Rishikimi i kazinosë DuxCasino - Withdrawals

DuxCasinoResponsible Gambling
CASINORANK
9.1/10
Bonus100% Deri në 150 € + 150 rrotullime falas
Trajtim VIP
Bonuse bujare
Metodat e pagesës së menjëhershme
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Trajtim VIP
Bonuse bujare
Metodat e pagesës së menjëhershme
DuxCasino
100% Deri në 150 € + 150 rrotullime falas
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Merr bonusin
Withdrawals

Withdrawals

Lojtarët që kanë regjistruar dhe verifikuar me sukses një llogari në DuxCasino tani mund të shijojnë lojërat e kazinosë dhe të tërheqin fitimet e tyre dhe të kërkojnë fondet e bonusit nga bonuset dhe promovimet. Duke qenë se kjo kazino në internet përdor teknologjinë më të fundit të enkriptimit 128-bit SSL, lojtarët mund të sigurohen se të gjitha transaksionet që ata bëjnë janë të sigurta dhe të dhënat e tyre do të mbahen të sigurta. DuxCasino ofron mënyra të shumta pagese, ku koha e përpunimit ndryshon nga një metodë në tjetrën.

Një nga gjërat më të rëndësishme në lidhje me politikën e tërheqjes në DuxCasino është se ajo nuk ngarkon asnjë tarifë për transaksionet e lojtarit. Lojtarët thjesht duhet të identifikohen në llogarinë e tyre dhe të zgjedhin Portofolin dhe më pas Tërheqjen. Pas kësaj, ata mund të zgjedhin shumën që duan të tërheqin dhe një nga metodat e mëposhtme:

  • VISA, MasterCard, Maestro: të gjitha transaksionet e kryera me këto karta krediti nuk paguajnë asnjë tarifë. Gjithashtu, kufiri minimal është vendosur në 20 dollarë ndërsa maksimumi është vendosur në 4,000 dollarë
  • Me besim, Neosurf: tërheqjet me Trustly ose Neosurf nuk vijnë me asnjë tarifë. Gjithashtu, shuma minimale e tërheqjes është vendosur në 20 dollarë ndërsa maksimumi është vendosur në 10,000 dollarë
  • ecoPayz, Neteller: të dyja metodat nuk ngarkojnë asnjë tarifë, ndërsa shuma minimale e tërheqjes është 20 dollarë dhe maksimumi është 4,000 dollarë
  • iDebit, Instadebit: secila prej këtyre metodave po kryen tërheqje pa asnjë tarifë. Shuma minimale e tërheqjes është vendosur në 30 dollarë, ndërsa maksimumi është vendosur në 6,000 dollarë
  • Transferta bankare: të gjitha transaksionet e kryera me këtë metodë janë pa pagesë, ndërsa shuma minimale e tërheqjes është 20 dollarë ndërsa maksimumi 10,000 dollarë
1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë