Rishikimi i kazinosë Dublinbet - Account

DublinbetResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 250 €
Depozita dhe pagesa të shpejta dhe të sigurta
Ofron program VIP
Programi i besnikërisë në dispozicion
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Depozita dhe pagesa të shpejta dhe të sigurta
Ofron program VIP
Programi i besnikërisë në dispozicion
Dublinbet is not available in your country. Please try:
Account

Account

Nëse dikush dëshiron të luajë lojëra në DublinBet për para të vërteta, fillimisht duhet të regjistrojë një llogari atje. Luajtja e lojërave nuk është e vetmja gjë pozitive që vjen me një llogari në DublinBet pasi lojtarët do të marrin gjithashtu bonusin e bukur të mirëseardhjes menjëherë pas përfundimit të procesit të verifikimit.

Shpresojmë, bonusi i mirëseardhjes do të jetë një ndihmë e mirë për lojtarët për të siguruar një fitore të mirë që në fillim dhe për të vazhduar udhëtimin e tyre të lojërave me më shumë besim.

Lista e lojërave në DublinBet është shumë mbresëlënëse, kështu që çdo lojtar me siguri do të gjejë një lojë që përputhet me shijen e tij. Për më tepër, nëse ata duan ndonjëherë një ndryshim të vogël në skenar, ata gjithmonë mund të provojnë lojëra të tjera më jokonvencionale si keno, bingo, etj.

Për më tepër, programi shpërblyes VIP është gjithashtu aty për të gjithë lojtarët e regjistruar dhe ka përfitime të mëdha që vijnë me të, si stimuj për kthimin e parave, promovime speciale dhe menaxher personal. E thënë thjesht – besnikëria shpërblehet në DublinBet dhe ky mund të jetë vetëm një lajm i mirë për të gjithë lojtarët.

Përpara se të krijohet ndonjë llogari në DublinBet, lojtarët do të duhet të kalojnë termat dhe kushtet e përgjithshme në sajt. Ky është një hap që nuk mund të anashkalohet dhe një aspekt jetik i tij thotë se çdo përdorues që dëshiron të hapë një llogari duhet të jetë së paku 18 vjeç.

Të gjithë përdoruesit e mundshëm në DublinBet duhet të dinë se i gjithë procesi i regjistrimit nuk merr më shumë se disa minuta për të përfunduar. Ata vetëm duhet të sigurohen që të japin saktë informacionin e nevojshëm dhe e gjithë procedura do të kryhet brenda pak minutash.

Procesi i regjistrimit në DublinBet mund të kryhet në një telefon celular ose një kompjuter desktop pa asnjë vështirësi. Për t'u regjistruar, lojtarët do të duhet të klikojnë në butonin "Hap një llogari" në këndin e sipërm të djathtë të ekranit.

Më pas, ata do të duhet të japin një adresë emaili dhe një fjalëkalim të ri, pas së cilës do të shfaqet një faqe tjetër ku do të kërkohet emri i plotë, data e lindjes dhe detaje të tjera. Së fundi, përpara se të klikoni në "Hap një llogari", lojtarët do të duhet të zgjedhin një monedhë dhe të japin një numër telefoni dhe i gjithë procesi do të kryhet.

Limitoni llogarinë

Ky seksion lidhet me kufizimet e vendosura në numrin e llogarive që një lojtar mund të ketë në DublinBet. Të gjithë lojtarët e regjistruar në faqe janë të ndaluar të kenë shumë llogari dhe nëse DublinBet vëren një sjellje të tillë, ka të drejtë të bllokojë të gjitha llogaritë e lidhura me atë lojtar.

Vetëm një llogari për adresë IP lejohet në DublinBet dhe të gjitha bonuset dhe promovimet janë të disponueshme vetëm për një llogari.

Procesi i verifikimit

Një hap tjetër jetësor gjatë regjistrimit të një llogarie në DublinBet është procesi i verifikimit që duhet të kalojë çdo lojtar. Kjo procedurë shërben si një mburojë nga lojtarët mashtrues dhe të mitur që përpiqen të kenë akses në sit.

DublinBet ka të drejtë të kërkojë verifikim KYC nga të gjithë lojtarët në mënyrë që të mos ndodhë asnjë aktivitet mashtrues në sajt. Për të përfunduar procesin e verifikimit KYC, lojtarët duhet të skanojnë ose të bëjnë një foto të dokumenteve të kërkuara të identifikimit dhe t'i ngarkojnë ato në sajt. Teksti në dokumente duhet të jetë i dukshëm

Si dëshmi e identitetit, lojtarët mund të dërgojnë një kopje të pasaportës, kartës së identitetit ose lejes së drejtimit. Lojtarëve mund t'u kërkohet gjithashtu të dërgojnë një selfie të tyre duke mbajtur ID-në e tyre.

Mund të kërkohet gjithashtu dëshmi e adresës dhe lojtarët mund ta dërgojnë atë nëpërmjet një kopjeje të faturës së tyre të fundit të shërbimeve, ku mund të shihet emri dhe adresa e plotë. Sigurisht, të gjitha dokumentet e ofruara trajtohen në mënyrë konfidenciale, por mbani në mend se mënyrat e pagesës duhet të verifikohen veçmas.

