Euro Palace - Security

Age Limit
Euro Palace
Euro Palace is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

Security

Euro Palace siguron që informacioni personal dhe financiar i çdo përdoruesi të jetë në duar të sigurta. Kazinoja mban certifikatën eCOGRA për ofrimin e lojërave të sigurta dhe të ndershme. Ata gjithashtu përdorin teknologjinë më të fundit të kriptimit dixhital 128-bit SSL, duke i lejuar lojtarët të kenë qetësinë e mendjes për të shijuar lojërat e kazinosë në internet pa u shqetësuar për asgjë.

Është e rëndësishme të zgjidhni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim unik në momentin që regjistroheni në kazino. Është përgjegjësia juaj e vetme për ta mbajtur këtë informacion të sigurt dhe sekret. Kazinoja nuk do të mbahet përgjegjëse nëse dikush tjetër përfiton nga llogaria juaj. Kjo ndodh sepse të gjitha veprimet e kryera kur emri i përdoruesit dhe fjalëkalimi janë futur saktë nuk do të konsiderohen shkelje.

Të gjitha lojërat në Euro Palace përdorin gjeneratorin e numrave të rastësishëm që do të thotë se lojërat janë të drejta. RNG gjeneron një seri numrash në mënyrë të rastësishme përmes përdorimit të një programi kompjuterik. Këta numra mund të`të parashikohen në asnjë mënyrë pasi ato janë të rastësishme.

Total score7.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2010
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (10)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
Credit Cards
Debit Card
Interac
MasterCardNetellerSkrill
Trustly
Visa
Visa Electron
iDebit
MonedhatMonedhat (15)
Bahti Tailandez
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (5)
Brazili
Finlanda
Kanadaja
Kili
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (3)