Everygame - Deposits

Age Limit
Everygame
Everygame is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

Deposits

Depozitimi në Everygame Casino është shumë i thjeshtë. Gjithçka që duhet të bëni është të klikoni në butonin Depozitim në krye të faqes dhe të zgjidhni metodën që preferoni. Ndiqni udhëzimet e thjeshta dhe përfundoni transaksionin.

Në Everygame, për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët, ata ofrojnë mënyra të ndryshme pagese. Kjo e bën më të lehtë për lojtarët që të zgjedhin atë që preferojnë. Ju mund të zgjidhni nga sa vijon:

 • Visa dhe MasterCard (Ju lutemi përdorni MasterCard nëse keni probleme me VISA)
 • Skrill
 • Skrill 1 Trokitni lehtë mbi
 • EZeeWallet
 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash Litecoin
 • Neteller
 • Sofort
 • ecoPayz
 • Transfertë bankare Flexepin
 • Transferta bankare e BE-së SEPA
 • Money Global
 • Paysafe
 • CashDirect

Kodi i Bonusit të Depozitës

Ka shumë kode të ndryshme depozitimi që mund t'i përdorni në Everygame. Për ta bërë këtë, duhet të shkoni te arkëtari dhe të zgjidhni mënyrën e pagesës që ju përshtatet më shumë. Zgjidhni shumën që dëshironi të depozitoni. Pasi depozita të jetë e suksesshme, ju mund të klikoni në butonin 'Kodi i Bonusit' dhe të futni kodin e bonusit që dëshironi të kërkoni dhe të klikoni në Redeem Bonus.

Bonusi do të jetë i disponueshëm menjëherë në llogarinë tuaj dhe mund të shihet nën "Profili im".

Duhet të përdorni kodin e bonusit brenda 24 orëve dhe kodi skadon brenda 90 ditëve.

Në këtë pikë, depozitat në PayPal nuk janë të disponueshme. Pasi Paypal të jetë i disponueshëm, do të njoftoheni.

Ndeshja e depozitave

Herën e parë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite 100% të përputhjes deri në 100 dollarë. Kodi i bonusit që duhet të përdorni për këtë ofertë është SIGNUP100. Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 20 dollarë. Kërkesat e bastit për bonusin janë 30 herë për depozitën dhe bonusin. Disa vende janë të përjashtuara nga kjo ofertë duke përfshirë Bjellorusinë, Bullgarinë, Republikën Çeke, Hungarinë, Lituaninë, Moldavinë, Poloninë, Rumaninë, Rusinë, Serbinë, Sllovakinë, Slloveninë, Ukrainën dhe Mbretërinë e Bashkuar.

Shuma maksimale që mund të tërhiqni është 5000 dollarë në javë.

Monedha

Valuta të ndryshme janë të disponueshme në IntertEverygameops duke përfshirë Euro (EUR), Paund sterlina (GBP), Dollari i Shteteve të Bashkuara (USD), Dollari Australian (AUD), Dollari Kanadez (CAD), franga zvicerane (CHF), Renminbi|juani kinez (CNY) , krona daneze (DKK), dollari i Hong Kongut (HKD), krona norvegjeze (NOK), krona suedeze (SEK), randi i Afrikës së Jugut (ZAR), Bitcoin (BTC) dhe Litecoin (LTC).

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1996
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Gjermane
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (7)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
American Express
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
EcoPayzMasterCard
Money Global
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofortuberwaisung
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (12)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Euro
Franga Zvicerane
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (8)
Afrika e Jugut
Austria
Danimarka
Gjermania
Hong Kongu
Kanadaja
Kina
Zvicra
SoftwareSoftware (2)