DuxCasino - Deposits

Age Limit
DuxCasino
DuxCasino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

Deposits

Një shumëllojshmëri mënyrash depozitimi e bën të lehtë dhe të përshtatshëm për anëtarët që të financojnë llogaritë e tyre DuxCasino. Lojtarët mund të zgjedhin të bëjnë pagesa nëpërmjet transfertës bankare ose nëpërmjet kuletave elektronike dhe sistemeve të pagesave në internet si Wirecard, Interac, Giropay, Skrill, iWallet, Neosurf, iDebit dhe më shumë. Pranohen edhe pagesa me kupon me Visa dhe karta krediti virtuale. Shuma minimale e depozitës është 20 € ose ekuivalente me të

Në mënyrë që lojtarët të kërkojnë bonuset dhe promovimet e paraqitura që janë të disponueshme në DuxCasino, ose të luajnë lojërat e kazinosë për para të vërteta, ata së pari duhet të depozitojnë fonde të caktuara në llogarinë e tyre. Për të depozituar fondet, ata fillimisht duhet të regjistrojnë një llogari, që është një proces shumë i thjeshtë dhe nuk do të zgjasë më shumë se disa minuta.

Lojtarët mund të depozitojnë fonde në llogaritë e tyre duke klikuar në butonin e depozitimit në krye të faqes. Tjetra është të zgjidhni një nga metodat e disponueshme të depozitimit dhe të vendosni shumën e dëshiruar që ata duan të transferojnë, e cila është më e lartë se minimumi. Të gjitha depozitat në DuxCasino janë të menjëhershme dhe asnjë nga mënyrat e pagesës nuk ngarkon tarifa.

Total score9.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (8)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
Bank transferCredit Cards
Debit Card
EcoPayz
Interac
Klarna
MaestroMasterCard
Neosurf
Neteller
Prepaid Cards
Skrill
Trustly
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (9)
Austria
Finlanda
Gjermania
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Qipro
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (31)