DuxCasino - Live Casino

Age Limit
DuxCasino
DuxCasino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

Live Casino

Lojërat e kazinosë live janë bërë jashtëzakonisht të njohura vitet e fundit, pasi ato priren t'u ofrojnë lojtarëve një përvojë unike të lojërave. Siç sugjeron qartë emri, lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë luhen në kohë reale ku një tregtar po pret ngjarjen.

Lojtarët po i bashkohen lojës përmes një transmetimi dhe po vendosin baste të drejtpërdrejta. Duke qenë se kategoria e kazinosë live është bërë një trend masiv, DuxCasino u sigurua ta përfshinte atë në ofertën e saj, pasi do të tërhiqte shumë lojtarë të rinj.

Ka shumë lojëra kazino live cilësore që lojtarët mund t'i shijojnë në DuxCasino pasi të kenë regjistruar një llogari. Të gjitha lojërat e drejtpërdrejta janë të disponueshme në kategorinë live në bibliotekën e lojërave. Ka disa nënkategori që organizohen me një lloj loje specifike. Lojërat e disponueshme të kazinosë live në DuxCasino janë:

 • Ruletë
 • Blackjack
 • Bakarat
 • Loja Tregon

Ruletë

Roulette është një lojë klasike e kazinosë që është provuar të jetë një nga llojet më të njohura të lojërave për lojtarët. Në DuxCasino, lojtarët mund të përjetojnë të gjitha variantet e ruletit që janë të disponueshme në treg. Lojërat e drejtpërdrejtë të ruletit në DuxCasino përfshijnë:

 • Ruletë Amerikane
 • Ruletë zhytëse
 • Auto-ruletë
 • Ruletë Arabe
 • Ruletë e personit të parë
 • Ruletë me top të dyfishtë
 • Ruletë VIP
 • Ruletë e shpejtësisë
 • Ruletë e Londrës
 • Ruletë Norsk

Loja shumë e thjeshtë e ruletës është një nga veçoritë që e bëjnë këtë lojë kaq të njohur. Të gjithë titujt paraqesin numrat midis 0 dhe 36 në një rrotë të vogël në tavolinë dhe përpara se kruperi të lëshojë topin në timon, lojtarët vendosin baste për numrin që ata mendojnë se do të përfundojë topi i bardhë prej mermeri.

Në një lojë ruletë, ka shumë lloje bastesh ku lojtarët mund të bastojnë në ngjyrën e numrit fitues, në një kolonë ose rresht të caktuar numrash, në numra të ulët ose të lartë, etj. Më të vështirat dhe më shpërblyesit janë bastet vendosur në një numër të caktuar.

Bakarat

Baccarat është një tjetër lojë kazino që është ndër më të preferuarat për lojtarët virtualë dhe versioni live vetëm sa do ta shijojë përvojën. Kjo është një lojë shumë e thjeshtë ku lojtarët mund të vendosin tre lloje bastesh si lojtari, bankieri dhe basti barazues. Në DuxCasino lojtarët mund të zgjedhin nga titujt e baccarat live si:

 • Shtrydhje e kontrolluar e Baccarat
 • Shtrydhje Baccarat
 • Bakarat rrufeje
 • Baccarat i pasurisë së artë të personit të parë
 • Baccarat rrufeja e personit të parë
 • Baccarat i pasurisë së artë
 • Asnjë Baccarat me shpejtësi komisioni
 • Nuk ka Baccarat komisioni
 • Salon Prive Baccarat
 • Baccarat me shpejtësi

Loja Tregon

Kategoria e fundit është e rezervuar për shfaqjet e lojërave, të cilat mbajnë disa tituj argëtues. Në DuxCasino lojtarët mund të zgjedhin të bastojnë në titujt e shfaqjeve të lojërave si Deal ose No Deal, Dream Catcher, Monopoly, Football Studio, Mega Ball, Crazy Time, Mega Wheel, Sweet Bonanza Candy Land, Gonzo's Treasure Hunt dhe Adventures Beyond Wonderland .

Total score9.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (8)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
Bank transferCredit Cards
Debit Card
EcoPayz
Interac
Klarna
MaestroMasterCard
Neosurf
Neteller
Prepaid Cards
Skrill
Trustly
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (9)
Austria
Finlanda
Gjermania
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Qipro
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (31)