Everygame - Tips & Tricks

Age Limit
Everygame
Everygame is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

Tips & Tricks

Të luash në një kazino online mund të ofrojë orë dhe orë argëtimi. Për më tepër, nëse jeni të mirë në të ose jeni në një brez me fat, mund të fitoni një sasi të mirë duke bërë diçka që ju pëlqen. Për këtë arsye, ne ju këshillojmë të mësoni disa truke përpara se të vendosni të bashkoheni në ndonjë kazino online.

Poker për fillestarët

Lojtarët e pokerit e dinë lojën e tyre dhe për këtë arsye janë të suksesshëm. Ata dinë të dallojnë një dorë të mirë nga ajo e keqe dhe vendosin nëse ia vlen të luash dorën apo jo. Ata janë thjesht magjistarë kur bëhet fjalë për pokerin. Ata kanë zotëruar rregullat e lojës, por mbi të gjitha, ata kanë zotëruar artin e bllofit, i cili është vendimtar për çdo lojë pokeri.

Por, edhe nëse jeni fillestar, ka shpresë për ju. Pokeri është një lojë që mund të mësohet dhe nëse jeni këmbëngulës dhe nuk keni frikë të praktikoni, do ta mësoni edhe ju.

Ju mund të përdorni aplikacione trajnimi për poker në celular që do t'ju ndihmojnë të përmirësoni strategjinë tuaj. Ato përmbajnë informacion jetik dhe do t'ju ndihmojnë të përmirësoni lojën tuaj të pokerit. Këto aplikacione zakonisht krijohen për fillestarët, por ne kemi gjetur tre aplikacione për t'u rekomanduar atyre që dinë tashmë një ose dy gjëra rreth pokerit.

Fillimi i aplikacionit Hand Dashboard - Ky është një analizues i shkëlqyeshëm i dorës për Texas Hold`em. Aplikacioni do të zmadhohet në dorën fillestare, në mënyrë që të njihni dy letrat e vrimës që po merrni në fillim të çdo raundi. Të kuptuarit e forcës së dorës suaj fillestare është çelësi, kështu që ju mund të merrni më mirë vendimin tuaj të ardhshëm.

Aplikacioni është i mbushur me informacione që çdo lojtar mund t'i shohë të dobishme. Disa veçori jo vetëm që do t'ju tregojnë forcën e dorës tuaj, por gjithashtu do të bëjnë rekomandime bazuar në vlerën e letrave.

Aplikacioni Starting Hand Dashboard mund të shkarkohet për 4,99 dollarë në App Store.

Aplikacioni Nuts Poker Training – Ky është një aplikacion falas për përdoruesit e iOS që do t'ju ndihmojë të dalloni arra në poker. Nëse jeni fillestar, ndoshta po pyesni se çfarë janë 'arrat'? Ky është një term pokeri për dorë të pamposhtur. Ideja pas këtij aplikacioni është të ndihmojë lojtarët të identifikojnë një dorë të mirë në poker ndërsa argëtohen. Ju mund të provoni intuitën tuaj duke zgjedhur dy letra nga një tabelë letrash që mendoni se janë arra.

Falë këtij aplikacioni ju mund të luani nëpër skenarë të ndryshëm të dorës së fillimit dhe aplikacioni do t'ju njoftojë gjithashtu kur bëni një gabim.

Aplikacioni Poker Odds Teacher – Ky është një aplikacion që do t'ju ndihmojë të llogaritni shanset në Everygame Poker. Megjithatë, një gjë, do të pritet që t'i bëni vetë llogaritjet.

Ju prezantohet një algoritëm me tre hapa që duhet ta mësoni përmendësh dhe shkalla juaj e suksesit do të varet prej tij. Nëse jeni të mirë në matematikë, do të kuptoni më shpejt, dhe nëse nuk jeni, do t'ju duhet të kaloni më shumë kohë në aplikacion për të mësuar truket.

Kur mësoni përmendësh algoritmin, ka shumë skenarë të ndryshëm për t'u praktikuar. Mund ta gjeni aplikacionin në App Store për 3,99 dollarë.

Zgjidhja e problemeve me tërheqjen

Nëse keni kërkuar një tërheqje, por ende nuk i keni marrë fitimet tuaja, sigurohuni që të keni përfunduar gjërat e mëposhtme:

  • Sigurohuni që kazino ka adresën tuaj të saktë të postës.
  • Sigurohuni që të keni dërguar një ID të vlefshme me foto dhe një faturë të shërbimeve.
  • Sigurohuni që të keni para të mjaftueshme në llogarinë tuaj.
  • Sigurohuni që të keni bërë depozita në kazino, të paktën një herë përpara se të keni kërkuar një tërheqje.

Nëse të gjitha gjërat e përmendura më sipër janë përfunduar dhe problemi vazhdon, atëherë duhet të kontaktoni kazinonë për ndihmë të mëtejshme.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1996
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Gjermane
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (7)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
American Express
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
EcoPayzMasterCard
Money Global
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofortuberwaisung
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (12)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Euro
Franga Zvicerane
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (8)
Afrika e Jugut
Austria
Danimarka
Gjermania
Hong Kongu
Kanadaja
Kina
Zvicra
SoftwareSoftware (2)