Rishikimi i kazinosë DuxCasino - Promotions & Offers

DuxCasinoResponsible Gambling
CASINORANK
9.1/10
BonusBonus i mirĂ«seardhjes 100% deri nĂ« 150 € + 150 rrotullime falas
Trajtim VIP
Bonuse bujare
Metodat e pagesës së menjëhershme
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Trajtim VIP
Bonuse bujare
Metodat e pagesës së menjëhershme
DuxCasino is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

DuxCasino është i vetëdijshëm se bonuset dhe promovimet janë mënyra më e mirë për të tërhequr lojtarë të rinj dhe për të mbajtur ata ekzistues në platformën e tyre të kazinosë në internet. Për shkak të kësaj, ky operator kazino sigurohet që të shpërblejë lojtarët e tij të regjistruar dhe rregullisht.

Promovimet përditësohen dhe u dorëzohen lojtarëve shumë shpesh dhe meqenëse ato nuk vijnë me shumë T&C, lojtarët mund t'i pretendojnë ato me lehtësi. Lojtarët janë të dashur për të kërkuar bonuse dhe promovime që shfaqen në DuxCasino, pasi ato mund të rrisin shpërblimet e tyre.

DuxCasino nuk ka asnjë kod bonus në promovimet e tij. Kjo do të thotë që lojtarët nuk do të duhet të shkruajnë kode të caktuara për të aplikuar për një promovim. Kjo praktikë e bën më të lehtë për lojtarët që të aplikojnë për çdo promovim që ata duan në DuxCasino.

Bonusi i regjistrimit

Pasi lojtarët e rinj të regjistrojnë një llogari në DuxCasino, ata menjëherë do të kualifikohen për të aplikuar për bonusin e mirëseardhjes që shfaqet në këtë kazino online. Lojtarët e sapo regjistruar që aplikojnë për bonusin e mirëseardhjes në këtë kazino online mund të marrin deri në 500 dollarë dhe 150 rrotullime falas.

Aktivizimi i bonusit të mirëseardhjes

Ky bonus i mirëseardhjes do të shpërblejë lojtarët e rinj në tre depozitat e tyre të para, ku shpërblimet ndahen si më poshtë:

  • Bonusi i depozitĂ«s sĂ« parĂ«: bonus 100% deri nĂ« 150 dollarĂ« dhe 150 rrotullime falas
  • Bonusi i dytĂ« i depozitĂ«s: 75% bonus deri nĂ« 150 dollarĂ«
  • Bonusi i tretĂ« i depozitĂ«s: 100% bonus deri nĂ« 200 dollarĂ«

Ky bonus i mirëseardhjes është i disponueshëm vetëm për lojtarët e sapo regjistruar dhe asnjë lojtar tjetër nuk mund të aplikojë për të. Gjithashtu, ky bonus nuk është si promovimet e tjera, pasi mund të kërkohet vetëm një herë për llogari.

Bonusi minimal i depozitës

Në mënyrë që lojtarët e rinj të kërkojnë secilin prej këtyre bonuseve të depozitave, ata së pari duhet të bëjnë një depozitë minimale prej 20 dollarë. Kjo do të thotë që lojtarët duhet ta depozitojnë atë shumë tre herë në mënyrë që të kërkojnë çdo bonus depozite.

Kur bëhet fjalë për periudhën e vlefshmërisë së fondeve të bonusit dhe rrotullimeve falas, është e rëndësishme të theksohet se ka afate të ndryshme kohore për secilën prej tyre. Fondet e bonusit duhet të përdoren në 14 ditë, ndërsa rrotullimet falas vijnë me një periudhë vërtetimi shumë më të ulët, e cila është caktuar në 7 ditë.

Bonusi maksimal i depozitës

Të depozitimi maksimal tKapela lejohet që lojtarët të bëjnë për secilin nga bonuset e depozitave është vendosur në 150 dollarë. Gjithashtu, shuma maksimale që lojtarët mund të marrin nga bonusi i depozitës së parë dhe të dytë është 150 dollarë ndërsa shuma maksimale për depozitën e tretë është 200 dollarë.

Pasi lojtarët të bëjnë depozitimin e tyre të parë, ata do të marrin 150 rrotullime falas që mund të përdoren vetëm në slotin e videos Sweet Bonanza nga Pragmatic Play. Lojtarët do të marrin 50 rrotullime falas menjëherë pas depozitimit të tyre të parë, ndërsa rrotullimet e tjera falas do të jepen në 5 ditët e ardhshme, 20 rrotullime falas çdo ditë.

Kur aplikoni pĂ«r njĂ« bonus mirĂ«seardhjeje, lojtarĂ«t duhet tĂ« kuptojnĂ« se ka disa kushte dhe kushte qĂ« vijnĂ« me tĂ«. Çdo lojtar duhet tĂ« plotĂ«sojĂ« kĂ«to terma dhe kushte nĂ« mĂ«nyrĂ« qĂ« tĂ« jetĂ« nĂ« gjendje tĂ« tĂ«rheqĂ« fitimet e bĂ«ra me fondet e bonusit dhe rrotullimet falas.

Slots për rajon

NĂ«se ofruesi i lojĂ«s nuk Ă«shtĂ« i disponueshĂ«m nĂ« rajonin e lojtarit, atĂ«herĂ« rrotullimet falas do tĂ« shtohen nĂ« lojĂ«ra elektronike Mechanic Clover, Book of Cats ose Lucky Lady Moon nga BGaming. ËshtĂ« e rĂ«ndĂ«sishme tĂ« theksohet se rrotullimet falas duhet tĂ« aktivizohen nĂ« njĂ« periudhĂ« 3-ditore, ndĂ«rsa fitimi maksimal qĂ« rezulton nga rrotullimet falas Ă«shtĂ« 50 dollarĂ«.

Secili nga bonuset e depozitave, si dhe fitimet nga rrotullimet falas, duhet të vihen 40 herë përpara se lojtarët të lejohen të tërheqin fitimet e tyre. Basti maksimal i lejuar gjatë basteve në lojëra elektronike është 5 dollarë, ndërsa basti maksimal gjatë basteve në lojërat e drejtpërdrejta është 10 dollarë.

Ky bonus i mirëseardhjes ka një kontribut të basteve të lojërave elektronike në internet prej 100%, ndërsa kontributi i basteve të lojërave të tavolinës është vetëm 5%. Gjithashtu, ka disa lojëra specifike që përjashtohen nga oferta e mirëseardhjes.

Së fundmi, vlen të përmendet se bonusi i mirëseardhjes do të anulohet automatikisht kur bilanci aktiv i lojtarit të arrijë një shumë prej $0,05 ose më pak.