Rishikimi i kazinosë DuxCasino - Support

DuxCasinoResponsible Gambling
CASINORANK
9.1/10
Bonus100% Deri në 150 € + 150 rrotullime falas
Trajtim VIP
Bonuse bujare
Metodat e pagesës së menjëhershme
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Trajtim VIP
Bonuse bujare
Metodat e pagesës së menjëhershme
DuxCasino
100% Deri në 150 € + 150 rrotullime falas
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Merr bonusin
Support

Support

Në DuxCasino, anëtarët dhe ata që mendojnë për t'u bashkuar mund të arrijnë mbështetjen e klientit nëpërmjet një dritareje bisede live që është e disponueshme 24 orë në ditë, 7 ditë në javë. Ekziston gjithashtu një funksion i postës elektronike që mund të përdoret për të dërguar një mesazh te personeli mbështetës. Për më tepër, DuxCasino është i arritshëm përmes Facebook Messenger dhe aplikacionit të mesazheve Telegram. Dhe për përditësimet më të fundit, anëtarët mund të kontrollojnë faqet e mediave sociale të kazinosë në Facebook, Twitter dhe Instagram.

Mbështetja e klientit është një tjetër veçori shumë e rëndësishme e çdo kazinoje online me reputacion pasi është çelësi për të mbajtur besnikë lojtarët ekzistues dhe për të tërhequr lojtarë të rinj në platformë.

DuxCasino është plotësisht i vetëdijshëm për këtë fakt, prandaj u sigurua që ekipi i tij i mbështetjes së klientit të jetë shumë profesional dhe i ditur. Lojtarët mund të kontaktojnë ekipin e mbështetjes së klientit të DuxCasino përmes Live Chat ose duke plotësuar një formular kontakti në internet.

Pasi lojtarët të plotësojnë formularin, mbështetja e klientit do të përgjigjet sa më shpejt që të jetë e mundur dhe do të ofrojë një zgjidhje adekuate për problemin e lojtarit.

DuxCasino përmban gjithashtu një seksion FAQ ku lojtarët mund të shikojnë pyetjet më të zakonshme në lidhje me pagesat, lojërat, bonuset dhe promovimet, llogaritë e DuxCasino, etj. Ky seksion FAQ ka përgjigje për të gjitha temat e përmendura dhe ka një shans të mirë për gjetja e një zgjidhjeje për problemin e lojtarit.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë