EU Casino Rishikimi 2024 - Countries

EU CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
6/10
BonusBonus 100 rrotullime falas
Sallë pritjeje VIP
Oferta të reja çdo ditë
Dizajn i thjeshtë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Sallë pritjeje VIP
Oferta të reja çdo ditë
Dizajn i thjeshtë
EU Casino is not available in your country. Please try:
Countries

Countries

Lojtarët nga disa vende nuk lejohen të luajnë për para të vërteta në EUcasino. Këto vende përfshijnë Hungarinë, Rumaninë, Republikën e Qipros, Italinë, Izraelin, Turqinë, shtetin gjerman të Schleswig-Holstein, Francën, Meksikën, Spanjën, Danimarkën, Belgjikën dhe SHBA-në.

Në shumicën e rasteve, arsyeja pse dikush mund`qasja në kazino është se kazinoja e bën`të veprojnë në vendin e tyre. Zakonisht, ka vende ku lojërat e fatit janë të paligjshme ose vende ku EUcasino e bën këtë`të ketë licencat e nevojshme për të operuar. Lista e vendeve të kufizuara për EUcasino nuk është aq e gjatë dhe përfshin vendet e mëposhtme:

 • Azia
 • Australia
 • Territori i Kryeqytetit Australian
 • Uellsi i Ri Jugor
 • Territori Verior
 • Queensland
 • Australia e Jugut
 • Tasmania
 • Victoria
 • Australia perëndimore
 • Belgjika
 • Qipron
 • Republika Çeke
 • Danimarka
 • Estonia
 • Franca
 • Greqia
 • Hungaria
 • Irani
 • Izraeli
 • Italia
 • Meksika
 • Portugalia
 • Porto Riko
 • Rumania
 • Singapor
 • Sllovenia
 • Spanja
 • Zvicra
 • Turqia
 • Shtetet e Bashkuara [55]
 • Alabama
 • Alaska
 • Samoa amerikane
 • Arizona
 • Arkansas
 • Kaliforni
 • Kolorado
 • Konektikat
 • Delaware
 • Distrikti i Kolumbisë
 • Florida
 • Gjeorgji (SHBA)
 • Guam
 • Havai
 • Idaho
 • Illinois
 • Indiana
 • Iowa
 • Kansas
 • Kentaki
 • Luiziana
 • Maine
 • Maryland
 • Massachusetts
 • Michigan
 • Minesota
 • Misisipi
 • Misuri
 • Montana
 • Nebraska
 • Nevada
 • New Hampshire
 • New Jersey
 • Mexico ri
 • Nju Jork
 • veri Carolina
 • Dakota e Veriut
 • Ishujt Mariana Veriore
 • Ohajo
 • Oklahoma
 • Oregon
 • Pensilvani
 • Rhode island
 • Karolina e Jugut
 • Dakota e Jugut
 • Tenesi
 • Teksas
 • Ishujt e Virgjër të SHBA
 • Juta
 • Vermont
 • Virxhinia
 • Uashington
 • Virxhinia Perëndimore
 • Wisconsin
 • Wyoming