Rishikimi i kazinosë EU Casino - Promotions & Offers

EU CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
6/10
Bonus100 rrotullime falas
Sallë pritjeje VIP
Oferta të reja çdo ditë
Dizajn i thjeshtë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Sallë pritjeje VIP
Oferta të reja çdo ditë
Dizajn i thjeshtë
EU Casino is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

EUcasino mirëpret të gjithë lojtarët e rinj me një bonus bujar mirëseardhjeje dhe i mban lojtarët e vjetër gjithmonë të interesuar me promovime dhe oferta të rregullta. Pra, nëse e bëni`Të keni një llogari, ne ju sugjerojmë të krijoni një të tillë dhe të përfitoni nga të gjitha përfitimet që ka për të ofruar kazinoja.

Argëtimi nuk ndalet kur të bëheni pjesë e familjes EUcasino.

Në momentin që regjistroheni në kazino, do të merrni një bonus të ri lojtari që do t'ju shpërblejë me një bonus depozite 100% që shkon deri në 1000 dollarë dhe 100 rrotullime falas. Kodi promovues që duhet të përdorni për këtë promovim është EU100.

Por argëtimi nuk ndalet këtu, dhe ju mund të vazhdoni të korrni çmime nga EUcasino dhe të merrni një shumë maksimale bonusi deri në 5,250 dollarë.

Herën e dytë që bëni një depozitë do të merrni sërish një bonus depozite 100% të përputhjes deri në 500$, dhe bonusi i tretë i depozitës vlen 150% dhe mund të sjellë një shumë shtesë prej 750$ në bilancin tuaj. Depozita e katërt do të përputhet 100% deri në 1500$ dhe depozita e pestë do të përputhet 150% deri në 1500$.

Bonusi i ringarkimit të së Premtes do t'ju shpërblejë me 55% bonus të depozitave të ndeshjes deri në 100 dollarë. Kodi promocional për këtë ofertë është E Premte.

Programi VIP në EUcasino ofron pikë, rrotullime falas dhe bonuse. Ju don`Nuk keni nevojë për ndonjë kod promocional për këtë ofertë.

Turneu i Slot League ju lejon të hyni në një grup çmimesh prej 100 dollarësh dhe 1500 rrotullime falas. Asnjë kod promocional nuk kërkohet për këtë ofertë.

Kjo është e gjitha vetëm një pjesë e vogël e asaj që kazinoja ka për të ofruar. Pasi të regjistroheni në EUcasino, vetëm atëherë mund të shihni bujarinë që kazinoja ka ndaj lojtarëve të saj.