Rishikimi i kazinosë Dublinbet - Promotions & Offers

DublinbetResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 250 €
Depozita dhe pagesa të shpejta dhe të sigurta
Ofron program VIP
Programi i besnikërisë në dispozicion
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Depozita dhe pagesa të shpejta dhe të sigurta
Ofron program VIP
Programi i besnikërisë në dispozicion
Dublinbet is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Faqet e lojërave të fatit në internet duhet të jenë kreative në ditët e sotme për të tërhequr lojtarë të rinj dhe një mënyrë për ta bërë këtë është të ofrohen bonuse dhe promovime të ndryshme të vazhdueshme. Falë këtyre promovimeve, lojtarët mbahen të angazhuar në sajt shumë më gjatë dhe qëndrojnë besnikë.

Një nga arsyet kryesore pse DublinBet ka qenë kaq i suksesshëm në skenën ndërkombëtare të lojërave të fatit gjatë dekadave të fundit janë ofertat e tij novatore të bonuseve.

Të gjithë lojtarët e regjistruar në DublinBet mund të kërkojnë promovime të ndryshme në çdo fazë të udhëtimit të tyre të lojërave – nga fillimi deri në nivelet më të avancuara ku lojtarët kalojnë më shumë kohë duke luajtur lojërat e tyre të preferuara. Këto shpërblime janë relativisht të lehta për t'u kuptuar dhe pretenduar, kështu që le t'i hedhim një vështrim më të afërt secilit prej tyre.

Siç u përmend më lart, ka lloje të ndryshme bonusesh që lojtarët mund të pretendojnë në DublinBet, por detajet e secilit mund të ndryshojnë. Bonuset kanë terma dhe kushte të ndryshme, dhe kjo është diçka që çdo lojtar duhet ta lexojë përpara se të pretendojë ndonjë promovim.

Bonusi i regjistrimit

Pasi lojtarët të kalojnë procesin e shkurtër të regjistrimit në DublinBet, ata do të jenë të lirë të nisin udhëtimin e tyre të lojërave me një ofertë të këndshme regjistrimi.

Natyrisht, vetëm lojtarët e sapo regjistruar në DublinBet do të mund të pretendojnë këtë promovim. Lejohet vetëm një llogari për person, kështu që nuk ka mundësi që lojtarët të kërkojnë ofertën e mirëseardhjes dy herë.

Oferta e regjistrimit në DublinBet është një nga më konkurrueset në treg, pasi mbulon dy depozitat e para të klientit. Nuk ka rrotullime falas të bashkangjitura me ofertën e mirëseardhjes, kështu që lojtarët do të gëzojnë vetëm një bonus ndeshjeje depozite.

Lojtarëve u kërkohet të regjistrohen dhe ata menjëherë do të jenë në gjendje të hyjnë në këto oferta të ndeshjes së depozitave:

  • Depozita e parë – 100% deri në 150 dollarë
  • Depozita e dytë – 50% deri në 100 dollarë

Lojtarëve që pretendojnë ofertën e mirëseardhjes në DublinBet u kërkohet të bëjnë një depozitë minimale prej $20, kështu që është një ofertë tërheqëse për të gjitha llojet e lojtarëve.

Sidoqoftë, përdoruesit do të duhet të jenë të vetëdijshëm se oferta e regjistrimit këtu përmban terma dhe kushte të ndryshme që ata duhet të marrin parasysh. Për shembull, bonusi maksimal i lejuar për depozitën e parë është 150$, dhe depozitës së dytë i është bashkangjitur një shumë maksimale bonusi prej 100$.

Për më tepër, një pjesë tjetër thelbësore e kushteve dhe kushteve të bonusit të mirëseardhjes është kërkesa e bastit prej 35 herë paratë e depozitës dhe bonusit. Përdoruesit do të jenë në gjendje të bëjnë një tërheqje vetëm pasi të kenë përmbushur kërkesat e bastit. Së fundi, basti maksimal i lejuar derisa të plotësohen kërkesat e bastit është 5 dollarë dhe nuk ka mundësi që oferta e mirëseardhjes të kombinohet me ndonjë promovim tjetër në DublinBet.