EU Casino Rishikimi 2024 - Deposits

EU CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
6/10
Bonus100 rrotullime falas
Sallë pritjeje VIP
Oferta të reja çdo ditë
Dizajn i thjeshtë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Sallë pritjeje VIP
Oferta të reja çdo ditë
Dizajn i thjeshtë
EU Casino is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

EUcasino e ka bërë faqen e saj intuitive, kështu që edhe nëse është hera e parë që përpiqeni të bëni një depozitë, nuk do të keni fare probleme. Drejtohuni te arkëtari dhe shikoni se cilat mënyra pagese janë të disponueshme për depozitat dhe shumën minimale, dhe ne ju sigurojmë se do ta arrini shumë shpejt.

Kur bëhet fjalë për të bërë një depozitë, jo vetëm në EUcasino, por në çdo kazino tjetër në internet, transfertat e menjëhershme dhe kuletat elektronike janë liderët. Këto metoda përfshijnë Trustly, Skrill dhe Neteller, iDEAL, EcoCard (EcoPayz) dhe PayPal, por gjëja është se këto metoda nuk janë të disponueshme në çdo vend, kështu që do t'ju duhet të gjeni një tjetër nëse është kështu me ju. Por, ka edhe mënyra të tjera pagese në dispozicion, kështu që ju do të kishit zgjedhjen dhe gjeni atë që është alternativa më e mirë për ju.

Këto janë mënyrat e pagesës që ofrohen në EUcasino Trustly, Skrill dhe Neteller, iDEAL, EcoCard (EcoPayz) dhe PayPal.

Lojtarët nga MB janë të lirë të përdorin PayPal si për depozitimin ashtu edhe për tërheqjen e parave. Kjo është një metodë shumë e njohur që lejon lojtarët të bëjnë depozita të menjëhershme, por e vetmja pengesë është se PayPal nuk është i disponueshëm kudo.

Ndeshja e depozitave

Çdo lojtar i ri në EUcasino ka të drejtë për një ofertë kolosale në formën e një bonusi mirëseardhjeje. Ju mund të merrni deri në 5,250 dollarë në 5 depozitat tuaja të para në këtë mënyrë:

  • Herën e parë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite 100% deri në 1000 dollarë.
  • Herën e dytë që bëni një depozitë, do të merrni një bonus depozite 100% deri në 500 dollarë.
  • Herën e tretë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite prej 150% deri në 750 dollarë.
  • Herën e katërt që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite 100% të përputhjes deri në 1500 dollarë.
  • Herën e pestë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite prej 150% deri në 1500 dollarë.

Kufiri i depozitave

EUcasino krenohet që ofron një mjedis të sigurt për lojtarët e tyre. Edhe kur krijoni një llogari, ata ju këshillojnë të vendosni një kufi depozite në mënyrë që të mund të kontrolloni më mirë lojërat tuaja. Ju mund ta bëni këtë në seksionin e cilësimeve personale të arkëtarit. Ka kufizime të tjera që mund t'i vendosni llogarisë tuaj, për shembull, duke kufizuar aksesin tuaj në llogarinë tuaj nëse besoni se duhet të bëni një pushim nga lojërat e fatit për ca kohë.