Everygame - Games

Age Limit
Everygame
Everygame is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

Games

Në Everygame, mund të gjeni pothuajse të gjitha lojërat e kazinosë për të luajtur. Pra, pavarësisht se cila është shija juaj në lojëra, ka një shans të madh që të gjeni diçka që ju pëlqen këtu. Për më tepër, lojërat e tyre janë të disponueshme në gamë të ndryshme bastesh, kështu që ka lojëra si për role të larta ashtu edhe për role të ulëta.

Bakarat

Baccarat është loja më e vjetër e luajtur në çdo kazino. Disa sugjerojnë se loja është luajtur në shekullin e 15-të në Francë. Loja njihej si Punto Banco. Ka vetëm tre baste që mund të bëni në Baccarat, gjë që e bën shumë të thjeshtë dhe të lehtë për t'u mësuar. Ju mund të vini bast se Bankeri ose Lojtari do të fitojë, ose se loja do të përfundojë në barazim.

Në kazinotë me bazë tokësore, tavolinat Baccarat shpesh mbahen të ndara nga pjesa tjetër e lojërave. Tavolinën Baccarat do ta dalloni lehtësisht sepse është e madhe dhe në të mund të ulen rreth 12 persona.

Baccarat luhet me një kuvertë të vetme letrash dhe objektivi i lojës është të merret me mend se cila dorë do të ketë një vlerë totale prej 9, ose më afër 9.

Siç thamë më parë, Baccarat është një lojë shumë e thjeshtë për t'u luajtur. Kjo do të thotë se nuk ka shumë veçori të disponueshme kur luani lojën në internet. Ju mund të përdorni butonat Rrit dhe Zvogëloni për të rregulluar bastin tuaj. Ju lutemi mbani mend se basti mund të ndryshohet vetëm ndërmjet lojërave. Butoni i Lojtarit ju lejon të vendosni bastin tuaj te Lojtari`dora s. Butoni Banker do t'ju lejojë të vendosni bastin tuaj në Banker`dora s. Dhe, butoni Tie mund të përdoret nëse besoni se të dyja duart do të përfundojnë me kravatë.

Pasi të vendosni bast, shpërndahen dy letra, një për lojtarin dhe një për bankierin.

Dora fituese është ajo që ka një vlerë totale më afër 9. Vlera e dorës llogaritet duke mbledhur vlerën e dy letrave. Aset kanë një vlerë prej 1, letrat nga 2 deri në 9 kanë vlerën e tyre nominale, dhe 10-at dhe letrat me fytyrë kanë një vlerë prej 0. Nëse vlera totale e dy letrave tuaja e kalon 9-në, atëherë duhet të shpërfillni pjesën dhjetëshe të dorës. Le`s themi se ju merrni një 9 dhe një 7, që mblidhet deri në 16. Kur heqim dhjetë vlerat, ju mbetet një dorë me një vlerë totale prej 6.

Slots

Në Everygame ka qindra lojëra elektronike të ndryshme nga të cilat mund të zgjidhni. Ju mund të gjeni lojëra elektronike të bazuara në filma, figura sportive ose natyrë, thjesht për të përmendur disa. Tifozët e turneve do të jenë të lumtur të zbulojnë se ka turne javore dhe mujore me çmime midis 100 dhe 1000 dollarë.

Ne mundemi`Thuaj se ekziston një listë e lojërave elektronike më të mira, sepse gjithçka varet nga preferenca juaj. Por megjithatë, ka disa lojëra elektronike që preferojnë shumica e lojtarëve dhe në këtë rast, ato janë si më poshtë:

 • Shanghai Lights – Veprimi në këtë slot zhvillohet në Shanghai. Kjo është një lojë slot video me 5 rrotulla dhe 50 linja pagese dhe kushdo që kërkon një vizuale të hijshme dhe një ndjenjë të sofistikuar do ta pëlqejë këtë lojë.
 • Bubble Bubble – Kjo lojë ka një temë Halloween, por pavarësisht temës së festës, ju mund ta luani lojën gjatë gjithë vitit. Bubble Bubble luhet në 5 bobina dhe 50 linja pagese dhe ka gjithçka që ju nevojitet për të shijuar një natë argëtuese duke luajtur lojëra drithëruese.
 • Cherry Blossoms – Kjo është një lojë video slot nga WGS Technology dhe loja është vendosur në një kopsht japonez të lë pa frymë. Loja luhet me 5 bobina dhe 20 linja pagese dhe ka veçori interesante që duhet t'ju pëlqejnë. Ndjenja e lojës është e qetë, kështu që është një zgjedhje e mirë kur mendoni se doni të shpëtoni nga stresi i jetës së përditshme.
 • Gemtopia - Gemtopia është vendosur në një shpellë magjike ku mund të gjeni lehtësisht disa gurë të çmuar dhe t'i konvertoni në para. Loja luhet me 5 bobina dhe 15 linja pagese dhe është e thjeshtë që shkëlqen që në rrotullimin e parë.

