Everygame - Withdrawals

Age Limit
Everygame
Everygame is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

Withdrawals

Metoda të ndryshme të tërheqjes janë të disponueshme në Everygame, kështu që ndoshta mund të gjeni atë me të cilën jeni mësuar. Për të parë se cilat mënyra pagese janë të disponueshme, thjesht duhet të shkoni te seksioni i arkëtarit të faqes.

Disa nga metodat e tërheqjes që mund të përdorni në Everygame përfshijnë:

 • Bitcoin
 • Altcoins
 • Kontrollo
 • Transfertë bankare
 • Neteller
 • Transferta bankare e BE-së SEPA

Marrja e fitimeve tuaja mund të zgjasë pak më shumë sesa kur jeni duke bërë një tërheqje. Kjo për shkak se të gjitha tërheqjet duhet të përpunohen nga kazinoja dhe ato përpunojnë tërheqje vetëm nga e hëna në të premte. Pasi kërkesa për tërheqje të përpunohet dhe lëshohet nga kazinoja, gjithçka varet nga mënyra e pagesës që keni përdorur për të marrë fitimet në llogarinë tuaj.

 • Nëse bëni një tërheqje duke përdorur Bitcoin, zakonisht duhen deri në 48 orë për të marrë fitimet tuaja.
 • Nëse bëni një tërheqje duke përdorur Bankën Draft, zakonisht duhen nga 15 deri në 20 ditë për të marrë fitimet tuaja.
 • Nëse bëni një tërheqje duke përdorur Band Wire, zakonisht duhen nga 10 deri në 15 ditë për të marrë fitimet tuaja.
 • Nëse bëni një tërheqje duke përdorur transfertën bankare SEPA të BE-së, zakonisht duhen nga 2 deri në 5 ditë pune për të marrë fitimet tuaja.
 • Nëse bëni një tërheqje duke përdorur Eco Payz, zakonisht duhen deri në 48 orë për të marrë fitimet tuaja.
 • Nëse bëni një tërheqje duke përdorur Çeqet, zakonisht duhen deri në 5 ditë pune për të marrë fitimet tuaja.

Bonusi i tërheqjes

Ju mund të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja vetëm pasi të keni përmbushur kërkesat e bastit. Kërkesat e basteve për çdo bonus janë të ndryshme, kështu që ju sugjerojmë t'i kontrolloni ato përpara se të merrni bonusin.

Si të bëni një tërheqje?

Departamenti i Pagesave në Everygame përpunon pagesat midis të hënës dhe të premtes. Çdo kërkesë për tërheqje përpunohet 48 orë pasi të merret. Mbani në mend se tërheqjet përpunohen duke përdorur të njëjtën metodë që keni përdorur për të depozituar në radhë të parë.

Përpara se të bëni tërheqjen tuaj të parë, duhet të verifikoni llogarinë tuaj.

Ju do të duhet të dërgoni një ID të vlefshme fotografie si një shofer`licencën ose pasaportën dhe një faturë të fundit të shërbimeve për të vërtetuar adresën tuaj. Dhe, nëse keni përdorur një kartë krediti për të bërë një depozitë, duhet të dërgoni një kopje të së njëjtës.

Nëse bëni një depozitë duke përdorur Neteller ose Skrill, mund t'ju duhet të dërgoni një pamje të ekranit të llogarisë suaj që tregon informacionin e regjistruar.

Monedhat

Ju mund të përdorni monedha të ndryshme për të bërë një tërheqje nga llogaria juaj Everygame, duke përfshirë Euro (EUR), Paund sterlina (GBP), Dollari i Shteteve të Bashkuara (USD), dollari australian (AUD), dollari kanadez (CAD), franga zvicerane (CHF), Renminbi|juani kinez (CNY), krona daneze (DKK), dollari i Hong Kongut (HKD), krona norvegjeze (NOK), krona suedeze (SEK), randi i Afrikës së Jugut (ZAR), Bitcoin (BTC) dhe Litecoin (LTC) .

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1996
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Gjermane
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (7)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
American Express
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
EcoPayzMasterCard
Money Global
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofortuberwaisung
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (12)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Euro
Franga Zvicerane
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (8)
Afrika e Jugut
Austria
Danimarka
Gjermania
Hong Kongu
Kanadaja
Kina
Zvicra
SoftwareSoftware (2)