionin e tyre në personin e parë të lojërave të tavolinës dhe shfaqjeve të lojërave të bazuara në RNG, të cilat të gjitha shfaqin një përvojë gjithëpërfshirëse të lojërave të animuara 3D dhe butonin unik "Go-Live" të Evolution, fitoi çmimin Innovation in RNG Live Casino.

NetEnt dhe Tigri i Kuq ndanë çmimin Innovation in Slot Provision për zhvillimin e tyre të kombinuar të Gonzo's Quest Megaways™, Kulta-Jaska Megaways™ dhe Dragon's Fire iNFINIREELS™.

NetEnt u shpall fitues i çmimit Furnizuesi i Vitit i Software-it të Lojërave Mobile.

Mesazhi i CEO

"Këta 12 muajt e mëparshëm e kanë parë Evolution të shtyjë edhe një herë kufijtë, duke punuar pa pushim për të zgjeruar pozicionin tonë si furnizuesi numër një i Kazinosë Live në një treg gjithnjë e më konkurrues," tha Martin Carlesund, CEO i Evolution Group, pas ceremonisë së çmimeve. Ekipi ynë ka punuar pa pushim për të ruajtur pozicionin tonë si ofruesi kryesor i Kazinosë Live dhe për t'u ofruar lojtarëve një përvojë të mrekullueshme të Kazinosë Live. “E di që flas në emër të të gjithëve në Evolution kur them se jemi të entuziazmuar që e kemi ruajtur këtë çmim”, përfundoi ai.

Komenti i gjyqtarit

"Evolucioni vazhdon të udhëheqë rrugën në inovacionin e lojërave të kazinove," thanë gjyqtarët, duke shtuar se markat e Grupit kishin arritur "një përzierje të jashtëzakonshme të aftësive dhe përvojës, si dhe disa lançime të reja jashtëzakonisht të suksesshme në një treg shumë konkurrues"

Mesazhi i Drejtorit të Produktit në Evolution Group

"Për markat e Evolution Group që të emërohen furnizuesit kryesorë në kaq shumë kategori çmimesh është një nder me të vërtetë i madh," tha Fredrik Bjurle, Drejtor i Produkteve në Evolution Group, duke pranuar çmimet në emër të Evolution, NetEnt dhe Red Tiger. Fitimi i Furnizuesit Live Kazino të Vitit për të 12-tin vit radhazi është një arritje e jashtëzakonshme për të cilën jemi të gjithë jashtëzakonisht krenarë.

Me shtimin e kompanive të tilla si NetEnt dhe Red Tiger në grup gjatë vitit të kaluar, është gjithashtu dëshmi e statusit të fuqishëm të Evolution Group. Ne ofrojmë tani një sërë zgjidhjesh mahnitëse të zgjidhjeve më të mira në klasë për operatorët dhe lojtarët e tyre në të gjithë Kazinonë Live, lojërat e tavolinës RNG dhe lojëra elektronike, siç vërtetohet nga këto çmime, si dhe një brez i ri i shfaqjeve të drejtpërdrejta të lojërave në internet.

Çmimet EGR B2B, të organizuara nga Deloitte, nderojnë dhe njohin ofruesit kryesorë të shërbimeve në biznesin e lojërave të fatit në internet, duke njohur arritjet e furnitorëve nga të gjitha disiplinat kryesore të lojërave elektronike, si programet e basteve dhe lojërave, rrjetet, celularët, pagesat, rekrutimi, IT , dhe infrastrukturës.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Lundrimi në rritjen e kazinove në internet: Një udhëzues për lojëra të sigurta dhe të këndshme
2024-04-18

Lundrimi në rritjen e kazinove në internet: Një udhëzues për lojëra të sigurta dhe të këndshme

Lajme