Ka shumë lojëra të tjera slot video që mund t'i gjeni në Everygame. Ka diçka për të gjithë. Disa nga titujt që mund të luani përfshijnë:

 • Tre Luftërat e Mbretërisë
 • Ari i Goblinit
 • Gjeli Gjuaj
 • Pucky Funky
 • Cash Cow
 • Rrota e fatit
 • Të jetosh jetën
 • Ari i Karaibeve
 • Triple 10x Wild
 • Kapja e parave
 • Qershia e çmendur
 • Gold Triple Triple
 • Triple Flamin' 7s
 • Pule Funky
 • Mbretëresha Arktike
 • Lucha Libre 2
 • Grushti i hijes së shqiponjës
 • Cai Hong
 • Dritat e Shangait
 • Ritchie Valens La Bamba
 • Forca e misionit të fantazisë
 • Fu Chi
 • Asgard
 • Gryka e Dragoit
 • Mashtrim gjatë gjithë rrugës
 • Gemtopia
 • Flluskë flluskë 2
 • Gjeli Kung Fu
 • Banditët e parave 2
 • Simboli sekret

Video Poker

Ka më shumë se 50 lojëra të ndryshme video poker në Everygame Casino. Këto lojëra janë shumë të njohura dhe shumica e lojtarëve zgjedhin të luajnë video poker sesa lojëra të tjera. Një nga arsyet kryesore është sepse kjo lojë ofron një raport pothuajse 100% të kthimit te lojtari, që do të thotë se loja ofron argëtim të madh me pak rrezik.

Një tjetër gjë shumë e rëndësishme që ofron kjo lojë është një sfidë. Edhe pse loja mund të duket e thjeshtë në fillim, është shumë e rëndësishme të merrni vendimin e duhur për secilën dorë.

Ju merrni 5 letra dhe duhet të vendosni se cilat të mbani dhe cilat të hidhni për të krijuar një dorë fituese. Ju do të duhet të keni të paktën një palë fole për të fituar në Jacks or Better dhe do të fitoni më shumë, ndërsa dora juaj bëhet më e fortë.

Nëse në fillim merrni një dorë të mirë, mund t'i mbani të pesë letrat.

Ajo që shumica e lojtarëve e shohin tërheqëse është pokeri me shumë duar. Disa nga këto versione do t'ju lejojnë të luani edhe 100 duar në të njëjtën kohë. Ka shumë mundësi që të keni disa duar të mira dhe të fitoni shumë në këtë mënyrë.

Disa variacione të pokerit ofrojnë letra të egra dhe më të njohurat janë Deuces Wild. Nëse arrini të merrni katër deuçe njëherësh, do të merrni një bonus të veçantë. Në Joker Poker, shakaxhi vepron si i egër. Këto lojëra janë interesante sepse emocioni që ato ofrojnë është i mahnitshëm.

Poker

Poker është një lojë e lehtë për t'u luajtur, por para se të uleni dhe të luani, së pari duhet të mësoni rregullat. Ka variacione të ndryshme të pokerit që mund të luani në Everygame duke përfshirë:

 • Texas Hold`em Poker – Ky është ndoshta versioni më i popullarizuar i lojës. Kjo është loja që luhet në turne të ndryshëm dhe tavolinat e lojërave zhvillohen në të gjitha orët në shumicën e kazinove.
 • Lojërat Omaha Poker – Loja Omaha Poker është shumë e ngjashme me Texas Hold`em Poker në shumë mënyra. I vetmi ndryshim është se në Omaha lojtarët marrin letra shtesë.
 • Omaha High Poker – Ky është një tjetër variant shumë i popullarizuar i lojës dhe veçanërisht në aksionin pot-limit.
 • Omaha Hi/Lo Poker – Një tjetër lojë shumë e njohur pokeri e disponueshme në aksionin limit, pot limit dhe veprim pa limit.

