Empire777

Age Limit
Empire777
Empire777 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaNeteller
Trusted by
PAGCORCuracao

About

Empire777 Casino u krijua në vitin 2014 në zemër të Malajzisë, Kuala Lumpur. 

Kazino ka një pozicion unik në treg duke e çuar përvojën tuaj të lojërave në një nivel të ri me tregtarin e tyre të drejtpërdrejtë në disa lojëra, duke përfshirë blackjack live, ruletë live, baccarat live dhe sic bo live, duke ju lejuar të keni një përvojë afër lojës. në një të vërtetë kazino live.

Empire777

/empire777/about/

Games

Empire777 ka një portofol të pasur kur bëhet fjalë për lojëra. Mund të gjeni lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe më shumë dhe nuk do të keni kurrë mungesë zgjedhjeje. Nëse kjo është hera juaj e parë që luani në një kazino online, atëherë Empire777 do t'ju lejojë të luani shumicën e lojërave falas, në mënyrë që të mund të mësoni litarët përpara se të vendosni të luani për para të vërteta.

Withdrawals

Empire777 ofron mënyra të ndryshme pagese që mund të përdorni për tërheqje. E vetmja gjë që duhet të mbani mend këtu është se duhet të përdorni të njëjtën mënyrë pagese për tërheqje si ajo që keni përdorur për të bërë një depozitë.

Bonuses

Empire777 e di se mënyra më e mirë për të tërhequr lojtarë të rinj, dhe në të njëjtën kohë për të mbajtur të vjetër të interesuar, është të ofrojë bonuse në baza të rregullta. Për të filluar gjërat në këmbën e duhur, kazino ofron një bonus mirëseardhjeje shumë bujare.

Payments

Në Empire777 mund të përdorni Neteller dhe Skrill për të bërë depozita dhe tërheqje. Këto janë ndër disa nga mënyrat më të mira të pagesës që u besojnë kazinove dhe lojtarëve. Fatkeqësisht, në këtë pikë, nuk mund të përdorni Paypal, por ata mund ta shtojnë atë gjithashtu së shpejti.

Account

Për të luajtur lojëra në Empire777 Casino, duhet të krijoni një llogari në kazino fillimisht. Regjistrimi për një llogari është një procedurë e thjeshtë ku duhet të ndiqni disa hapa të thjeshtë dhe në disa minuta llogaria juaj do të jetë e mirë dhe gati.

Languages

Faqja Empire777 është e disponueshme në disa gjuhë të ndryshme duke përfshirë anglisht, tajlandisht, kinezisht, koreane , vietnameze dhe japoneze .

Countries

Lojtarët nga vende të caktuara nuk lejohen të luajnë në kazino, duke përfshirë Republikën e Filipineve, SHBA-në, Hong Kongun, Tajvanin, Singaporin dhe Izraelin. Kazinoja do të pezullojë çdo llogari që është krijuar në një nga këto vende.

Mobile

Empire777 Casino ka një platformë celulare që do të thotë se mund të hyni në kazino nga kudo që dëshironi. Do të keni të njëjtën përvojë sikur të luanit duke përdorur desktopin tuaj. Të gjitha shpërblimet e shkëlqyera janë të disponueshme këtu, kështu që ju duhet të shkoni për të.

Tips & Tricks

Nëse doni të përmirësoni lojën tuaj, atëherë ka disa këshilla dhe truke që mund të përdorni. E para dhe më kryesorja është të zgjidhni gjithmonë një kazino të cilës mund t'i besoni. Ne ju sugjerojmë të krijoni një llogari në Empire777 Casino e cila është një platformë e mirë-krijuar që ofron një mjedis të sigurt dhe të sigurt për lojtarët e saj.

Live Casino

Live Casino është ndoshta një nga seksionet më emocionuese që mund të gjeni në Empire777 Casino. Këtu, ju mund të luani lojërat tuaja të preferuara me një tregtar të drejtpërdrejtë në kohë reale. Kjo shton elementin social të luajtjes së lojërave të kazinosë ku mund të ndërveproni me njerëz të vërtetë dhe të ndjeni për një moment atmosferën e një kazinoje me bazë tokësore.

