EU Casino - Withdrawals

Age Limit
EU Casino
EU Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Withdrawals

Për t'i bërë gjërat më të lehta për ju, EUcasino ka inkorporuar shumë metoda të ndryshme tërheqjeje në mënyrë që ju të zgjidhni atë që është më afër jush. Ato përfshijnë çekun, ClickandBuy, Neteller, Visa, Skrill, Transfertë bankare, EcoPayz, Entropay, EPS, eWire, GiroPay, iDEAL, MasterCard, Moneta.ru, Nordea, PayPal, Paysafe Card, Ukash, WebMoney, WireCard dhe Yandex Money .

Koha e tërheqjes në EUcasino varet kryesisht nga metoda që përdorni. Disa prej tyre ofrojnë tërheqje të menjëhershme, ndërsa të tjerat mund të zgjasin deri në disa ditë.

  • Për kuletat elektronike, koha e tërheqjes është në shumicën e rasteve e menjëhershme, por mund të zgjasë deri në 2 ditë.
  • Për kartat e kreditit ose të debitit, koha e tërheqjes mund të zgjasë deri në 5 ditë.
  • Për transfertë bankare, koha e tërheqjes mund të zgjasë deri në 7 ditë.
  • Për çeqet, koha e tërheqjes mund të zgjasë deri në 28 ditë.

Afati në pritje është vetëm 2 ditë dhe shuma maksimale që mund të tërhiqni në muaj është 10,000 dollarë.

Bonusi i tërheqjes

Çdo fond bonus që merrni në EUcasino mund të tërhiqet në të njëjtën mënyrë si çdo fitim tjetër. Ju lutemi mbani mend se fondet e bonusit në shumicën e rasteve vijnë me kërkesa për bast, kështu që ju duhet t'i përmbushni ato përpara se të bëni një tërheqje.

Si të bëni një tërheqje?

Për të bërë një tërheqje, duhet të ndiqni vetëm disa hapa të thjeshtë:

  • Hyni në llogarinë tuaj.
  • Shkoni në profilin tuaj në këndin e sipërm të djathtë.
  • Klikoni në Transaksion dhe zgjidhni Tërheqjet nga menyja rënëse.
  • Zgjidhni mënyrën tuaj të preferuar të tërheqjes dhe shkruani shumën që dëshironi të tërhiqni.

Monedha

Herën e parë që krijoni llogarinë tuaj në EUcasino, si parazgjedhje do t'ju caktohet me GBP si monedhën tuaj. Gjithsesi, ju mund të bëni depozitën tuaj të parë me një nga monedhat e mëposhtme EUR, CHF, USD, AUD CAD, DKK, SEK, NOK, ZAR ose RUB dhe llogaria juaj do të përditësohet me atë.

Total score6.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2009
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (20)
Arabe
Bullgare
Daneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Sllovene
Spanjolle
Suedeze
Turke
Çeke
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (31)
Abaqoos
Bancontact/Mister Cash
Boleto
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
EPS
Entropay
Euteller
GiroPay
Gluepay
Lottomaticard
MasterCard
Moneta
Multibanco
Neosurf
Neteller
Nordea
POLi
Paysafe Card
Postepay
Przelewy24
QIWI
Skrill
Sofortuberwaisung
SporoPay
Teleingreso
Ukash
Visa
ewire
iDEAL
MonedhatMonedhat (10)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Franga Zvicerane
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (8)
Bullgaria
Danimarka
Finlanda
Irlanda
Kroacia
Mbretëria e Bashkuar
Polonia
Suedia
SoftwareSoftware (5)