Keno

Keno është një lojë shumë e njohur që mund ta luani në Everygame Casino dhe kombinon thjeshtësinë e një loje slot me një lojë klasike të Keno. Loja luhet në një tabelë intuitive dhe ofron shumë mënyra për të fituar.

Keno filloi fillimisht në Kinë dhe loja bazohet në një karakter kinez nga një poezi. Loja u soll në Shtetet e Bashkuara nga emigrantët kinezë që erdhën në shekullin e 19-të për të ndihmuar në ndërtimin e hekurudhave në të gjithë kontinentin. Dhe meqë amerikanët mundën`Mos mbani mend të gjitha shkronjat kineze që i ndryshuan në numra.

Keno dhe Bingo janë dy lojëra që janë shumë të ngjashme me njëra-tjetrën. Në bingo, ju merrni një kartë bingo me numra të plotësuar tashmë dhe e shënoni kartën tuaj sipas numrave siç thirren. ndërsa në Keno, ju duhet të zgjidhni midis 1 dhe 20 numrave në një kartë me 80 numra. Telefonohet numri për lojën dhe ju fitoni nëse goditni një ose më shumë nga numrat që zgjidhni.

Statistikisht, sa më shumë numra të zgjidhni, aq më të larta janë shanset që t'i arrini ato shifra. Disa ekspertë pohojnë se bastet nga katër deri në tetë janë ato që mund të goditen. Të tjerë pohojnë se ka numra të nxehtë dhe të ftohtë, ku numrat e nxehtë janë ata që do të shfaqen më shpesh dhe numrat e ftohtë janë ata që nuk do të shfaqen aq shpesh.

Ne mundemi`mos thoni që kjo është plotësisht e vërtetë sepse të gjitha lojërat në Everygame drejtohen nga një gjenerues numrash të rastësishëm, që do të thotë se rezultati i lojës është plotësisht i rastësishëm dhe ju mund të`mos bëni asgjë për të ndikuar në të.

Blackjack

Blackjack ju luani kundër tregtarit dhe nëse doni të fitoni, duhet të shënoni më afër 21 pa kaluar.

Pasi të vendosni bast, ju dhe tregtari do të merrni të dy dy letra. Kartat tuaja do të shpërndahen me fytyrë lart ndërsa tregtari`letrat do të shpërndahen një fytyrë lart dhe një me fytyrë poshtë.

Blackjack Evropian është një variant i Blackjack klasik me rregulla paksa të ndryshme. Ideja këtu është që të kemi një dorë më afër 21 sesa tregtari`s dorë dhe të mos shkojë bust. Tregtari duhet të qëndrojë në çdo total prej 17 ose më shumë dhe të godasë çdo total prej 16 ose më pak. Ju lejohet të dyfishoni vetëm një herë në Blackjack Evropian.

Super 21 është një variant i Blackjack që ofron disa pagesa të këndshme. Gjegjësisht, në këtë lojë, ju do të merrni një pagesë nëse keni 21 me shumë letra, 21 me pesë letra, 21 me gjashtë letra dhe në dorën e nënshkrimit të lojës, një Blackjack Diamond.

Blackjack është një lojë strategjie, dhe sapo të mësoni rregullat, mund të filloni të fitoni para. Lajmi i mirë është se ju mund të luani Blackjack në Everygame për aq kohë sa dëshironi në modalitetin demo pa pasur nevojë të depozitoni para në llogarinë tuaj. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të praktikuar lojën dhe strategjitë tuaja derisa të gjeni atë që funksionon për ju. Këtu janë disa nga rregullat bazë të Blackjack që duhet të zotëroni përpara se të vendosni të luani:

