Empire777 - Promotions & Offers

Age Limit
Empire777
Empire777 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaNeteller
Trusted by
PAGCORCuracao

Promotions & Offers

Empire777 Casino është shumë bujare me të gjithë lojtarët e tyre të rinj duke u ofruar atyre një paketë mirëseardhjeje që nuk mund ta refuzojnë. Gjithçka që duhet të bëni është të krijoni një llogari të re lojtari dhe të bëni depozitën tuaj të parë. Ju do të merrni një bonus depozite 100% të ndeshjes deri në 77 dollarë.

Nëse dëshironi të përfitoni maksimalisht nga bonusi i mirëseardhjes, atëherë ju këshillojmë të depozitoni 77 dollarë dhe kazinoja do ta dyfishojë atë shumë, kështu që ju do të keni 154 dollarë në llogarinë tuaj për të luajtur. Bonusi i mirëseardhjes duhet të kthehet 30 herë përpara se të mund të kërkoni një tërheqje.

Regjistrohu / Oferta për Klientin e Ri

Të gjithë lojtarët e rinj që zgjedhin të regjistrohen për një llogari të re në Empire777 do të marrin një ofertë shumë bujare mirëseardhjeje që mund të dyfishojë shumën që depozitojnë. Ata do të marrin një bonus depozite 100% të ndeshjes deri në 77 dollarë. Pra, nëse depozitoni shumën e plotë prej 77 dollarësh, kazinoja do ta dyfishojë shumën dhe do të përfundoni me 154 dollarë në bilancin tuaj për të luajtur.

Total score7.8
Përfitimet
Disavantazhet
- Jo të gjitha mënyrat e pagesës janë të disponueshme në të gjitha vendet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (10)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi javorKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Indoneziane
Japoneze
Kineze
Koreane
Malajziane
Tajlandeze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
American Express
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit Cards
Debit Card
EcoPayz
Help2Pay
JCB
MasterCardNeteller
PassNGo
Prepaid Cards
Visa
MonedhatMonedhat (7)
Bahti Tailandez
Dồngu Vietnamez
Euro
Koresë së Jugut Won
Ringgiti Malajzian
Rupia Indoneziane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (10)
Brunei
India
Indonezia
Japonia
Kina
Korea Jugore
Malajzia
Mianmar
Singapor
Vietnami
SoftwareSoftware (23)