Promotions & Offers

Empire777 Casino është shumë bujare me të gjithë lojtarët e tyre të rinj duke u ofruar atyre një paketë mirëseardhjeje që nuk mund ta refuzojnë. Gjithçka që duhet të bëni është të krijoni një llogari të re lojtari dhe të bëni depozitën tuaj të parë. Ju do të merrni një bonus depozite 100% të ndeshjes deri në 77 dollarë.

Responsible Gaming

Kur filloni të luani kumar, duhet të jeni të vetëdijshëm për pasojat që mund të ketë ky aktivitet në jetën tuaj. Kumari është një aktivitet argëtues, por për disa njerëz, mund të ketë një efekt negativ nëse ata zhvillojnë një varësi ndaj kumarit. Ne besojmë se nëse jeni të vetëdijshëm për pasojat, mund t'i qaseni kumarit me më shumë kujdes, në mënyrë që të mos zhvilloni një varësi.

Software

Empire777 ka bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mirë të softuerit dhe disa më pak të njohur gjithashtu, për të sjellë lojërat më të mira në rrugën tuaj. Mund të luani lojëra nga ato të mëposhtmet GamePlay Interactive, Pragmatic Play, GameOMat, Booming Games, Quickspin, Asia Gaming, GameArt, Microgaming, Pariplay, Push Gaming, MultiSlot, Multislot, Yggdrasil Gaming, Play n GO, BetSoft, Booongo, Concept Gaming , Gamomat, Kalamba Games, Ezugi, GameArt, Gameplay Interactive, Oryx Gaming, Pragmatic Play dhe një pjesë e vogël e të tjerëve prodhojnë tituj RNG, me lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë të ofruara nga Ezugi dhe Evolution Gaming.

Support

Empire777 është i vetëdijshëm se të qenit gjithmonë në dispozicion për klientin e tyre është thelbësore, kështu që për këtë arsye ata kanë disa metoda të ndryshme që mund të përdorni për të kontaktuar me një përfaqësues të kazinosë. Një nga mënyrat më të përshtatshme është përdorimi i funksionit Live Chat që është i disponueshëm 24/7. Ju gjithashtu mund të përdorni një numër telefoni dhe t'i telefononi në +63 (90) 637 7477. Ata gjithashtu kanë adresa të ndryshme emaili që mund t'i përdorni:

Për të gjithë pyetjet e anëtarëve, dërgoni me email në support@empire777.com

Për Departamentin e Marketingut, dërgojini email atyre në marketing@empire777.com

Deposits

Empire777 ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese që mund të përdorni për të depozituar në llogarinë tuaj dhe për të luajtur. Kjo është një procedurë e thjeshtë ku duhet të shkoni te arkëtari dhe të zgjidhni mënyrën e pagesës që preferoni dhe të vendosni shumën që dëshironi të depozitoni. Nëse kjo është hera e parë që po depozitoni në llogarinë tuaj të re, mos harroni të përfitoni nga bonusi i mirëseardhjes.

Security

Empire777 Casino përdor teknologjinë më të fundit të kriptimit për të ofruar një mjedis të sigurt dhe të sigurt për lojtarët e saj. Ata sigurohen që vetëm lojtarët e moshës madhore t'i bashkohen kazinos së tyre dhe vetëm nga juridiksionet e lejuara.

FAQ

Këtu është një koleksion i pyetjeve të bëra shpesh nga lojtarët e Empire777

Affiliate Program

Për t'u bashkuar me programin e filialit duhet të plotësoni formularin e regjistrimit online. Pasi kazinoja të marrë aplikacionin, ata do ta shqyrtojnë atë dhe do t'ju kontaktojnë brenda dy ditësh. Nëse aplikimi juaj pranohet, do të merrni një email me një ID unike të filialit.

Total score7.8
Përfitimet
Disavantazhet
- Jo të gjitha mënyrat e pagesës janë të disponueshme në të gjitha vendet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (10)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi javorKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Indoneziane
Japoneze
Kineze
Koreane
Malajziane
Tajlandeze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
American Express
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit Cards
Debit Card
EcoPayz
Help2Pay
JCB
MasterCardNeteller
PassNGo
Prepaid Cards
Visa
MonedhatMonedhat (7)
Bahti Tailandez
Dồngu Vietnamez
Euro
Koresë së Jugut Won
Ringgiti Malajzian
Rupia Indoneziane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (10)
Brunei
India
Indonezia
Japonia
Kina
Korea Jugore
Malajzia
Mianmar
Singapor
Vietnami
SoftwareSoftware (23)