DuxCasino - Support

Age Limit
DuxCasino
DuxCasino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

Support

Në DuxCasino, anëtarët dhe ata që mendojnë për t'u bashkuar mund të arrijnë mbështetjen e klientit nëpërmjet një dritareje bisede live që është e disponueshme 24 orë në ditë, 7 ditë në javë. Ekziston gjithashtu një funksion i postës elektronike që mund të përdoret për të dërguar një mesazh te personeli mbështetës. Për më tepër, DuxCasino është i arritshëm përmes Facebook Messenger dhe aplikacionit të mesazheve Telegram. Dhe për përditësimet më të fundit, anëtarët mund të kontrollojnë faqet e mediave sociale të kazinosë në Facebook, Twitter dhe Instagram.

Mbështetja e klientit është një tjetër veçori shumë e rëndësishme e çdo kazinoje online me reputacion pasi është çelësi për të mbajtur besnikë lojtarët ekzistues dhe për të tërhequr lojtarë të rinj në platformë.

DuxCasino është plotësisht i vetëdijshëm për këtë fakt, prandaj u sigurua që ekipi i tij i mbështetjes së klientit të jetë shumë profesional dhe i ditur. Lojtarët mund të kontaktojnë ekipin e mbështetjes së klientit të DuxCasino përmes Live Chat ose duke plotësuar një formular kontakti në internet.

Pasi lojtarët të plotësojnë formularin, mbështetja e klientit do të përgjigjet sa më shpejt që të jetë e mundur dhe do të ofrojë një zgjidhje adekuate për problemin e lojtarit.

DuxCasino përmban gjithashtu një seksion FAQ ku lojtarët mund të shikojnë pyetjet më të zakonshme në lidhje me pagesat, lojërat, bonuset dhe promovimet, llogaritë e DuxCasino, etj. Ky seksion FAQ ka përgjigje për të gjitha temat e përmendura dhe ka një shans të mirë për gjetja e një zgjidhjeje për problemin e lojtarit.

Total score9.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (8)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
Bank transferCredit Cards
Debit Card
EcoPayz
Interac
Klarna
MaestroMasterCard
Neosurf
Neteller
Prepaid Cards
Skrill
Trustly
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (9)
Austria
Finlanda
Gjermania
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Qipro
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (31)