 • Tregtari godet 16 ose më pak. Kjo është një lëvizje që shumë lojtarë ndoshta do ta shmangin sepse është shumë e rrezikshme, të paktën kur keni një dorë me vlerë totale 16.
 • Ju mund të dyfishoni me çdo numërim pikësh dhe nëse e bëni, do të merrni vetëm një kartë.
 • Ju mund të ndani çifte dhe letra me dhjetë pikë. Në disa variacione të Blackjack, ju mund të ndaheni përsëri nëse merrni një palë tjetër, ndërsa në të tjera mund të ndaheni vetëm një herë.
 • Disa variacione të blackjack-ut ju lejojnë të dorëzoheni. Kjo bëhet kur ju besoni se mundeni`t përmirësoni dorën tuaj dhe ndoshta do ta humbni bastin. Nëse dorëzoheni, do të merrni të paktën gjysmën e bastit tuaj.
 • Kur karta me fytyrë lart e tregtarit tregon një Ace, ju mund të blini sigurim për të mbrojtur bastin tuaj nëse tregtari ka një Blackjack.

Blackjack është një lojë tjetër që nëse dini si ta luani, mund të arrini shumë afër një kthim 100% të normës së lojtarit. Çelësi është të vendosni baste më të ulëta derisa të ndiheni mjaftueshëm të sigurt. Praktika e bën përsosmërinë dhe nëse mësoni si ta luani lojën, do të fitoni më shumë në planin afatgjatë.

Ruletë

Ekzistojnë dy variacione kryesore të Ruletë që mund të luani në Everygame, Roulette Amerikane dhe Evropiane.

Ruleta evropiane ka 37 lojëra elektronike dhe ideja këtu është të merret me mend se ku do të bjerë topi i bardhë sapo rrota të ndalojë së rrotulluari. Ka shumë baste të ndryshme që mund t'i vendosni si për ngjyrën, numrin ose grupin e numrave, vetëm për të përmendur disa.

Ruleta amerikane ka 38 lojëra elektronike numrash, 36 numra të zinj dhe të kuq dhe një zero të vetme dhe të dyfishtë. Loja luhet në të njëjtën mënyrë si varianti evropian. Shumica e lojtarëve përpiqen të shmangin këtë version të lojës sepse zeroja e dyfishtë rrit avantazhin.

Në pamje të parë, Ruleta duket si një lojë shumë e thjeshtë, ju vendosni bast dhe shpresoni të fitoni. Por loja është mjaft e ndërlikuar kur bëhet fjalë për bastet e ndryshme që mund të vendosni.

Si rregull, ka 16 baste të ndryshme që mund të vendosni, por kjo ndodh`përfshijnë bastet e thirrjeve që janë të disponueshme në Ruletën Evropiane dhe Franceze, dhe ato gjithashtu përjashtojnë disa baste unike që janë specifike për kazinonë dhe jo për lojën.

Ne do ta fillojmë listën tonë me bastet më të lehta që mund të vendosni në Ruletë, dhe ato janë baste të jashtme. Këto baste ndodhin më shpesh dhe shanset për të fituar janë më të larta se sa me bastet e tjera. Ato janë si më poshtë:

 • E kuqe/e zezë – Bastet me ngjyra në Roulette janë një nga bastet më të zakonshme. Ato janë të thjeshta dhe shanset për të fituar janë 50/50. Ju jeni duke vënë një bast nëse një numër i kuq ose një numër i zi do të fitojë. Epo, për të qenë i sinqertë, shanset janë pak më pak se 50/50, për shkak të zeros së vetme dhe zeros së dyfishtë në Rouletën Amerikane. Këtu kazinoja merr avantazhin e saj.
 • Tek / Çift - Ju jeni duke vënë bast nëse topi do të bjerë në një numër tek ose çift. Ky bast shënohet si 'çift' dhe 'tek' në tavolinë. Ky është edhe bast parash, por për shkak të zeros së vetme dhe të dyfishtë, shtëpia ka një avantazh edhe nga ky bast.
 • I lartë / i ulët – Këtu ju vini bast nëse numri fitues do të jetë midis 1 dhe 18, që janë numra të ulët, ose 19-36 që janë numra të lartë.
 • Kolonat - Ky është një bast që topi do të bjerë në një numër brenda njërës prej tre kolonave me dymbëdhjetë numra. Kolona e parë përfshin numrat e mëposhtëm 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, kolona e dytë përfshin numrat e mëposhtëm 2, 5, 8, 11, 14, 17, 20, 23, 26, 29, 32, 35 dhe kolona e tretë mbulon numrat 3, 6, 9, 12, 15, 18, 21, 24, 27, 30, 33, 36. Çdo bast paguan 2 me 1.
 • Dhjetra – Ky bast gjithashtu mbulon 12 numra, por këtë herë në rregull. 12-shi mbulon numrat që fillojnë nga 1 deri në 12, i dyti 12 mbulon numrat që fillojnë nga 13 deri në 24 dhe i 3-ti 12 mbulon numrat që fillojnë nga 25 deri në 36.

Bastet e brendshme, nga ana tjetër, ofrojnë pagesa më të larta, por shanset që të parashikoni këto baste janë shumë më të vogla se sa me bastet e jashtme. Bastet e brendshme mund të gjenden brenda drejtkëndëshit në tryezë ku janë të gjithë numrat dhe janë si më poshtë:

 • Drejt lart - Ky është një bast në një numër të vetëm. Ju mund të zgjidhni cilindo numër që dëshironi dhe nëse fitoni do të merrni një pagesë prej 35 deri në 1.
 • Ndarje - Ky është një bast në dy numra ku vendosni çipat tuaja në vijën që ndan dy numra. Ju do të fitoni nëse shfaqet secili numër dhe pagesa për këtë bast është 17 me 1.
 • Rruga - Ky është një bast për çdo numër brenda një rreshti prej tre numrash. Pagesa për bast Street është 11 me 1.
 • Këndi – Basti i këndit është shumë i ngjashëm me bastin e ndarjes, por këtu në vend të dy numrave, ju po vini bast që do të dalë një nga katër numrat.
 • Line – Basti i linjës është i ngjashëm me bastin e rrugës, por këtu në vend që të mbuloni një rresht me tre numra ju mbuloni dy rreshta me tre numra. Pagesa për këtë bast është 5 me 1.
 • Bast me pesë numra - Ky është një bast në një grup prej 5 numrash specifikë dhe ata janë: 0, 00, 1, 2 dhe 3. Pagesa për këtë bast është 6 me 1.
 • Basket - Basti i shportës quhet gjithashtu bast 'katër të parët' dhe është një bast në numrat e mëposhtëm 0, 1, 2 dhe 3. Pagesa për këtë bast është 6 me 1.
 • Bast Snake - Ky është një bast shumë unik që mbulon numrat e mëposhtëm 1, 5, 9, 12, 14, 16, 19, 23, 27, 30, 32 dhe 34. Arsyeja pas emrit të tij është sepse kur theksoni numrat ju do të merrni një model të ngjashëm me gjarpërin në tryezë.

Bastet e thirrjeve janë të disponueshme vetëm në ruletën evropiane dhe franceze

Baste sportive

Në Everygame mund të gjeni shumë sporte të ndryshme për të bastuar. Kazinoja është shtëpia e një prej më të vjetrave libra sportive në internet dhe ato përfshijnë sportet e mëposhtme:

 • Golf
 • UFC
 • Futbolli
 • Tenis
 • Boks
 • Kriket
 • Hendboll
 • Volejboll
 • Hokej në akull
 • Basketboll
 • Rregullat e Aussie
 • Gare me kuaj
 • Motor Sport
 • Baseball (MLB)
 • Futboll amerikan

Për më tepër, nuk mund të vini bast vetëm për sportet në Everygame, por edhe për politikën ose tregun e aksioneve për shembull.

Në anën e djathtë të ekranit, mund të shihni bastet më të nxehta dhe fletën e basteve, dhe nëse dëshironi, mund të shfletoni edhe lojërat nga ekrani kryesor.

Lista e basteve që mund të bëni në Everygame është mjaft e gjatë dhe përfshin bastet e mëposhtme:

 • Anësore
 • Totalet
 • Përhapet
 • Ngacmues
 • Bast Live
 • Drejtoni linjën
 • Puck Line
 • Mbi/Nën
 • Bast i drejtë
 • Round Robin
 • Linja e gjysmës së parë
 • Ana e gjysmës së kohës
 • Totalet e pjesës së parë
 • Pjesa e dytë e anës
 • Linja e gjysmës së dytë
 • Totalet e pjesës së dytë
 • Rezultati i ekipit Mbi/Nën
 • Spread Winner Pjesa e parë
 • Spread Winner Pjesa e dytë

E vetmja rënie është se mundesh`Megjithatë, nuk gjeni ndonjë sport të pazakontë për të bastuar në Everygame.

