Rishikimi i kazinosë Dublinbet - Payments

DublinbetResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 250 €
Depozita dhe pagesa të shpejta dhe të sigurta
Ofron program VIP
Programi i besnikërisë në dispozicion
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Depozita dhe pagesa të shpejta dhe të sigurta
Ofron program VIP
Programi i besnikërisë në dispozicion
Dublinbet is not available in your country. Please try:
Payments

Payments

Siç e përmendëm shkurtimisht më lart, çdo kazino ndërkombëtare në internet duhet të sigurohet që të kënaqë nevojat e lojtarëve të ndryshëm. Një mënyrë për ta bërë këtë është të ofroni një gamë të gjerë mënyrash pagese. DublinBet operon në disa tregje, që do të thotë se mënyra të ndryshme pagese janë të njohura ose të disponueshme në vende të ndryshme.

Pra, një shtyllë shumë e rëndësishme e suksesit të çdo kazinoje online këto ditë është lista e opsioneve të pagesës. Kjo është arsyeja pse lojtarët do të shohin mijëra opsione për të gjitha transaksionet e tyre, kështu që është e qartë për të parë pse DublinBet ka qëndruar në krye të tregut për një dekadë tani.

Për më tepër, të gjitha transaksionet në DublinBet janë plotësisht të sigurta falë teknologjisë më të fundit të enkriptimit SSL, kështu që përdoruesit nuk do të kenë asgjë për t'u shqetësuar kur bëjnë një depozitë ose tërheqje.

Të gjithë lojtarët e regjistruar në DublinBet të cilët dëshirojnë të bëjnë transaksione dhe të luajnë lojëra në sit duhet të verifikojnë fillimisht llogaritë e tyre. Për më tepër, kur ata e verifikojnë atë dhe shpresojnë të sigurojnë fitore nga lojërat që luajnë, ata do të duan t'i tërheqin ato fitime, por kjo mund të bëhet vetëm kur të plotësohen kërkesat e bastit. Për këtë arsye, ne i këshillojmë me forcë lojtarët që të lexojnë me kujdes termat dhe kushtet e çdo bonusi ose promovimi të vazhdueshëm.

Në këtë linjë, një aspekt i rëndësishëm i T&C në DublinBet Casino është se ka shumat minimale dhe maksimale të depozitave dhe tërheqjeve për çdo mënyrë pagese.

Për depozitat e tyre, lojtarët duhet të bëjnë një depozitë minimale prej $20 kur të plotësojnë formularin e regjistrimit, ndërsa depozitimi maksimal është $1,750 për të gjitha metodat, përveç kriptomonedhave, të cilat kanë një shumë maksimale të lejuar prej $20,000. Për më tepër, lojtarët duhet të dinë se të gjitha depozitat janë të menjëhershme dhe pa pagesë.

Kur bëhet fjalë për tërheqjet, shuma minimale e lejuar e tërheqjes në DublinBet është 20 dollarë, ndërsa maksimumi është 1,750 dollarë për transaksion, përveç kriptomonedhave. Nëse lojtari luan kumar me kriptovaluta, ai do të jetë në gjendje të tërheqë deri në 20,000 dollarë për transaksion. Kohët e tërheqjes ndryshojnë nga një mënyrë pagese në tjetrën në DublinBet.

Ndonjëherë, DublinBet mund t'u kërkojë lojtarëve të japin informacion shtesë ID për një kërkesë të caktuar tërheqjeje për t'u përpunuar, dhe kjo është arsyeja pse disa tërheqje mund të zgjasin pak më shumë. Këto dokumente verifikimi kërkohen si provë e emrit dhe adresës fizike të lojtarit dhe është jetike që përdoruesi t'i sigurojë ato në kohë.

Siç mund të imagjinohet, nëse lojtarët përballen me ndonjë vështirësi gjatë transaksioneve të tyre, ata gjithmonë mund të kontaktojnë ekipin mbështetës të DublinBet dhe ata janë të sigurt se do të japin një përgjigje dhe ndihmë në kohë.