Euro Palace - Countries

Age Limit
Euro Palace
Euro Palace is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

Countries

Disa vende janë të kufizuara dhe munden`t hyni në Euro Palace`s sajti. Këto vende përfshijnë Shtetet e Bashkuara, Turqinë, Izraelin, Afganistanin, Iranin, Irakun, Samoan Amerikane, Belgjikën, Danimarkën, Francën, Guianën Franceze, Polinezinë Franceze, Italinë, Mayotte, Francën Metropolitane, Palau, Réunion, Saint Barthéley, Saint Martin, Saint Pierre dhe Miquelon, Afrika e Jugut, Spanja, Ishujt e vegjël periferikë të SHBA, Mbretëria e Bashkuar, Wallis dhe Futuna, Shtetet e Bashkuara, Turqia, Izraeli, Afganistani, Irani, Iraku, Samoa Amerikane, Belgjika, Danimarka, Franca, Guiana Franceze, Polinezia Franceze, Italia, Mayotte, Franca Metropolitane, Palau, Réunion, Saint Barthéley, Saint Martin, Saint Pierre dhe Miquelon, Afrika e Jugut, Spanja, Ishujt e vegjël periferikë të SHBA, Mbretëria e Bashkuar, Wallis dhe Futuna.

Është e mundur që kumari mund të jetë i paligjshëm në vendin ku ndodheni dhe për këtë arsye mundeni`nuk do të luajë në Euro Palace. Është përgjegjësia juaj e vetme të siguroheni që është e ligjshme në juridiksionin tuaj të merrni pjesë në çdo aktivitet të lojërave të fatit.

Kazinoja mund`t hapni llogari për individët që banojnë në vendet e mëposhtme: Afganistan, Andorra, Australi, Austri, Belgjikë, Kinë, Republika Çeke, Danimarkë, Francë dhe Territoret periferike, Hong Kong, Iran, Izrael, Itali, Myanmar, Korenë e Veriut, Filipine, Portugali , Rumania, Singapori, Sllovenia, Afrika e Jugut, Spanja, Suedia, Zvicra, SHBA dhe Territoret periferike, Tajvani, Turqia, Hungaria dhe Mbretëria e Bashkuar.

Total score7.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2010
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (10)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
Credit Cards
Debit Card
Interac
MasterCardNetellerSkrill
Trustly
Visa
Visa Electron
iDebit
MonedhatMonedhat (15)
Bahti Tailandez
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (5)
Brazili
Finlanda
Kanadaja
Kili
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (3)