Bonuset dhe promovimet e Librave Sportive

Herën e parë që regjistroheni në kazino dhe bëni një depozitë, mund të merrni një ndeshje 200% deri në 50 dollarë. Kjo është pjesë e ofertës Rookie 200 Sign-Up dhe është ideale për lojtarët që e bëjnë këtë`nuk dëshironi të depozitoni shuma më të vogla. Kërkesat e basteve për këtë bonus janë 8x.

Bonusi i regjistrimit Rookie 100 mund të sjellë një bonus depozite 100% deri në 100 dollarë herën e parë që bëni një depozitë. Kjo është një ofertë e shkëlqyer sepse kërkesat për bast janë vetëm 6 herë.

Bonusi i regjistrimit Rookie 50 do të përputhet me 50% të depozitës suaj fillestare të librit sportiv deri në 200 dollarë. Kjo është një mundësi e shkëlqyer për njerëzit që kërkojnë të depozitojnë shuma më të mëdha dhe kanë kërkesa më të vogla për baste. Kërkesat e basteve për këtë promovim janë 4 herë.

Për më tepër, ju mund të shënoni një bast falas prej 20 dollarësh pasi të regjistroheni për një llogari. Ajo që duhet të bëni është të vendosni bast të paktën 20 dollarë, dhe pa marrë parasysh rezultatin, nëse fitoni apo humbni, ju do të grumbulloni 20 dollarë.

Lojtarët që vënë baste paraloje mund të shënojnë deri në 1000 dollarë në para nëse rrjeta e tyre e parakohshme ka fitimin më të lartë për muajin. Ky promovim nuk ka kërkesa për bast.

Nëse depozitoni të enjten, do të keni mundësi të shënoni një ndeshje bonus falas prej 10% deri në 50 dollarë. Ju mund të depozitoni me çdo mënyrë pagese që dëshironi, përveç me një kartë krediti, për t'u kualifikuar për këtë promovim.

Ju gjithashtu mund të fitoni disa para nëse i referoni një shoku të luajë në Everygame. Ju do të merrni 10% të mikut tuaj`Depozita fillestare deri në 20 dollarë. Për më tepër, ju do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në 20 dollarë për çdo mik të 5-të të cilit i referoheni.

20 lojtarë me fat do të marrin 50 dollarë çdo javë nën Promocionin e tyre të Bastit Pa pagesë Parlay. Nëse basti juaj humbet vetëm një bakshish të pasaktë, ju do të futeni automatikisht në promovim.

Lojtarët që duan të bastojnë në paralays mund të shijojnë një tjetër promovim nga Everygame. Lojtarët që vendosën lojën fituese me shanset më të larta për të gjithë klientët do të marrin një bonus prej $500.

Promovimi i Wimbledon Stake Back është për lojtarët që vënë baste në Wimbledon. Ju do të merrni 100 dollarë mbrapsht nëse zgjedhja juaj 'Fituesi i ndeshjes' humbet pas pesë sete. Nëse dëshironi të merrni këtë promovim, dërgoni një email në Everygame dhe përfshini kodin e bonusit "WIMB17SB".

Lojëra me para të vërteta

Pasi të bashkoheni në Everygame Casino, mund të zgjidhni nga një gamë e gjerë lojërash me para të vërteta. Nëse jeni adhurues i Pokerit, mund të shijoni Hold'em dhe Omaha klasike, dhe Everygame ofron Telesina edhe për lojtarët e tyre.

Lojtarët që shijojnë Sit&Gos mund të bashkohen në turne, duke përfshirë variacione klasike, DoubleUP, heads-up dhe hap-event.

Çdo të diel ka një turne MMT që ofron një çmim prej $10,000. Këto turne nuk janë vetëm në pritje`por edhe në Omaha.

Çdo të dielë të parë të muajit ka një freeroll në Everygame për lojtarët që kanë depozituar 1K $. Ekziston gjithashtu një freeroll me $150 të hënën dhe $250 të enjten.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1996
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Gjermane
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (7)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
American Express
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
EcoPayzMasterCard
Money Global
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofortuberwaisung
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (12)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Euro
Franga Zvicerane
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (8)
Afrika e Jugut
Austria
Danimarka
Gjermania
Hong Kongu
Kanadaja
Kina
Zvicra
SoftwareSoftware (2)