Everygame - Security

Age Limit
Everygame
Everygame is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

Security

Qëllimi i Everygame është t'u sigurojë klientëve të saj standardet më të larta të sigurisë së të dhënave. Ata do të kërkojnë vetëm informacione që janë të nevojshme për të krijuar llogarinë tuaj dhe për t'ju lejuar një transferim të sigurt të fondeve. Sistemi i tyre i sigurisë përditësohet vazhdimisht për të ofruar siguri maksimale.

Kazinoja përdor sistemin e provuar të sigurisë SSL me kriptim 128-bit. Për më tepër, ata garantojnë se nuk do t'i shesin të dhënat tuaja ose nuk do t'ia kalojnë ato një pale të tretë. Kazino`Skedarët e regjistrit të të dhënave dhe raporti i pagesës rishikohen nga auditorë të pavarur. Kjo na tregon se kazino ofron një mjedis të sigurt dhe të drejtë për të luajtur.

Prioriteti më i lartë i çdo loje është krijimi i një mjedisi të sigurt dhe të sigurt për lojtarët e tyre. Për të shtuar gjërat, ata përdorin RNG për të siguruar lojëra të ndershme për të gjithë lojtarët e tyre.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1996
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Gjermane
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (7)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
American Express
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
EcoPayzMasterCard
Money Global
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofortuberwaisung
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (12)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Euro
Franga Zvicerane
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (8)
Afrika e Jugut
Austria
Danimarka
Gjermania
Hong Kongu
Kanadaja
Kina
Zvicra
SoftwareSoftware (2)