DuxCasino Rishikimi 2024 - Affiliate Program

DuxCasinoResponsible Gambling
CASINORANK
9.1/10
BonusBonus 150 $ + 150 rrotullime falas
Trajtim VIP
Bonuse bujare
Metodat e pagesës së menjëhershme
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Trajtim VIP
Bonuse bujare
Metodat e pagesës së menjëhershme
DuxCasino is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

DuxCasino është pjesë e programit të filialeve Chilli Partners. Çdo kazino online që dëshiron të jetë pjesë e këtij programi filial mund të regjistrohet në faqen e saj zyrtare. Pas regjistrimit, një nga menaxherët e filialeve të Chilli Partners do të kontaktojë kazinonë për të diskutuar të gjitha detajet. Kazinotë online që janë pjesë e këtij programi filial janë si më poshtë:

  • DuxCasino
  • Kazino GetSlots
  • Kazino HeySpin
  • NineCasino
  • PinoCasino

Chilli Partners u ofron anëtarëve të saj një nga skemat më fitimprurëse të komisioneve në treg. Ai përbëhet nga 4 nivele dhe është i strukturuar si më poshtë:

  • 35% pjesë të të ardhurave = referime nën 1000 dollarë
  • 40% pjesë të të ardhurave = referimet duhet të kalojnë 1000 dollarë
  • 45% pjesë të të ardhurave = referime midis 2,501 dhe 5,000 dollarë
  • 50% pjesë të të ardhurave = referime midis 5,001 dhe 10,000 dollarë