Empire777 - Mobile

Age Limit
Empire777
Empire777 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaNeteller
Trusted by
PAGCORCuracao

Mobile

Empire777 Casino ka një platformë celulare që do të thotë se mund të hyni në kazino nga kudo që dëshironi. Do të keni të njëjtën përvojë sikur të luanit duke përdorur desktopin tuaj. Të gjitha shpërblimet e shkëlqyera janë të disponueshme këtu, kështu që ju duhet të shkoni për të.

Mund të luani lojëra të ndryshme duke përdorur pajisjen tuaj të dorës dhe të argëtoheni shumë. Ata madje kanë kategori të ndryshme kështu që do të jetë më e lehtë për ju të gjeni atë që kërkoni. Ne do të listojmë disa nga lojërat unike që mund të gjeni në Empire777:

· Bubble Fortune – Kjo është një lojë qitjeje ku keni topa të koduar me ngjyra që duhet t'i gjuani në një grup topash me të njëjtën ngjyrë si tuajat. Për çdo grup që goditni, do të merrni një pagesë dhe do t'ju duhet të goditni midis 3 dhe 5 topa të së njëjtës ngjyrë.

· Sea Raider – Kjo është një tjetër lojë qitjeje në stilin arcade që është shumë e popullarizuar në mesin e lojtarëve. Do të merrni një armë dhe mund të gjuani peshq dhe krijesa të tjera dhe të merrni një pagesë në varësi të madhësisë së krijesës. Sirenat, për shembull, janë më të vështira për t'u vrarë, por ato ofrojnë pagesa më të mëdha. Dhe mbani mend, sa më i lartë të jetë basti aq më shpejt do t'i vrisni krijesat.

· Cosmic Candy Heist – Kjo lojë është e ngjashme me një lojë slot ku mund të gjeni rrotullime falas, lojëra bonus dhe shumëzues. Ka 8 bobina dhe 8 linja pagese në Cosmic Candy Heist dhe thjesht duhet të rrëshqitni mbi pllakat e enigmës për t'u përshtatur me to.

· Virtual Europa League – Kjo është një lojë që tifozët e futbollit do ta duan. Virtual Europa League simulon bastet virtuale të futbollit për Ligën Evropiane. Ndërfaqja mund të duket konfuze në fillim me të gjitha ato statistika të përfshira, por nuk ka asgjë për t'u shqetësuar këtu pasi do ta kuptoni brenda një kohe të shkurtër.

· Scratch Ahoy – Kjo është një kartë gërvishtëse celulare me temë pirate, ku mund të fitoni deri në 5,000 dollarë për kartë. Mund ta gërvishtni manualisht kartën ose mund të klikoni në butonin "Zbuloni të gjitha". Për të fituar në këtë lojë, duhet të keni 3 simbole që përputhen në të njëjtën kartë.

Total score7.8
Përfitimet
Disavantazhet
- Jo të gjitha mënyrat e pagesës janë të disponueshme në të gjitha vendet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (10)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi javorKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Indoneziane
Japoneze
Kineze
Koreane
Malajziane
Tajlandeze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
American Express
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit Cards
Debit Card
DuitNow
EcoPayz
Help2Pay
JCB
MasterCardNeteller
PassNGo
Prepaid Cards
Visa
MonedhatMonedhat (7)
Bahti Tailandez
Dồngu Vietnamez
Euro
Koresë së Jugut Won
Ringgiti Malajzian
Rupia Indoneziane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (10)
Brunei
India
Indonezia
Japonia
Kina
Korea Jugore
Malajzia
Mianmar
Singapor
Vietnami
SoftwareSoftware (23)