EU Casino - Promotions & Offers

Age Limit
EU Casino
EU Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Promotions & Offers

EUcasino mirëpret të gjithë lojtarët e rinj me një bonus bujar mirëseardhjeje dhe i mban lojtarët e vjetër gjithmonë të interesuar me promovime dhe oferta të rregullta. Pra, nëse e bëni`Të keni një llogari, ne ju sugjerojmë të krijoni një të tillë dhe të përfitoni nga të gjitha përfitimet që ka për të ofruar kazinoja.

Argëtimi nuk ndalet kur të bëheni pjesë e familjes EUcasino.

Në momentin që regjistroheni në kazino, do të merrni një bonus të ri lojtari që do t'ju shpërblejë me një bonus depozite 100% që shkon deri në 1000 dollarë dhe 100 rrotullime falas. Kodi promovues që duhet të përdorni për këtë promovim është EU100.

Por argëtimi nuk ndalet këtu, dhe ju mund të vazhdoni të korrni çmime nga EUcasino dhe të merrni një shumë maksimale bonusi deri në 5,250 dollarë.

Herën e dytë që bëni një depozitë do të merrni sërish një bonus depozite 100% të përputhjes deri në 500$, dhe bonusi i tretë i depozitës vlen 150% dhe mund të sjellë një shumë shtesë prej 750$ në bilancin tuaj. Depozita e katërt do të përputhet 100% deri në 1500$ dhe depozita e pestë do të përputhet 150% deri në 1500$.

Bonusi i ringarkimit të së Premtes do t'ju shpërblejë me 55% bonus të depozitave të ndeshjes deri në 100 dollarë. Kodi promocional për këtë ofertë është E Premte.

Programi VIP në EUcasino ofron pikë, rrotullime falas dhe bonuse. Ju don`Nuk keni nevojë për ndonjë kod promocional për këtë ofertë.

Turneu i Slot League ju lejon të hyni në një grup çmimesh prej 100 dollarësh dhe 1500 rrotullime falas. Asnjë kod promocional nuk kërkohet për këtë ofertë.

Kjo është e gjitha vetëm një pjesë e vogël e asaj që kazinoja ka për të ofruar. Pasi të regjistroheni në EUcasino, vetëm atëherë mund të shihni bujarinë që kazinoja ka ndaj lojtarëve të saj.

Total score6.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2009
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (20)
Arabe
Bullgare
Daneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Sllovene
Spanjolle
Suedeze
Turke
Çeke
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (31)
Abaqoos
Bancontact/Mister Cash
Boleto
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
EPS
Entropay
Euteller
GiroPay
Gluepay
Lottomaticard
MasterCard
Moneta
Multibanco
Neosurf
Neteller
Nordea
POLi
Paysafe Card
Postepay
Przelewy24
QIWI
Skrill
Sofortuberwaisung
SporoPay
Teleingreso
Ukash
Visa
ewire
iDEAL
MonedhatMonedhat (10)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Franga Zvicerane
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (8)
Bullgaria
Danimarka
Finlanda
Irlanda
Kroacia
Mbretëria e Bashkuar
Polonia
Suedia
SoftwareSoftware (5)