Rishikimi i kazinosë Dublinbet - About

DublinbetResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 250 €
Depozita dhe pagesa të shpejta dhe të sigurta
Ofron program VIP
Programi i besnikërisë në dispozicion
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Depozita dhe pagesa të shpejta dhe të sigurta
Ofron program VIP
Programi i besnikërisë në dispozicion
Dublinbet is not available in your country. Please try:
About

About

DublinBet filloi veprimtarinë e tij në vitin 2012, kështu që tashmë ka një dekadë përvojë në sektorin e iGaming. Operatori ka një licencë Curacao, që do të thotë se është i lirë të pranojë lojtarë nga juridiksione të ndryshme ndërkombëtarisht.

Kjo kazino online nuk ka reshtur kurrë së zhvilluari që nga fillimi i saj, dhe vazhdimisht shton bibliotekën e saj të lojërave, mënyrat e pagesës, promovimet, si dhe monedhat, të gjitha me synimin për të përmbushur kërkesat e lojtarëve. Me gjithë këtë që u tha, le të hedhim një vështrim më të afërt se pse DublinBet është një nga kazinotë më të njohura ndërkombëtare në internet për momentin.

Dublinbet

Që lojtarët të fillojnë aventurën e tyre të lojërave në DublinBet Casino, fillimisht duhet të kalojnë procesin e shkurtër të regjistrimit. Për t'u regjistruar në DublinBet, të gjithë lojtarët e rinj do të duhet të klikojnë në butonin "Hap një llogari" në këndin e sipërm të djathtë të ekranit.

Pasi ta bëjnë këtë, ata do të ridrejtohen në një faqe tjetër e cila do t'u kërkojë atyre emailin dhe fjalëkalimin e ri. Seksioni tjetër përmban informacion më të detajuar që lojtari duhet të japë, si p.sh

  • Emri dhe mbiemri
  • Gjinia
  • Data e lindjes
  • Adresë
  • Qyteti
  • Kodi Postar
  • Monedha
  • Vendi
  • Numri i celularit

Pasi lojtari të plotësojë këtë informacion, ai do të duhet të pajtohet me termat dhe kushtet e përgjithshme të DublinBet dhe të klikojë në butonin "Hap një llogari". Udhëtimi i lojërave tani mund të fillojë.

Pronari dhe CEO

Çdo kazino online me reputacion duhet të ketë të gjithë informacionin e nevojshëm të pronësisë të shfaqur në faqen e tyre, dhe ky është pikërisht rasti me DublinBet.

Kjo faqe e lojërave të fatit në internet operohet dhe zotërohet nga MTM Corp. e cila është një kompani e licencuar në Curacao dhe për këtë arsye i nënshtrohet ligjeve të atij shteti.

Numri i Licencës

Siç u përmend, DublinBet është një kompani me bazë në Curacao, prandaj ka një licencë nga Curacao eGaming, me numrin e licencës CEG-CM-H2GFPRPR-1668JAZ.

Ku është i bazuar Kazino DublinBet?

Kazino DublinBet është e vendosur në Curacao, kështu që bie nën të gjitha ligjet në atë shtet.