EU Casino - Security

Age Limit
EU Casino
EU Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Security

EUcasino sigurohet që informacioni juaj personal dhe financiar të mbetet i sigurt dhe konfidencial. Ata bëjnë përpjekje të mëdha për të siguruar mjedisin më të mirë dhe më të sigurt për lojtarët e tyre.

Të gjitha transaksionet, përfshirë depozitat dhe tërheqjet, kryhen në mënyrë të sigurt. Kazinoja nuk do t'i kalojë kurrë të dhënat tuaja një pale të tretë. Ata përdorin një teknologji të enkriptimit 128-bit SSL dhe ndjekin të gjitha protokollet e sigurisë për t'ju mbajtur të sigurt.

Në momentin që do të këndoni për kazinonë, do të zgjidhni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim që do t'ju nevojiten sa herë që dëshironi të identifikoheni në llogarinë tuaj. Për arsye sigurie, kazinoja e bën këtë`mos mbani një regjistrim të fjalëkalimit tuaj. Është përgjegjësia juaj ta mbani këtë informacion të sigurt dhe të mos e ndani me askënd tjetër. Nëse besoni se dikush tjetër po përdor të dhënat tuaja të hyrjes, duhet të kontaktoni Ndihmën e Klientit sa më shpejt të jetë e mundur.

Shumica e lojtarëve të rinj janë të shqetësuar nëse lojërat janë të drejta dhe jo të manipuluara. Ju sigurojmë se EUcasino ka qenë në treg për shumë vite, dhe një nga arsyet kryesore për këtë është se ata ofrojnë një mjedis të sigurt për lojtarët e tyre. Ata përdorin një gjenerues të numrave të rastësishëm për të siguruar rezultate të vazhdueshme të rastësishme.

Total score6.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2009
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (20)
Arabe
Bullgare
Daneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Sllovene
Spanjolle
Suedeze
Turke
Çeke
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (31)
Abaqoos
Bancontact/Mister Cash
Boleto
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
EPS
Entropay
Euteller
GiroPay
Gluepay
Lottomaticard
MasterCard
Moneta
Multibanco
Neosurf
Neteller
Nordea
POLi
Paysafe Card
Postepay
Przelewy24
QIWI
Skrill
Sofortuberwaisung
SporoPay
Teleingreso
Ukash
Visa
ewire
iDEAL
MonedhatMonedhat (10)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Franga Zvicerane
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (8)
Bullgaria
Danimarka
Finlanda
Irlanda
Kroacia
Mbretëria e Bashkuar
Polonia
Suedia
SoftwareSoftware (5)