DuxCasino Rishikimi 2024 - Live Casino

DuxCasinoResponsible Gambling
CASINORANK
9.1/10
BonusBonus 150 $ + 150 rrotullime falas
Trajtim VIP
Bonuse bujare
Metodat e pagesës së menjëhershme
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Trajtim VIP
Bonuse bujare
Metodat e pagesës së menjëhershme
DuxCasino is not available in your country. Please try:
Live Casino

Live Casino

Lojërat e kazinosë live janë bërë jashtëzakonisht të njohura vitet e fundit, pasi ato priren t'u ofrojnë lojtarëve një përvojë unike të lojërave. Siç sugjeron qartë emri, lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë luhen në kohë reale ku një tregtar po pret ngjarjen.

Lojtarët po i bashkohen lojës përmes një transmetimi dhe po vendosin baste të drejtpërdrejta. Duke qenë se kategoria e kazinosë live është bërë një trend masiv, DuxCasino u sigurua ta përfshinte atë në ofertën e saj, pasi do të tërhiqte shumë lojtarë të rinj.

Ka shumë lojëra kazino live cilësore që lojtarët mund t'i shijojnë në DuxCasino pasi të kenë regjistruar një llogari. Të gjitha lojërat e drejtpërdrejta janë të disponueshme në kategorinë live në bibliotekën e lojërave. Ka disa nënkategori që organizohen me një lloj loje specifike. Lojërat e disponueshme të kazinosë live në DuxCasino janë:

 • RuletĂ«
 • Blackjack
 • Bakarat
 • Loja Tregon

Ruletë

Roulette është një lojë klasike e kazinosë që është provuar të jetë një nga llojet më të njohura të lojërave për lojtarët. Në DuxCasino, lojtarët mund të përjetojnë të gjitha variantet e ruletit që janë të disponueshme në treg. Lojërat e drejtpërdrejtë të ruletit në DuxCasino përfshijnë:

 • RuletĂ« Amerikane
 • RuletĂ« zhytĂ«se
 • Auto-ruletĂ«
 • RuletĂ« Arabe
 • RuletĂ« e personit tĂ« parĂ«
 • RuletĂ« me top tĂ« dyfishtĂ«
 • RuletĂ« VIP
 • RuletĂ« e shpejtĂ«sisĂ«
 • RuletĂ« e LondrĂ«s
 • RuletĂ« Norsk

Loja shumë e thjeshtë e ruletës është një nga veçoritë që e bëjnë këtë lojë kaq të njohur. Të gjithë titujt paraqesin numrat midis 0 dhe 36 në një rrotë të vogël në tavolinë dhe përpara se kruperi të lëshojë topin në timon, lojtarët vendosin baste për numrin që ata mendojnë se do të përfundojë topi i bardhë prej mermeri.

Në një lojë ruletë, ka shumë lloje bastesh ku lojtarët mund të bastojnë në ngjyrën e numrit fitues, në një kolonë ose rresht të caktuar numrash, në numra të ulët ose të lartë, etj. Më të vështirat dhe më shpërblyesit janë bastet vendosur në një numër të caktuar.

Bakarat

Baccarat është një tjetër lojë kazino që është ndër më të preferuarat për lojtarët virtualë dhe versioni live vetëm sa do ta shijojë përvojën. Kjo është një lojë shumë e thjeshtë ku lojtarët mund të vendosin tre lloje bastesh si lojtari, bankieri dhe basti barazues. Në DuxCasino lojtarët mund të zgjedhin nga titujt e baccarat live si:

 • Shtrydhje e kontrolluar e Baccarat
 • Shtrydhje Baccarat
 • Bakarat rrufeje
 • Baccarat i pasurisĂ« sĂ« artĂ« tĂ« personit tĂ« parĂ«
 • Baccarat rrufeja e personit tĂ« parĂ«
 • Baccarat i pasurisĂ« sĂ« artĂ«
 • AsnjĂ« Baccarat me shpejtĂ«si komisioni
 • Nuk ka Baccarat komisioni
 • Salon Prive Baccarat
 • Baccarat me shpejtĂ«si

Loja Tregon

Kategoria e fundit është e rezervuar për shfaqjet e lojërave, të cilat mbajnë disa tituj argëtues. Në DuxCasino lojtarët mund të zgjedhin të bastojnë në titujt e shfaqjeve të lojërave si Deal ose No Deal, Dream Catcher, Monopoly, Football Studio, Mega Ball, Crazy Time, Mega Wheel, Sweet Bonanza Candy Land, Gonzo's Treasure Hunt dhe Adventures Beyond Wonderland .