DuxCasino - Affiliate Program

Age Limit
DuxCasino
DuxCasino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

Affiliate Program

DuxCasino është pjesë e programit të filialeve Chilli Partners. Çdo kazino online që dëshiron të jetë pjesë e këtij programi filial mund të regjistrohet në faqen e saj zyrtare. Pas regjistrimit, një nga menaxherët e filialeve të Chilli Partners do të kontaktojë kazinonë për të diskutuar të gjitha detajet. Kazinotë online që janë pjesë e këtij programi filial janë si më poshtë:

  • DuxCasino
  • Kazino GetSlots
  • Kazino HeySpin
  • NineCasino
  • PinoCasino

Chilli Partners u ofron anëtarëve të saj një nga skemat më fitimprurëse të komisioneve në treg. Ai përbëhet nga 4 nivele dhe është i strukturuar si më poshtë:

  • 35% pjesë të të ardhurave = referime nën 1000 dollarë
  • 40% pjesë të të ardhurave = referimet duhet të kalojnë 1000 dollarë
  • 45% pjesë të të ardhurave = referime midis 2,501 dhe 5,000 dollarë
  • 50% pjesë të të ardhurave = referime midis 5,001 dhe 10,000 dollarë
Total score9.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (8)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
Bank transferCredit Cards
Debit Card
EcoPayz
Interac
Klarna
MaestroMasterCard
Neosurf
Neteller
Prepaid Cards
Skrill
Trustly
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (9)
Austria
Finlanda
Gjermania
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Qipro
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (31)