Rishikimi i kazinosë DuxCasino - Mobile

DuxCasinoResponsible Gambling
CASINORANK
9.1/10
Bonus100% Deri në 150 € + 150 rrotullime falas
Trajtim VIP
Bonuse bujare
Metodat e pagesës së menjëhershme
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Trajtim VIP
Bonuse bujare
Metodat e pagesës së menjëhershme
DuxCasino
100% Deri në 150 € + 150 rrotullime falas
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Merr bonusin
Mobile

Mobile

DuxCasino është një nga kazinotë online që vazhdon me trendet më të fundit në industri, prandaj platforma e tyre është krijuar për të qenë sa më e aksesueshme për lojtarët. Kjo është arsyeja pse operatori i kazinosë i lejon lojtarët të shijojnë të gjitha shërbimet e tij si në pajisjet mobile ashtu edhe në ato desktop.

Përvoja e përgjithshme nuk ndryshon midis pajisjeve për faktin se faqja e kazinosë mundësohet nga teknologjia më e fundit HTML5.

Duke qenë se DuxCasino është një kazino online miqësore për celularët, të gjitha shërbimet e tij janë të disponueshme në pajisjet celulare. Lojtarët mund të regjistrojnë një llogari nga celulari i tyre, të shijojnë ndonjë nga 5000+ lojërat e disponueshme, të kontaktojnë ekipin mbështetës, të kërkojnë bonuse dhe promovime, të depozitojnë dhe tërheqin fonde, etj.

E tëra çfarë ata duhet të bëjnë është të hyjnë në faqen zyrtare të DuxCasino nga shfletuesi i tyre celular nga një pajisje celulare Android ose iOS. Kur ata zgjedhin një lojë për të luajtur, loja e lojës nuk do të ndryshojë nga ajo e çdo pajisjeje desktop.

Një tjetër veçori e shkëlqyer për DuxCasino është fakti se ka zhvilluar aplikacionin e vet celular i cili është i disponueshëm për pajisjet Android dhe iOS. Aplikacioni iOS quhet Dux Wheel Master, i cili është një lojë pa para. Sa i përket aplikacionit Android, lojtarët mund ta shkarkojnë atë nga faqja zyrtare e kazinosë.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë