Euro Palace Rishikimi 2024 - Live Casino

Euro PalaceResponsible Gambling
CASINORANK
7.12/10
BonusBonus 600 dollarë
Elegancë dhe miqësore për përdoruesit
Shërbim cilësor ndaj klientit
Më shumë se 500 lojëra
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Elegancë dhe miqësore për përdoruesit
Shërbim cilësor ndaj klientit
Më shumë se 500 lojëra
Euro Palace is not available in your country. Please try:
Live Casino

Live Casino

Nëse jeni duke kërkuar për një përvojë më realiste të kazinosë, mund ta gjeni falë seksionit Live Dealer në Euro Palace Casino. Teknologjia e transmetimit të drejtpërdrejtë sjell një përvojë autentike të lojërave të kazinosë ku luani në tavolina reale me tregtarë të vërtetë ndërsa jeni në shtëpi, ose kudo që dëshironi, për sa kohë që keni një lidhje të mirë interneti. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të zgjidhni lojën që dëshironi të luani dhe tregtarin me të cilin dëshironi të luani.

Ju mund të gjeni Baccarat, Roulette dhe Blackjack me një tregtar të drejtpërdrejtë në Euro Palace. Ju mund të zgjidhni të luani vetëm ose me lojtarë të tjerë, gjithçka varet nga ju dhe mund të zgjidhni një tabelë që i përshtatet kufijve tuaj të basteve.

Gjëja që e bën lojën e kazinosë live në Euro Palace kaq unike është fakti se ofron veçori që janë të disponueshme vetëm në kazinotë tokësore. Për shembull, le`s merrni bast pas lojtarëve në Blackjack. Epo, kjo veçori është e disponueshme kur luani Live Casino Blackjack në Euro Palace.

Kur luani Ruletë në një kazino me bazë tokësore, mund t'ju duhet të prisni për një vend, pasi tavolinat e ruletit mbushen kaq shpejt. Nga ana tjetër, tavolinat e ruletës live do të gjenerohen automatikisht, që do të thotë se gjithmonë do të ketë një vend për ju.

Blackjack live

Blackjack live luhet në kohë reale, në tavolina reale me tregtarë të vërtetë. Loja luhet me një kuvertë me 52 letra dhe ju mund të zgjidhni që letrat tuaja t'ju shpërndahen nga një tregtar tradicional ose një tregtar i Playboy Bunny.

Loja luhet sipas rregullave të Vegasit, në një tavolinë ku mund të vendosen 7 persona dhe përdoren 8 kuverta letrash. Ndërfaqja e lojës është paksa e ndryshme kur luani në celularin tuaj, por ajo ende ruan cilësinë e saj të lartë.

Aty`funksioni i bisedës me lojtarët që ju lejon të ndërveproni me tregtarin dhe lojtarët e tjerë. Dhe, nëse dëshironi përvojën e drejtpërdrejtë pa folur me askënd, mund ta çaktivizoni funksionin.

Ju keni mundësinë të rregulloni cilësimet e cilësisë së videos nga Low në HD. Ne ju këshillojmë ta lini atë në Auto, pasi në këtë mënyrë softueri vlerëson cilësinë e lidhjes suaj të internetit dhe vazhdon në përputhje me rrethanat.

Kur bëhet fjalë për bastet anësore, mund të zgjidhni të përdorni veçorinë Bet Behind dhe të vendosni bast në rezultatin e lojtarit tjetër`dora s.

Basti anĂ«sor Perfect Pairs ju lejon tĂ« vendosni bast nĂ«se dy letrat tuaja tĂ« para do tĂ« jenĂ« njĂ« palĂ« apo jo. Çdo herĂ« tregtari`Karta e fytyrĂ«s Ă«shtĂ« njĂ« Ace dhe do tĂ« shihni opsionin Sigurimi tĂ« shfaqet nĂ« ekran. Kjo do t'ju lejojĂ« tĂ« siguroni bastin tuaj kundĂ«r tregtarit qĂ« ka njĂ« Blackjack.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Në Euro Palace Casino mund të gjeni disa versione të shkëlqyera të Live Roulette. Tregtarët janë trajnuar gjerësisht dhe ata janë tepër miqësorë dhe të etur për të biseduar me ju. Ju mund të përdorni Live Roulette në të gjitha pajisjet dhe nëse zgjidhni të luani në PC tuaj, mund të zgjidhni midis 3 paraqitjeve të ndryshme të ekranit. Ne ju këshillojmë të përdorni opsionin Auto pasi do të sjellë paraqitjen më të mirë për shpejtësinë tuaj të internetit.

Pamja me shumë kamera ju lejon të shihni lojën nga shumë kënde të ndryshme dhe ajo kalon automatikisht gjatë luajtjes, në varësi të vendit ku po ndodh veprimi.

Pamja 3D ju lejon të keni një këndvështrim më tradicional duke ju lejuar të keni një pamje të plotë të rrjeteve të basteve dhe pistës.

Classic View, nga ana tjetër, ju lejon të keni opsionin e bisedës të hapur në çdo kohë pa penguar tabelën. Ky është një opsion i shkëlqyeshëm nëse doni të bisedoni me tregtarin, por ende dëshironi të mbani një sy te lojtarët përreth jush.

Baccarat live

Evolution Gaming sjell tavolina luksoze ovale Live Baccarat në komoditetin e shtëpisë tuaj. Falë ndihmës së disa kamerave me kënd që regjistrojnë të gjitha veprimet, ju mund të zhyteni në një lojë të vërtetë. Ju mund të shihni gjithçka që ndodh para jush dhe mund të relaksoheni dhe të shijoni bastet tuaja. Ju nuk duhet të shqetësoheni nëse softueri`është manipuluar apo jo.

Ju mund të zgjidhni nga opsione të ndryshme në lidhje me cilësinë dhe orientimin. Sigurohuni që të zgjidhni cilësinë e lojës në përputhje me rrethanat. Për shembull, nëse doni video HD, atëherë duhet të keni një pajisje që mund të akomodojë transmetimin. Mund të zgjidhni vetëm një vend të kamerës në një pikë për të inkuadruar zonën që dëshironi të shihni. Nëse zgjidhni pamjen 3D, atëherë ky është përsëritja më e afërt e asaj që duket të uleni në një tryezë të vërtetë.