Rishikimi i kazinosë Dublinbet - Games

DublinbetResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 250 €
Depozita dhe pagesa të shpejta dhe të sigurta
Ofron program VIP
Programi i besnikërisë në dispozicion
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Depozita dhe pagesa të shpejta dhe të sigurta
Ofron program VIP
Programi i besnikërisë në dispozicion
Dublinbet is not available in your country. Please try:
Games

Games

Në fund të ditës, lojtarët vendosin nëse do të regjistrohen në ndonjë kazino online bazuar në lojërat që ka në bibliotekën e saj. Portofoli i lojërave shihet gjithashtu si një aspekt jetësor i mbajtjes së lojtarëve të angazhuar dhe besnikë ndaj markës, ndaj jemi të lumtur të themi se DublinBet ka një nga bibliotekat më të pasura të lojërave në skenën ndërkombëtare të iGaming.

Futbollistët do të jenë në gjendje të zgjedhin nga një gamë e gjerë lojërash, ku ato gjithashtu krijohen nga disa prej ofruesve më të besueshëm të lojërave në treg. Të gjitha lojërat janë gjithashtu të optimizuara edhe për pajisjet mobile, kështu që e gjithë përvoja e lojës do të kujdeset mirë.

Siç është rasti me metodat e depozitimit, këtu ka një zgjedhje të madhe me opsionet e tërheqjes për lojtarët në DublinBet. Nëse lojtarët dëshirojnë të bëjnë një tërheqje, ata do të jenë në gjendje të zgjedhin nga metodat e mëposhtme:

 • VIZA
 • MasterCard
 • Revolut
 • Neteller
 • Skrill
 • MiFinity
 • Astropay
 • Neosurf
 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • Litecoin
 • TRON
 • Tether

Të gjitha tërheqjet në DublinBet mund t'i nënshtrohen disa kontrolleve të sigurisë dhe nëse faqja kërkon një informacion të tillë sigurie, koha e tërheqjes mund të jetë pak më e gjatë.

Lojtarët do të duhet të tërheqin fondet me të njëjtën mënyrë pagese që kanë zgjedhur për depozitat e tyre. Për të bërë një tërheqje, lojtarët thjesht duhet të shkojnë në llogarinë e tyre, të hyjnë në seksionin "Tërheqje", të zgjedhin një mënyrë pagese dhe të fusin një shumë për të tërhequr.

Shuma minimale e tërheqjes që lojtarët mund të bëjnë në DublinBet është 20 dollarë, ndërsa maksimumi është 1,750 dollarë për transaksion. Ekziston një përjashtim me Revolut dhe kriptovalutat. E para ka një shumë maksimale tërheqjeje prej 10,000 dollarë, ndërsa kriptovalutat kanë një kufi tërheqjeje prej 20,000 dollarësh.

Kohët e Tërheqjes

Të gjithë lojtarët janë të interesuar të kenë tërheqje të shpejta, pasi të gjithë do të dëshironin akses të menjëhershëm në fitimet e tyre. Prandaj, çdo përdorues do të jetë i lumtur të dijë se të gjitha mënyrat e pagesës në DublinBet kanë kohë të përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes, përveç Revolut, të cilit mund të duhen deri në 48 për të përfunduar.

Edhe një herë, nëse DublinBet kërkon informacion shtesë për ID-në kur bën një tërheqje, i gjithë procesi mund të zgjasë pak më shumë se zakonisht.

Si të tërhiqeni

Thjeshtësia është shpesh çelësi i suksesit dhe ne jemi të kënaqur të themi se procedura e tërheqjes është gjithashtu shumë e thjeshtë në DublinBet. Lojtarët nuk do të kenë nevojë të kalojnë nëpër procese të ndërlikuara për të bërë një tërheqje.

Për të filluar procedurën e tërheqjes, lojtarët do të duhet të drejtohen te seksioni i llogarisë në këndin e sipërm djathtas të faqes. Pastaj, ata do të duhet të klikojnë në "Tërheqjet" dhe të zgjedhin se sa duan të tërhiqen.

Këtu, lojtarët nuk do të kenë mundësinë të zgjedhin një mënyrë pagese, pasi sistemi automatikisht zgjedh të njëjtin opsion nga procedura e depozitimit.

Pasi të kenë përfunduar të gjitha me këtë, ata do të klikojnë në "Tërheqje" dhe e gjithë procedura ka përfunduar. Siç u përmend më lart, mund të ketë disa vonesa me procesin, nëse DublinBet kërkon informacion shtesë ID nga lojtari për qëllime sigurie.

Monedhat

Siç është rasti me procedurën e depozitimit, lojtarët do të jenë në gjendje të zgjedhin nga monedha të ndryshme kur bëjnë një tërheqje. Si një operator ndërkombëtar, DublinBet duhet të ketë disa monedha në dispozicion të lojtarëve dhe ato që mund të përdoren janë:

 • USD
 • EUR
 • GBP
 • CAD
 • fshij
 • Litecoin
 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Tether
 • Ethereum
 • TRON