Euro Palace - Support

Age Limit
Euro Palace
Euro Palace is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

Support

Çdo problem ose pyetje e menjëhershme zgjidhet përmes Bisedës Live që është në dispozicion 24/7. Kjo është mënyra më e lehtë dhe më e përshtatshme për të kontaktuar kazinonë dhe për të kontaktuar me agjentët e klientëve dhe ata do t'ju udhëzojnë për problemet tuaja.

Euro Palace ofron një numër të madh numrash telefoni pa pagesë duke përfshirë:

  • MB pa pagesë: 08082386048,
  • Telefoni i Spanjës pa pagesë: 800300823,
  • Telefoni i Italisë pa pagesë: 800897660,
  • Telefoni Gjermani pa pagesë: 08006648840

Ju gjithashtu mund të dërgoni një email në një nga adresat e mëposhtme të emailit: support@europalace.com dhe marketing@europalace.com.

Total score7.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2010
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (10)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
Credit Cards
Debit Card
Interac
MasterCardNetellerSkrill
Trustly
Visa
Visa Electron
iDebit
MonedhatMonedhat (15)
Bahti Tailandez
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (5)
Brazili
Finlanda
Kanadaja
Kili
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (3)