Euro Palace - Affiliate Program

Age Limit
Euro Palace
Euro Palace is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

Affiliate Program

Për t'u bashkuar me programin e filialeve në kazinonë Euro Palace ju duhet të plotësoni një aplikim. Emri i programit të filialeve është Fortune Affiliate dhe ju mund të fitoni një shumë të mirë nëse jeni të përkushtuar ndaj punës.

Përqindjet e komisionit janë të ndryshme për pokerin, kazinonë dhe bingo, dhe të gjitha ato ndryshojnë sipas numrit të lojtarëve të referuar. Ky program është shumë shpërblyes për bashkëpunëtorët e rinj pasi ata do të marrin tarifa fikse që janë 30%, 40% dhe 50% për tre muajt e parë.

Përqindjet e pjesës së të ardhurave varen plotësisht nga vëllimet e lojtarëve të rinj depozitues që do të rekrutoni.

Ju gjithashtu mund të regjistroheni për modelin CPA dhe mund të negocioni termat dhe kushtet. Për t'u regjistruar, duhet të kontaktoni një menaxher filial.

Ju keni mundësinë për t'u bashkuar me programin e anëtarësimit nëse dëshironi të rritni të ardhurat tuaja. Ju do të merrni një komision prej 2% të pjesës së të ardhurave. Nëse referoni bashkëpunëtorë të tjerë në këtë program, do të merrni një tarifë përqindjeje.

Cili është programi i anëtarësimit të Euro Palace?

Programi i filialeve të Euro Palace quhet Filialet e Fortune. Disa nga markat më të njohura që janë pjesë e Fortune Affiliate janë:

  • Kazino 7 Sultan
  • Platinum Play Casino
  • Kazino Royal Vegas
  • Vegas Palms Kazino
  • PokerTime
  • Platinum Luaj Bingo Online
  • Fortune Lounge Group
Total score7.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2010
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (10)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
Credit Cards
Debit Card
Interac
MasterCardNetellerSkrill
Trustly
Visa
Visa Electron
iDebit
MonedhatMonedhat (15)
Bahti Tailandez
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (5)
Brazili
Finlanda
Kanadaja
Kili
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (3)