Euro Palace Rishikimi 2024 - Affiliate Program

Euro PalaceResponsible Gambling
CASINORANK
7.12/10
BonusBonus 600 dollarë
Elegancë dhe miqësore për përdoruesit
Shërbim cilësor ndaj klientit
Më shumë se 500 lojëra
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Elegancë dhe miqësore për përdoruesit
Shërbim cilësor ndaj klientit
Më shumë se 500 lojëra
Euro Palace is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Për t'u bashkuar me programin e filialeve në kazinonë Euro Palace ju duhet të plotësoni një aplikim. Emri i programit të filialeve është Fortune Affiliate dhe ju mund të fitoni një shumë të mirë nëse jeni të përkushtuar ndaj punës.

Përqindjet e komisionit janë të ndryshme për pokerin, kazinonë dhe bingo, dhe të gjitha ato ndryshojnë sipas numrit të lojtarëve të referuar. Ky program është shumë shpërblyes për bashkëpunëtorët e rinj pasi ata do të marrin tarifa fikse që janë 30%, 40% dhe 50% për tre muajt e parë.

Përqindjet e pjesës së të ardhurave varen plotësisht nga vëllimet e lojtarëve të rinj depozitues që do të rekrutoni.

Ju gjithashtu mund të regjistroheni për modelin CPA dhe mund të negocioni termat dhe kushtet. Për t'u regjistruar, duhet të kontaktoni një menaxher filial.

Ju keni mundësinë për t'u bashkuar me programin e anëtarësimit nëse dëshironi të rritni të ardhurat tuaja. Ju do të merrni një komision prej 2% të pjesës së të ardhurave. Nëse referoni bashkëpunëtorë të tjerë në këtë program, do të merrni një tarifë përqindjeje.

Cili është programi i anëtarësimit të Euro Palace?

Programi i filialeve të Euro Palace quhet Filialet e Fortune. Disa nga markat më të njohura që janë pjesë e Fortune Affiliate janë:

  • Kazino 7 Sultan
  • Platinum Play Casino
  • Kazino Royal Vegas
  • Vegas Palms Kazino
  • PokerTime
  • Platinum Luaj Bingo Online
  • Fortune Lounge Group