Everygame - Affiliate Program

Age Limit
Everygame
Everygame is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

Affiliate Program

Anëtarësimi në programin e filialeve në Everygame është shumë i thjeshtë. Gjithçka që duhet të bëni është të plotësoni formularin e aplikimit. Ata do të kërkojnë informacionin e mëposhtëm:

  • Emri i përdoruesit
  • Fjalëkalimi
  • Konfirmo fjalëkalimin
  • Kompania
  • Emri
  • Mbiemri
  • Email
  • URL e faqes në internet
  • Vendi

Të gjithë ata që i bashkohen programit të filialeve bëjnë të njëjtën pyetje, sa mund të fitojnë? E gjitha varet nga ju, sa i përkushtuar jeni për punën që po bëni dhe sa lojtarë ju referoheni për të luajtur në kazino, aq më shumë, aq më mirë, aq e thjeshtë sa kaq.

Si një anëtar i Programit Affiliate Everygame, ju do të fitoni komisione përmes trafikut që dërgoni në kazino çdo muaj. Kjo do të thotë që ju do të fitoni një përqindje të kazinosë`Të ardhurat totale që janë krijuar nëpërmjet lojtarëve të referuar në kazino.

Filialet marrin një komision mujor bazuar në një sistem me shumë nivele i cili fillon me 20% të pjesës së të ardhurave dhe shkon deri në 35% për pjesën e të ardhurave neto dhe shkon deri në një maksimum prej 35% për të ardhurat neto për një vlerë që është mbi 40,000 dollarë.

Lajmi i mirë është se Affiliates Everygame nuk kanë funksion të bartjes negative dhe kjo do të thotë që bilancet negative nuk do të barten gjatë muajit të ardhshëm.

Kjo është një mundësi e shkëlqyer për të fituar para thjesht duke i çuar lojtarët në kazino dhe duke iu referuar filialeve të reja. Programi i nën-affiliate është një mënyrë tjetër për të rritur fitimet tuaja. Programi përbëhet nga dy nivele dhe paguan një komision prej 10% për nivelin e parë dhe 5% komision për nivelin e dytë.

Cili është programi i filialeve të Everygame Casino?

Filiali i Everygame Casino quhet Everygame Affiliate dhe mbulon disa marka:

Libri sportiv i çdo loje – Everygame është i mirënjohur për të qenë libri i parë sportiv që pranon baste në internet që nga viti 1996. Me kalimin e viteve ata kanë fituar përvojë dhe kanë mësuar se çfarë funksionon më mirë për klientët e tyre. Ato ofrojnë shanse të larta për të gjitha llojet e sporteve dhe një gamë të madhe ofertash bastesh speciale.

Kazino për çdo lojë RED – Kazinoja ofron më shumë se 300 lojëra dhe çdo lloj lojtari mund të gjejë diçka që i pëlqen. Atje jane lojëra elektronike në internet dhe lojëra me letra. Në Everygame, mund të gjeni disa nga jackpot-et më të mira progresive.

Everygame Casino Classic – Kazino klasike plotëson kazinonë RED me 190 lojëra shtesë, duke përfshirë lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe jackpot progresive, vetëm për të përmendur disa. Ju mund të gjeni më shumë se 100 ngjarje të turneut çdo muaj për të përmirësuar gjërat.

Poker çdo lojë – Kjo është një dhomë globale pokeri në ofertën e Horizon Poker Network Texas Hold`em, Omaha dhe turnetë për aksione të ndryshme.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1996
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Gjermane
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (7)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
American Express
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
EcoPayzMasterCard
Money Global
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofortuberwaisung
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (12)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Euro
Franga Zvicerane
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (8)
Afrika e Jugut
Austria
Danimarka
Gjermania
Hong Kongu
Kanadaja
Kina
Zvicra
SoftwareSoftware (2)