Kur bëhet fjalë për vërtetimin e pagesave, procedura ndryshon në varësi të mënyrës së pagesës që lojtari në fjalë ka zgjedhur:

  • Kartë krediti – nëse lojtarët zgjedhin një kartë krediti për mënyrën e tyre të pagesës, ata do të duhet të dërgojnë kopje të anëve të përparme dhe të pasme të kartës së kreditit në fjalë. Për sigurinë e lojtarëve dhe integritetin e kartës së kreditit, lojtarët mund të zbrazin shifrat, në mënyrë që të duken vetëm 6 të parat dhe 4 të fundit. Për më tepër, lojtarët këshillohen gjithashtu të zbrazin shifrat CVC në anën e pasme të kartës.
  • Kuletat elektronike – nëse lojtarët zgjedhin kuletat elektronike si mënyrën e tyre të preferuar të pagesës, ata gjithashtu duhet të kalojnë një proces të veçantë verifikimi. Për Skrill, përdoruesit do të duhet të dërgojnë një pamje të profilit të tyre Skrill, me emrin dhe adresën e tyre të emailit plotësisht të dukshme. Ky informacion mund të gjendet në seksionin "Informacionet personale" në llogarinë Skrill. Nëse lojtarët zgjedhin Neteller, do të kërkohet një pamje e profilit të tyre Neteller ku emri dhe ID Neteller janë plotësisht të dukshme.
  • Transfertë bankare – me këtë opsion pagese, lojtarët do të duhet të ofrojnë një dokument të pasqyrës së tyre bankare me emrin, numrin e llogarisë bankare dhe logon e bankës të dukshme.

Së fundi, lojtarët duhet të dinë se nëse po ngarkojnë dokumentet e tyre nëpërmjet pajisjeve celulare, jo të gjithë do t'i mbështesin këto funksione. Nëse lojtarët përballen me ndonjë vështirësi në ngarkimin e dokumenteve të kërkuara nga një telefon celular, ata këshillohen më mirë të përdorin versionin e desktopit.

Hyni, emri i përdoruesit dhe fjalëkalimi

Veçoritë e sigurisë në DublinBet janë të gjitha të mira, por ato nuk vlejnë asgjë më vete nëse lojtari nuk sigurohet që llogaria e tij është gjithashtu e sigurt. Për këtë arsye, të gjithë përdoruesit inkurajohen të zgjedhin një emër përdoruesi që do t'u sigurojë atyre një nivel të caktuar anonimiteti dhe do të shërbejë gjithashtu si një shtresë shtesë sigurie.

Për më tepër, lojtarët në DublinBet duhet të mendojnë për një fjalëkalim shumë kompleks për ta për të minimizuar rrezikun e hakimit të llogarisë dhe që njerëzit e tjerë të marrin informacione të ndjeshme për lojtarët.

Sigurisht, DublinBet përdor tiparet më të fundit të sigurisë për të siguruar që informacioni personal i lojtarëve të mbrohen mirë në çdo kohë, por një pjesë e kësaj përgjegjësie bie gjithashtu mbi lojtarët.

Nuk duhet thënë se lojtarët nuk kanë nevojë të ndajnë informacione të llogarisë, si fjalëkalimet, me njerëz të tjerë, pasi kjo është arsyeja kryesore pse ka kaq shumë llogari të hakuara në botën e iGaming. Emrat e përdoruesve dhe fjalëkalimet ekzistojnë vetëm për lojtarët që i kanë krijuar për t'i përdorur dhe për askënd tjetër.

Bonusi i llogarisë së re

Pasi lojtarët të kenë përfunduar me regjistrimin dhe procesin e verifikimit në DublinBet Casino, ata do të jenë të lirë të kërkojnë paketën shumë tërheqëse të mirëseardhjes që mund të shërbejë si një nxitje e mirë për shanset e tyre për të siguruar një fitore.

Një nga arsyet kryesore pse DublinBet është një figurë kaq e spikatur në botën e iGaming është se operatori di se si të tërheqë dhe mbajë lojtarë në faqen e tyre. DublinBet punon pa u lodhur për t'u siguruar që fillestarët tërhiqen nga ideja e regjistrimit atje, kështu që të gjithë mund të presin bonuse dhe promovime të ndryshme në të gjitha fazat e udhëtimit të tyre të lojërave.

Në këtë linjë, oferta e mirëseardhjes në DublinBet është e disponueshme për të gjithë lojtarët e regjistruar rishtazi dhe mund të përdoret në të gjitha lojërat në faqe. Nëse lojtari përdor potencialin e plotë të ofertës së regjistrimit në DublinBet, ai mund të përfundojë me një total prej $250 në para bonus.

Paketa e mirëseardhjes e DublinBet është e ndarë në dy bonuse të ndeshjes së depozitave. E para do t'i shohë lojtarët të marrin një ndeshje 100% deri në 150 dollarë, ndërsa e dyta do t'u marrë atyre 50% deri në 100 dollarë.

Mbani në mend se paketa e mirëseardhjes në DublinBet është e disponueshme vetëm për tre ditë, pas së cilës do të hiqet nga menyja e Bonusit. Për më tepër, nëse kërkesat e bastit nuk plotësohen, atëherë bonusi i mirëseardhjes do të skadojë 30 ditë pasi lojtari ta ketë kërkuar atë.

Depozita minimale që duhet të bëjnë lojtarët për të shijuar bonusin e mirëseardhjes dhe për të filluar të luajnë për para të vërteta në DublinBet është 20 dollarë. Bonusi i lojtarit të ri nuk mund të kombinohet me asnjë promovim tjetër në DublinBet. Së fundi, një aspekt jetik i termave dhe kushteve të bonusit të mirëseardhjes është se kërkesa e bastit për të është 35x.