DuxCasino - Software

Age Limit
DuxCasino
DuxCasino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

Software

Lojëra nga më shumë se një duzinë prej Softueri më i shquar dhe me reputacion i kazinosë në industrinë e iGaming zhvilluesit mund të gjenden në DuxCasino.

Lojërat më argëtuese me cilësinë më të lartë shkojnë dorë më dorë me ofruesit e lojërave me reputacion. Sa më i njohur të jetë një ofrues i lojës, aq më të mëdha janë shanset që loja të jetë më e këndshme.

Një tjetër fakt i rëndësishëm për ofruesit me reputacion të lojërave është se ata bashkëpunojnë vetëm me kazinotë online të licencuara dhe të rregulluara. Kjo do të thotë që ofruesit me reputacion të lojërave janë një tregues i shkëlqyeshëm i besueshmërisë së kazinove në internet.

Anëtarët e DuxCasino e dinë se operatori furnizohet nga disa prej ofruesve më të mirë të lojërave në industri si Play'n GO, NetEnt, Pragmatic Play, Playson, Red Tiger Gaming, Yggdrasil, Relax Gaming, iSoftBet, BGaming, ELK, Evolution Gaming, Amatic dhe Betsoft.

Të gjithë këta ofrues të lojërave po vazhdojnë me standardet më të fundit të industrisë dhe po optimizojnë lojërat e tyre të kazinosë për përdorim celular. Gjithashtu, këta ofrues të lojërave u siguruan që ta bëjnë bibliotekën e lojërave të DuxCasino më të larmishme dhe të mbushur me mbi 5000 lojëra. Shumëllojshmëria e gjerë e lojërave të kazinosë që shfaqen në këtë kazino në internet e bën përvojën e lojtarit të lojërave të fatit më argëtuese.

Total score9.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (8)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
Bank transferCredit Cards
Debit Card
EcoPayz
Interac
Klarna
MaestroMasterCard
Neosurf
Neteller
Prepaid Cards
Skrill
Trustly
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (9)
Austria
Finlanda
Gjermania
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Qipro
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (31)