Everygame

Age Limit
Everygame
Everygame is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

About

Everygame është një kazino që është e vështirë të anashkalohet, veçanërisht kur po diskutojmë historinë e lojërave të fatit në internet. Kjo kazino filloi në vitin 1983 kur ata hapën një libër sportiv ligjor, dhe në 1996 ata lansuan librin e parë sportiv në internet.

/everygame/about/

Games

Në Everygame, mund të gjeni pothuajse të gjitha lojërat e kazinosë për të luajtur. Pra, pavarësisht se cila është shija juaj në lojëra, ka një shans të madh që të gjeni diçka që ju pëlqen këtu. Për më tepër, lojërat e tyre janë të disponueshme në gamë të ndryshme bastesh, kështu që ka lojëra si për role të larta ashtu edhe për role të ulëta.

Withdrawals

Metoda të ndryshme të tërheqjes janë të disponueshme në Everygame, kështu që ndoshta mund të gjeni atë me të cilën jeni mësuar. Për të parë se cilat mënyra pagese janë të disponueshme, thjesht duhet të shkoni te seksioni i arkëtarit të faqes.

Bonuses

Në Everygame, ju mund të përfitoni nga shumë bonuse të ndryshme. Ky është një nxitje e madhe për ekuilibrin tuaj që do t'ju lejojë të zgjasni seancën tuaj të lojrave dhe t'ju lejojë të provoni disa lojëra të tjera në kazino.

Payments

Everygame pranon shumë mënyra të ndryshme pagese dhe ju mund të zgjidhni atë që preferoni. Duhet të kontrolloni se cilat mënyra pagese mund të përdorni për depozita dhe tërheqje. Për shembull, mund të përdorni karta krediti dhe debiti për të transferuar fonde në llogarinë tuaj, por mundeni`t bëni një tërheqje duke përdorur të njëjtën.

Account

Kur dëshironi të bashkoheni për herë të parë në Everygame Casino, duhet të klikoni në butonin 'Regjistrohu' në krye të djathtë të faqes së internetit të kazinosë. Pasi të krijoni një llogari, do të keni akses në të gjitha shërbimet e lojërave që ka për të ofruar kazino.

Languages

Everygame është një kazino që luhet në të gjithë botën. Për këtë arsye ata e bënë uebsajtin e tyre të disponueshëm për shumë gjuhë të ndryshme ndërkombëtare, duke përfshirë anglisht, gjermanisht, polonisht dhe italisht, vetëm për të përmendur disa.

Countries

Çdo lojë pranon lojtarë nga e gjithë bota, por disa vende janë të përjashtuara. Nëse banoni në një nga vendet e mëposhtme, fatkeqësisht nuk mund të hapni një llogari në kazino, Australi, Austri, Bullgari, Francë, Itali, Suedi dhe Mbretërinë e Bashkuar.

Mobile

Everygame ka një faqe të lehtë për t'u përdorur të optimizuar për celular. I lejon lojtarët e rinj të regjistrohen në 3 hapa të thjeshtë. Pasi të keni akses në faqen celulare, mund ta shihni se është e lehtë për t'u përdorur, falë ndërfaqes së saj intuitive.

Tips & Tricks

Të luash në një kazino online mund të ofrojë orë dhe orë argëtimi. Për më tepër, nëse jeni të mirë në të ose jeni në një brez me fat, mund të fitoni një sasi të mirë duke bërë diçka që ju pëlqen. Për këtë arsye, ne ju këshillojmë të mësoni disa truke përpara se të vendosni të bashkoheni në ndonjë kazino online.

Live Casino

Fatkeqësisht, nëse jeni adhurues i lojërave live, nuk mund t'i luani ato në këtë pikë në Everygame. Kazino me siguri po punon për të shtuar lojëra të drejtpërdrejta si ruletë, blackjack ose poker pasi ato janë shumë të njohura me lojtarët në të gjithë botën.

Promotions & Offers

Everygame ofron shumë bonuse për lojtarët e tyre. Ata ofrojnë promovime gjatë gjithë vitit për sportet kryesore dhe çfarë jo. Çdo lojtar i ri do të mirëpritet me një bonus bujar për të filluar gjërat.

Responsible Gaming

Varësia ndaj lojërave të fatit nuk është një problem i zakonshëm, por mund të ndodhë me disa lojtarë. Nëse jeni të vetëdijshëm se përvoja juaj e lojërave po del jashtë kontrollit dhe nuk është më për qëllime argëtimi, duhet të ngadalësoni dhe të ndërmerrni disa hapa parandalues.

Software

Everygame përdor dy ofrues softuerësh shumë të njohur, WGS Wager Gaming për Casino Classic të tyre dhe Gaming në kohë reale për lojërat Casino Red.

Support

Ka disa mënyra të ndryshme që mund të kontaktoni Everygame në rast se lind një problem. Mund të përdorni funksionin Live Chat, i cili rezulton të jetë më i përshtatshmi dhe më i përdoruri. Por, ka edhe disa mënyra të tjera, si telefonimi i tyre ose dërgimi i një emaili.

Deposits

Depozitimi në Everygame Casino është shumë i thjeshtë. Gjithçka që duhet të bëni është të klikoni në butonin Depozitim në krye të faqes dhe të zgjidhni metodën që preferoni. Ndiqni udhëzimet e thjeshta dhe përfundoni transaksionin.

Security

Qëllimi i Everygame është t'u sigurojë klientëve të saj standardet më të larta të sigurisë së të dhënave. Ata do të kërkojnë vetëm informacione që janë të nevojshme për të krijuar llogarinë tuaj dhe për t'ju lejuar një transferim të sigurt të fondeve. Sistemi i tyre i sigurisë përditësohet vazhdimisht për të ofruar siguri maksimale.

FAQ

Këtu mund të gjeni pyetjet më të bëra nga lojtarët në Everygame Casino.

Affiliate Program

Anëtarësimi në programin e filialeve në Everygame është shumë i thjeshtë. Gjithçka që duhet të bëni është të plotësoni formularin e aplikimit. Ata do të kërkojnë informacionin e mëposhtëm:

  • Emri i përdoruesit
  • Fjalëkalimi
  • Konfirmo fjalëkalimin
  • Kompania
  • Emri
  • Mbiemri
  • Email
  • URL e faqes në internet
  • Vendi
Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1996
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Gjermane
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (7)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
American Express
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
EcoPayzMasterCard
Money Global
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofortuberwaisung
Ukash
Visa
MonedhatMonedhat (12)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Euro
Franga Zvicerane
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (8)
Afrika e Jugut
Austria
Danimarka
Gjermania
Hong Kongu
Kanadaja
Kina
Zvicra
SoftwareSoftware (2)