Empire777 - Account

Age Limit
Empire777
Empire777 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaNeteller
Trusted by
PAGCORCuracao

Account

Për të luajtur lojëra në Empire777 Casino, duhet të krijoni një llogari në kazino fillimisht. Regjistrimi për një llogari është një procedurë e thjeshtë ku duhet të ndiqni disa hapa të thjeshtë dhe në disa minuta llogaria juaj do të jetë e mirë dhe gati.

Shkoni në faqen e internetit të kazinosë dhe klikoni në butonin 'Regjistrohu'. Futni informacionin e kërkuar dhe sigurohuni që të futni informacionin e saktë. Pasi të keni përfunduar futjen e të dhënave tuaja, kazinoja do t'ju dërgojë një email me një lidhje konfirmimi.

Pasi të hyni në llogarinë tuaj, gjithçka që ju mbetet është të bëni një depozitë dhe të filloni të luani lojërat. Do të keni mundësinë të luani falas në kazino, por argëtimi i vërtetë fillon sapo të filloni të luani për para të vërteta dhe të filloni të fitoni. Mund të përdorni mënyra të ndryshme pagese për të depozituar Transfertë Bankare Lokale, Arkëtar, Paratë e Mia, EcoPayz, Neteller dhe debitim në internet, vetëm për të përmendur disa.

Ju lejohet të keni vetëm një llogari në kazino. Nëse përpiqeni të hapni më shumë se një llogari, kazinoja do të bllokojë dhe mbyllë të gjitha llogaritë tuaja.

Procesi i verifikimit

Procedura e verifikimit është thelbësore veçanërisht kur dëshironi të tërheqni fitimet tuaja. Ju do të duhet të dërgoni kopje të dokumenteve ligjore për të vërtetuar identitetin tuaj, adresën dhe mënyrën e pagesës. Sigurohuni që të dërgoni të gjitha dokumentet e nevojshme përpara se të kërkoni një tërheqje. Kazinoja mund të kërkojë disa dokumente shtesë në çdo moment.

Hyni, emri i përdoruesit dhe fjalëkalimi

Kur krijoni llogarinë tuaj në kazino, do t'ju duhet të zgjidhni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim që do t'i përdorni sa herë që duhet të identifikoheni në llogarinë tuaj. Ju do të duhet t'i përdorni këto detaje për veten tuaj dhe të mos i ndani me askënd tjetër.

Bonusi i llogarisë së re

Kur regjistroheni për një llogari në Empire777, do të merrni një bonus mirëseardhjeje shumë bujare, i cili është një bonus depozite 100%. Ju do të merrni 77 $ në fonde bonus dhe do të kualifikoheni për bonusin që ju nevojitet për të bërë të paktën një depozitë minimale prej $10. Bonusi i mirëseardhjes vjen me kërkesat e bastit 30 herë.

Argëtimi nuk ndalet me bonusin e mirëseardhjes. Ju gjithashtu do të merrni rregullisht bonuse të ndryshme pasi të bëheni të rregullt në kazino. Ju mund të përfitoni nga një bonus prej 10% për të ringarkuar bonus, një bonus 1,28% zbritje javore dhe një shtesë prej 3% nga programi 'referoj një mik'.

Ju gjithashtu do të bëheni pjesë e programit VIP i cili përbëhet nga një program me 4 nivele që do t'ju lejojë të fitoni pikë besnikërie ndërsa luani. Pasi të keni grumbulluar mjaftueshëm pikë besnikërie, mund t'i shkëmbeni më vonë për para të vërteta.

Total score7.8
Përfitimet
Disavantazhet
- Jo të gjitha mënyrat e pagesës janë të disponueshme në të gjitha vendet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (10)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi javorKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Indoneziane
Japoneze
Kineze
Koreane
Malajziane
Tajlandeze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
American Express
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit Cards
Debit Card
DuitNow
EcoPayz
Help2Pay
JCB
MasterCardNeteller
PassNGo
Prepaid Cards
Visa
MonedhatMonedhat (7)
Bahti Tailandez
Dồngu Vietnamez
Euro
Koresë së Jugut Won
Ringgiti Malajzian
Rupia Indoneziane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (10)
Brunei
India
Indonezia
Japonia
Kina
Korea Jugore
Malajzia
Mianmar
Singapor
Vietnami
SoftwareSoftware (23)