Euro Palace Rishikimi 2024 - Withdrawals

Euro PalaceResponsible Gambling
CASINORANK
7.12/10
BonusBonus 600 dollarë
Elegancë dhe miqësore për përdoruesit
Shërbim cilësor ndaj klientit
Më shumë se 500 lojëra
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Elegancë dhe miqësore për përdoruesit
Shërbim cilësor ndaj klientit
Më shumë se 500 lojëra
Euro Palace is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Në Euro Palace ofrohen mënyra të ndryshme pagese që mund t'i përdorni kur dëshironi të bëni një tërheqje. Disa prej tyre përfshijnë ecoPayz, Solo, Maestro, Cheque, Bank Wire Swift, kartat e kreditit, Neteller, Entropay, VISA, Skrill Moneybookers, Transfertë Bankare, Kartat e Debitit.

Koha e tërheqjes

Nëse dëshironi të përdorni pagesat me kartë si metodën tuaj të preferuar të tërheqjes, mund të zgjidhni midis disa prej këtyre:

  • Viza
  • Solo/Switch
  • Maestro
  • Visa Electron
  • MasterCard
  • EntroPay
  • PostePay

Kur përdorni një nga këto metoda për tërheqje, duhet të dini se koha e nevojshme për të përpunuar një kërkesë është jashtë Euro Palace`kontrollin. Mund të duhen deri në disa ditë që depozita të pasqyrohet në llogarinë tuaj. Ju lutemi mbani mend se nëse përdorni detaje të pasakta, mund të ketë një vonesë në pagesë deri në 4 javë.

Kur kërkoni një pagesë të tërheqjes suaj në llogarinë tuaj InstaDebit, duhet të dini se koha e marrë për të përpunuar një kërkesë është jashtë Euro Palace`kontrollin dhe se mund të duhen disa ditë që fondet të pasqyrohen në llogarinë tuaj. Nëse keni përdorur detaje të pasakta, ato mund të jenë një vonesë në pagesë deri në 3 javë.

Kur kërkoni një tërheqje duke përdorur një eCheck, duhet të dini se koha e nevojshme për të përpunuar një kërkesë është jashtë Euro Palace`kontrollin dhe kërkon deri në disa ditë që fondet të pasqyrohen në llogarinë tuaj. Nëse keni përdorur detaje të pasakta, mund të pësoni një vonesë në pagesën e shumës së kërkuar deri në 3 javë.

Kur kërkoni një tërheqje të fitimeve tuaja duke përdorur llogarinë tuaj bankare, duhet të dini se koha e marrë për të përpunuar kërkesën është jashtë Euro Palace`kontrollin dhe mund të duhen disa ditë që fondet të pasqyrojnë llogarinë tuaj. Nëse dërgoni detaje të pasakta, kjo mund të rezultojë në një vonesë në pagesë deri në 4 javë.

Kur kërkoni një tërheqje duke përdorur një çek, duhet të dini se ai është jashtë kazinosë`s kontroll dhe tërësisht i varur nga shërbimi korrier i palës së tretë. Euro Place nuk do të bëjë pagesa që janë më pak se 100 dollarë. Dorëzimi i çekut mund të zgjasë deri në 7 ditë pune.

Bonusi i tërheqjes

Nëse ju ndodh të fitoni shumë, por keni strehë`t bërë një depozitë paraprake në kazino, atëherë shuma më e lartë që mund të tërhiqni është 100 dollarë.

Si të bëni një tërheqje?

Përpara se të bëni një tërheqje, duhet të zgjidhni se si dëshironi t'i merrni paratë tuaja. Mënyra më e lehtë është të ndiqni udhëzimet në seksionin e Bankës së kazinosë.

Kur dëshironi të bëni një tërheqje, klikoni në Bankë dhe zgjidhni Tërheqje. Më pas do t'ju kërkohet të zgjidhni një opsion të preferuar për të marrë pagesën tuaj. Do t'ju duhet të prisni 24 orë që është një periudhë në pritje, dhe gjatë kësaj kohe mund ta anuloni tërheqjen nëse dëshironi.

Mos harroni se për arsye sigurie do t'ju duhet të verifikoni identitetin tuaj përpara se të bëni një tërheqje. Mund t'ju kërkohet të dërgoni kopje të disa dokumenteve duke përfshirë:

  • Kopje e patentës së shoferit
  • Kopja e një faturë të shërbimeve (ujë, gaz, telefon, etj.).
  • Kopja e kartës suaj të kreditit (mbrapa dhe përpara) nëse keni bërë depozita duke përdorur kartën tuaj të kreditit.

Monedhat

Valuta të ndryshme janë në dispozicion në Euro Palace, kështu që ju mund të zgjidhni atë që dëshironi. Këto janë monedhat e mëposhtme të disponueshme për tërheqje: dollarë australianë, dollarë kanadezë, euro, dollarë të Zelandës së Re, korona norvegjeze, sterlina britanike, rubla ruse, korona suedeze, franga zvicerane, dollarë amerikanë, pesos argjentinas, real brazilian, pula botsvaneze, ganeze cedis, jen japonez, rupi mauritian, pesos meksikan, dollarë namibianë, naira nigeriane dhe zlotitë polake.