Euro Palace Rishikimi 2024 - Support

Euro PalaceResponsible Gambling
CASINORANK
7.12/10
BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 600 dollarë
Elegancë dhe miqësore për përdoruesit
Shërbim cilësor ndaj klientit
Më shumë se 500 lojëra
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Elegancë dhe miqësore për përdoruesit
Shërbim cilësor ndaj klientit
Më shumë se 500 lojëra
Euro Palace is not available in your country. Please try:
Support

Support

Çdo problem ose pyetje e menjëhershme zgjidhet përmes Bisedës Live që është në dispozicion 24/7. Kjo është mënyra më e lehtë dhe më e përshtatshme për të kontaktuar kazinonë dhe për të kontaktuar me agjentët e klientëve dhe ata do t'ju udhëzojnë për problemet tuaja.

Euro Palace ofron një numër të madh numrash telefoni pa pagesë duke përfshirë:

  • MB pa pagesë: 08082386048,
  • Telefoni i Spanjës pa pagesë: 800300823,
  • Telefoni i Italisë pa pagesë: 800897660,
  • Telefoni Gjermani pa pagesë: 08006648840

Ju gjithashtu mund të dërgoni një email në një nga adresat e mëposhtme të emailit: support@europalace.com dhe marketing@europalace.com.