EU Casino Rishikimi 2024 - Security

EU CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
6/10
BonusBonus 100 rrotullime falas
Sallë pritjeje VIP
Oferta të reja çdo ditë
Dizajn i thjeshtë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Sallë pritjeje VIP
Oferta të reja çdo ditë
Dizajn i thjeshtë
EU Casino is not available in your country. Please try:
Security

Security

EUcasino sigurohet që informacioni juaj personal dhe financiar të mbetet i sigurt dhe konfidencial. Ata bëjnë përpjekje të mëdha për të siguruar mjedisin më të mirë dhe më të sigurt për lojtarët e tyre.

Të gjitha transaksionet, përfshirë depozitat dhe tërheqjet, kryhen në mënyrë të sigurt. Kazinoja nuk do t'i kalojë kurrë të dhënat tuaja një pale të tretë. Ata përdorin një teknologji të enkriptimit 128-bit SSL dhe ndjekin të gjitha protokollet e sigurisë për t'ju mbajtur të sigurt.

Në momentin që do të këndoni për kazinonë, do të zgjidhni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim që do t'ju nevojiten sa herë që dëshironi të identifikoheni në llogarinë tuaj. Për arsye sigurie, kazinoja e bën këtë`mos mbani një regjistrim të fjalëkalimit tuaj. Është përgjegjësia juaj ta mbani këtë informacion të sigurt dhe të mos e ndani me askënd tjetër. Nëse besoni se dikush tjetër po përdor të dhënat tuaja të hyrjes, duhet të kontaktoni Ndihmën e Klientit sa më shpejt të jetë e mundur.

Shumica e lojtarëve të rinj janë të shqetësuar nëse lojërat janë të drejta dhe jo të manipuluara. Ju sigurojmë se EUcasino ka qenë në treg për shumë vite, dhe një nga arsyet kryesore për këtë është se ata ofrojnë një mjedis të sigurt për lojtarët e tyre. Ata përdorin një gjenerues të numrave të rastësishëm për të siguruar rezultate të vazhdueshme të rastësishme.