Everygame - Support

Age Limit
Everygame
Everygame is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

Support

Ka disa mënyra të ndryshme që mund të kontaktoni Everygame në rast se lind një problem. Mund të përdorni funksionin Live Chat, i cili rezulton të jetë më i përshtatshmi dhe më i përdoruri. Por, ka edhe disa mënyra të tjera, si telefonimi i tyre ose dërgimi i një emaili.

Mbështetja e bisedës live mund të gjendet në këndin e poshtëm djathtas të faqes së tyre të internetit dhe ato janë të disponueshme 24/7 për lehtësinë tuaj.

Ju mund t'i kontaktoni ata përmes telefonit, Everygame ofron linjë telefonike për Mbështetjen e Klientit pa pagesë:

  • Amerika e Veriut 1-866-549-2437
  • Vendet gjermanishtfolëse 00-800-4433-4455
  • Numri i rregullt 1-268-484-3100
Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1996
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Gjermane
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (7)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
American Express
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
EcoPayzMasterCard
Money Global
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofortuberwaisung
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (12)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Euro
Franga Zvicerane
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (8)
Afrika e Jugut
Austria
Danimarka
Gjermania
Hong Kongu
Kanadaja
Kina
Zvicra
SoftwareSoftware (2)