Everygame - Promotions & Offers

Age Limit
Everygame
Everygame is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

Promotions & Offers

Everygame ofron shumë bonuse për lojtarët e tyre. Ata ofrojnë promovime gjatë gjithë vitit për sportet kryesore dhe çfarë jo. Çdo lojtar i ri do të mirëpritet me një bonus bujar për të filluar gjërat.

Meqenëse ka shumë bonuse dhe promovime të ndryshme në Everygame, ka kode bonus që duhet të përdorni për të kërkuar çdo promovim. Pra, le`s shihni se çfarë mund të merrni pasi të bëheni anëtar i familjes Everygame:

  • Ju mund të merrni një bonus depozite prej 50% deri në 100 dollarë për finalet e NHL dhe NBA. Kodi i bonusit për këtë promovim është 100 MAD dhe depozita minimale që duhet të bëni është 10 dollarë që të mund të kërkoni këtë ofertë.
  • Ju mund të merrni një bonus depozite ndeshjeje 200% deri në 50 dollarë për finalet e NHL dhe NBA. Kodi i bonusit për këtë promovim është ROOKIE200 dhe depozita minimale që duhet të bëni është 20 dollarë që të mund të kërkoni këtë ofertë.
  • Ju mund të merrni një bonus depozite 100% deri në 100 dollarë herën e parë që bëni një depozitë. Kodi i bonusit për këtë promovim është ROOKIE100 dhe depozita minimale që duhet të bëni është 20 dollarë që të mund të kërkoni këtë ofertë.
  • Ju mund të merrni një bonus depozite prej 50% deri në $200 herën e parë që bëni një depozitë. Kodi i bonusit për këtë promovim është ROOKIE50 dhe depozita minimale që duhet të bëni është 20 dollarë që të mund të kërkoni këtë ofertë.
  • Ju mund të merrni një bast regjistrimi falas prej 20 dollarësh herën e parë që bëni një depozitë. Kodi i bonusit për këtë promovim është ROOKIEFREEBET dhe depozita minimale që duhet të bëni është 20 dollarë për të mund të pretendoni këtë ofertë.
  • Ju mund të merrni një bonus depozite prej 200% deri në 1000 dollarë për poker, herën e parë që bëni një depozitë. Kodi i bonusit për këtë promovim është 1000ITP dhe depozita minimale që duhet të bëni është 25 dollarë për të mund të pretendoni këtë ofertë.
  • Ju mund të merrni një bonus depozite 100% deri në 100 dollarë herën e parë që bëni një depozitë. Kodi i bonusit për këtë promovim është SIGNUP100 dhe depozita minimale që duhet të bëni është 20 dollarë që të mund të kërkoni këtë ofertë.

Kur të shkoni te arkëtari, do të shihni në shiritin anësor 'Shpengoni Bonusin'. Ju do të duhet të vendosni kodet e bonusit atje për të kërkuar ofertën që dëshironi. Lajmi i mirë është se ju mund të kërkoni bonusin para dhe pasi të bëni një depozitë.

Kërkesat e basteve për çdo bonus janë të ndryshme, por në përgjithësi, ato janë midis 6x dhe 16x. Depozita minimale për shumicën e këtyre bonuseve është 20 dollarë, përveç bonusit të pokerit.

Regjistrohu / Oferta për Klientin e Ri

Çdo lojtar i ri që krijon një llogari në Everygame dhe bën depozitimin e tij të parë mund të përfitojë nga një ofertë shumë bujare e mirëseardhjes. Bonusi i mirëseardhjes mund të sjellë deri në 125% bonus të depozitës në depozitën tuaj të parë dhe të sjellë deri në 1000 dollarë. Kjo është një ofertë e shkëlqyer nga e cila duhet të përfitoni dhe të luani lojëra nga disa prej ofruesve më të mirë të programeve kompjuterike si Microgaming ose Realtime Gaming.

Në momentin që regjistroheni në kazino, ju jepet mundësia për të inicuar depozitën tuaj të parë. Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për bonusin është 20 dollarë. Nëse dëshironi t'i nisni gjërat me bonusin e mirëseardhjes, duhet të përdorni kodin e duhur që në këtë rast është SIGNUP1000. Ju mund të përdorni një nga shumë opsionet e pagesës të disponueshme në kazino për të bërë depozitën tuaj të parë. Fondet e bonusit do të transferohen në llogarinë tuaj menjëherë pasi të përpunohet transaksioni juaj.

Për të qenë në gjendje të tërhiqni fitimet tuaja, do t'ju duhet të vendosni bast fondet e bonusit dhe depozitën tuaj 30 herë secila. Nëse kërkoni një tërheqje përpara se të plotësoni kërkesat tuaja të bastit, bonusi do të humbet. Pasi të plotësoni kërkesat e basteve, mund t'i përdorni fondet edhe për baste sportive.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1996
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Gjermane
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (7)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
American Express
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
EcoPayzMasterCard
Money Global
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofortuberwaisung
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (12)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Euro
Franga Zvicerane
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (8)
Afrika e Jugut
Austria
Danimarka
Gjermania
Hong Kongu
Kanadaja
Kina
Zvicra
SoftwareSoftware (2)