Rishikimi i kazinosë Dublinbet - Live Casino

DublinbetResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 250 €
Depozita dhe pagesa të shpejta dhe të sigurta
Ofron program VIP
Programi i besnikërisë në dispozicion
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Depozita dhe pagesa të shpejta dhe të sigurta
Ofron program VIP
Programi i besnikërisë në dispozicion
Dublinbet is not available in your country. Please try:
Live Casino

Live Casino

Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë po pushtojnë ngadalë të gjithë botën e lojërave të fatit në internet, dhe ne shohim lojëra të reja dhe më të mira që dalin në treg gjatë gjithë kohës. Këto lojëra janë mjaft inovative dhe emocionuese pasi u lejojnë lojtarëve një përvojë të vërtetë të përdoruesit të kazinosë, por nga ekrani i laptopëve, tabletave ose pajisjeve të tyre celulare.

Këto lojëra janë dëshmi e mëtejshme se bota e lojërave të fatit në internet nuk ndalet kurrë së zhvilluari dhe duket se ato janë faza tjetër e evolucionit të saj. Përparimet në teknologji sigurisht që ndihmuan që lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë të lulëzojnë dhe ne mund të presim edhe më shumë në të ardhmen e afërt.

Siç mund të imagjinohet dikush, lojërat e drejtpërdrejta priten nga tregtarë njerëz të vërtetë në studion e ofruesve të lojërave në mbarë botën, kështu që lojtarët kanë një shans të ndërveprojnë me njëri-tjetrin dhe me vetë tregtarët, të gjitha në kohë reale. Kjo është e disponueshme përmes opsionit të bisedës së drejtpërdrejtë dhe përdoruesit duhet të jenë të lumtur të dëgjojnë se të gjithë titujt kryesorë janë të disponueshëm në DublinBet.

Në DublinBet, përdoruesit mund të hyjnë në këto lojëra përmes një transmetimi të drejtpërdrejtë ku ata do të vendosin baste në kohë reale, qoftë kundër lojtarëve të tjerë ose vetë tregtarëve, në varësi të lojës që kanë zgjedhur. DublinBet siguron që lojtarët të kenë kënaqësinë më të madhe duke luajtur lojërat e tij, kështu që ekziston një gamë e gjerë lojërash live që çdo lojtar i regjistruar do të mund t'i shijojë.

Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë janë bërë zgjedhja më e mirë për çdo lojtar që e pëlqen emocionin e të luajturit me letra dhe lojëra tavoline, por në kohë reale kundër lojtarëve dhe tregtarëve të vërtetë njerëzorë. Këto lojëra nuk përdorin asnjë RNG për të kontrolluar rezultatet, por lojtarët përfitojnë nga veprimi në kohë reale.

Të gjitha lojërat që kemi shqyrtuar në DublinBet garantojnë emocione, dhe ka gjithashtu një zgjedhje të gjerë. Të gjithë tregtarët në këto lojëra janë profesionistë, kështu që çdo lojtar mund të presë përvojën përfundimtare të lojërave pa probleme.

Ka variacione të ndryshme të ruletit, blackjack, baccarat dhe më shumë për të zgjedhur, kështu që lojërat live janë gjithmonë një zgjedhje e shkëlqyer për lojërat me para të vërteta. Të gjitha veprimet këtu janë realiste dhe me studimin që përdor disa kënde të kamerës, asnjë lojtar nuk do të humbasë pak aksion në asnjë nga tavolinat.

Baccarat live

Baccarat është një nga lojërat më të njohura me letra në mesin e lojtarëve, dhe kjo ka qenë rasti që kur kumari filloi përsëri në histori. Ka shumë tavolina baccarat nga lojtarët që mund të zgjedhin në DublinBet dhe të gjitha variantet e lojës janë krijuar nga ofruesit e klasit botëror.

Çdo lojtar i regjistruar mund të shijojë variante të lojës, të tilla si Classic Baccarat, Baccarat Squeeze, Speed Baccarat, dhe shumë më tepër. Të gjitha variantet e baccarat mund të luhen me baste që variojnë nga 1 dollarë deri në 25,000 dollarë për dorë me disa nga variantet. Kjo do të thotë që të gjitha llojet e lojtarëve me siguri do të gjejnë një tabelë që përputhet me portofolin e tyre.

Blackjack live

Epo, shpesh thuhet se gjërat nuk bëhen shumë më emocionuese kur luani blackjack live në DublinBet, dhe kur rishikonim lojën, pamë se është e vështirë të argumentohet kundër këtij pretendimi. Kjo është një nga lojërat më të luajtura në internet dhe siç do të prisnit, DublinBet ofron disa variante të lojës nga ofruesit kryesorë, të gjitha duke qenë mahnitëse në aspekte të ndryshme.

Ekzistojnë gjithashtu opsione të shumta bastesh për të zgjedhur me Live Blackjack, me baste që variojnë nga vetëm 1 dollarë për dorë. Lojtarët do të shijojnë variante të ndryshme të lojës, si Platinum Blackjack, Bonus Blackjack Gold, Blackjack VIP dhe shumë të tjera. Tabelat mund të përmbajnë deri në 7 lojtarë dhe ka shumë baste anësore që lojtarët mund të përdorin që mund të rrisin pagesat e tyre.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ka disa versione të mahnitshme të ruletës live që lojtarët do të shijojnë në DublinBet, pavarësisht nga vendi nga vijnë. Të gjitha këto lojëra janë krijuar nga ofruesi më i njohur i lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë - Evolution Gaming dhe Ezugi.

Futbollistët do të gjejnë disa tabela që mbështesin shuma të ndryshme bastesh dhe disa nga titujt më të njohur në seksionin e ruletës së drejtpërdrejtë përfshijnë Ruletën Immersive, Ruletën Greke, Auto Ruletën, Dragonara, Ruletën, Ruletën Franceze, etj.

Lightning Roulette është një lojë që meriton përmendje të veçantë, pasi është një lojë e zgjeruar e Ruletës që ka rritur lojën RNG. Nuk ka asnjë kufizim se sa lojtarë mund të shijojnë lojën në të njëjtën kohë.

Lojëra të tjera tavoline

Siç u përmend më lart, DublinBet ka një nga asortimentet më të mëdha të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë në skenën ndërkombëtare të iGaming. Përveç klasikëve të kazinosë të përmendur më lart, lojtarët mund të shijojnë edhe disa lojëra të tjera.

Këto lojëra përfshijnë Caribbean Stud Poker, Three Card Poker, Casino Hold'em, Dream Catcher, Wheel of Fortune, Sweet Bonanza Candyland, Cash or Crash, Football Live Studio, Super Andar Bahar dhe shumë tituj të tjerë të mahnitshëm.