Euro Palace Rishikimi 2024 - Promotions & Offers

Euro PalaceResponsible Gambling
CASINORANK
7.12/10
BonusBonus 600 dollarë
Elegancë dhe miqësore për përdoruesit
Shërbim cilësor ndaj klientit
Më shumë se 500 lojëra
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Elegancë dhe miqësore për përdoruesit
Shërbim cilësor ndaj klientit
Më shumë se 500 lojëra
Euro Palace is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Të gjithë lojtarët e rinj që fillojnë me Euro Palace marrin një bonus pa depozite dhe shumë oferta të tjera bujare kazinoje. Bonusi i depozitës së parë është gjithashtu shumë bujar, për të thënë të paktën, dhe ofron deri në 600 dollarë dhe rrotullime falas mbi depozitat e tre lojtarëve të parë të rinj.

Bonusi i mirëseardhjes së lojtarit të ri në Euro Palace është shumë bujar dhe mund të sjellë 600 dollarë shtesë në bilancin tuaj. Kështu funksionon bonusi:

  • Herën e parë që bëni një depozitë do të merrni një bonus 100% të përputhjes së depozitave deri në 100 dollarë.
  • Herën e dytë që bëni një depozitë do të merrni një bonus 100% të përputhjes së depozitave deri në 100 dollarë.
  • Herën e tretë që bëni një depozitë do të merrni një bonus 100% të përputhjes së depozitave deri në 100 dollarë.

Sigurohuni që i kuptoni Termat dhe Kushtet e këtij bonusi përpara se ta kërkoni atë.