EU Casino Rishikimi 2024 - Affiliate Program

EU CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
6/10
BonusBonus 100 rrotullime falas
Sallë pritjeje VIP
Oferta të reja çdo ditë
Dizajn i thjeshtë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Sallë pritjeje VIP
Oferta të reja çdo ditë
Dizajn i thjeshtë
EU Casino is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Për t'u bashkuar me filialin e EUcasino dhe për të filluar të fitoni para, duhet të krijoni një llogari në faqen kryesore të EGO. Procedura do të marrë vetëm disa minuta nga koha juaj dhe pasi aplikimi juaj të miratohet, mund të filloni të promovoni kazinonë.

Ekzistojnë tre lloje të ndryshme planesh komisioni, kështu që ju mund të zgjidhni atë që besoni se është më i përshtatshëm për ju dhe biznesin tuaj.

Për t'i nisur gjërat, mund të bashkoheni në planin mujor të ndarjes së të ardhurave neto dhe do të merrni pagesa bazuar në të ardhurat neto nga lojërat. Përqindja do të varet nga marka e kazinosë sepse çdo kazino ofron një strukturë të ndryshme të nivelit.

Një marrëveshje tjetër që kazinoja mund të ofrojë është marrëveshja CPA ose Kostoja për blerje. Kjo do t'ju ofrojë një pagesë një herë për çdo lojtar të parave të vërteta të cilit do t'i referoheni.

Plani i fundit që EGO u ofron filialeve është Komisioni Hibrid. Ky plan është si një përzierje e dy të përmendura më lart, dhe është i disponueshëm vetëm sipas kërkesës. Lajmi i mirë është se nuk ka një bartje negative, që do të thotë se të gjitha fitimet negative do të fshihen në fillim të një muaji të ri.

Cili është programi i anëtarësimit të EUcasino?

Filiali i EUcasino quhet EGO dhe përfshin markat e mëposhtme, BGroom, Casino RedKings, BetRedKings, BetRedKings, RedKings dhe EUCasino.