Dublinbet

Age Limit
Dublinbet
Dublinbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

Dublinbet është një kazino online 17-vjeçare që premton lojëra argëtuese dhe të lehta për t'u luajtur në lëvizje. Ai operohet nga MTM Corp, një ofrues i njohur lojrash i licencuar në Karakas. Dhe ata kanë një faqe interneti mahnitëse që i përgjigjet mrekullisht madhësive të ndryshme të ekranit. Të gjitha këto janë shenja të një marke të vendosur.

Dublinbet

Games

Dublinbet përmban qindra lojëra, por ato duket se kanë një vend të butë për të kazino live me opsione që variojnë nga baccarat live, blackjack live dhe më shumë. Ata gjithashtu kanë një skedë ruletë që përmban dhjetëra mundësi unike. Pastaj është seksioni i lojërave të tavolinës me çdo lojë që industria ka parë deri më tani.

Withdrawals

Opsionet e tërheqjes në kazino Dublinbet mund të mos jenë aq të shumta sa metodat e depozitimit, por ka ende një shumëllojshmëri më të gjerë se shumica e kazinove në internet. Lojtarët mund të zgjedhin të tërheqin fitimet e tyre nëpërmjet Transfertës bankare, Neteller, Bitcoin, Visa, Interac, dhe Skrill. Këto metoda mbulojnë pothuajse çdo pjesë të botës.

Monedhat

euro është monedha e preferuar për kazinonë Dublinbet, por kjo nuk do të thotë se ata nuk do të pranojnë monedha të tjera. Ata pranojnë depozita në dollarë nga vende që nuk janë brenda Evropës. Por nuk ka shumë informacione se cilat monedha të tjera lejojnë. Kështu që do të ishte një ide e mirë të kontaktoni mbështetjen përpara se të bëni atë depozitë.

Bonuses

Si çdo kazino tjetër e markës së bardhë, Dublinbet ofron një mori bonusesh për lojtarët e saj besnikë dhe për herë të parë. Në regjistrimin e parë, lojtarët marrin 100% Bonus deri në 100$ me depozitën e parë dhe 25% Bonus në depozitën e dytë deri në 200$. Kazinoja ofron gjithashtu bonuse surprizë, rrotullime falas, dhe a kthimi i parave program. Më pas është sistemi i super pikëve të shlyershme që rritet me paratë e shpenzuara.

Languages

Dublinbet ka përkthyer tashmë faqen e saj në frëngjisht, holandeze, italisht, rusisht dhe spanjisht. Dhe është e lehtë të kuptosh pse. Këto gjuhë mbulojnë një pjesë të madhe të popullsisë botërore. Për shembull, anglishtja është gjuha më e njohur dhe Spanjisht vijon në një sekondë të ngushtë. Ky është një veprim i zgjuar që synon të zgjerojë bazën e saj të klientëve.

Mobile

Kazino Dublinbet ka një faqe interneti të këndshme me lojë e menjëhershme që i lejon lojtarët të shijojnë lojërat në lëvizje në çdo pajisje që zgjedhin. Lojtarët mund të shkarkojnë gjithashtu një aplikacion nga play store nëse duan një ndjenjë të personalizuar. Pastaj ekziston një opsion i kazinosë live që lejon lojtarët të marrin pjesë në procedurat e kazinosë live.

Software

Kazinoja përmban një shumëllojshmëri të gjerë ofruesish lojrash, duke përfshirë emra të mëdhenj si NetEnt dhe Microgaming. Ato përmbajnë gjithashtu operatorë të tjerë me reputacion si Play'N Go, Betsoft dhe Yggdrasil. Kazinoja ka gjithashtu disa ofrues të tjerë më të vegjël me oferta interesante. Dhe ideja e tyre është të garantojnë një koleksion lojërash emocionuese që është mjaft i rregulluar.

Support

Kazinoja në internet krenohet me një nga sistemet më të mira të mbështetjes së klientit në industri. Por mbështetja e drejtpërdrejtë është, deri tani, mënyra më e lehtë dhe më e shpejtë për të komunikuar me ekipin. Ata gjithashtu u përgjigjen emaileve dhe telefonatave, por kjo shpesh do të thotë të presin me ditë për të bërë diçka.

Deposits

Dublinbet ofron metoda të depozitave specifike për vendin. Kjo do të thotë që lojtarët mund të mos shohin të gjitha opsionet e disponueshme në seksionin e depozitave. Megjithatë, kazino pranon depozita nga Neteller, Mastercard, Paysafe Card, Ukash, Visa, Entropay, Bitcoin, Boku, Danske Bank, Skrill, Trusty dhe Transfertat Bankare Direkte. Kjo mbulon pothuajse çdo pjesë të botës, kështu që shumica e njerëzve janë të mirëpritur të luajnë.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (4)
Bonus cashbackBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Franceze
Gjermane
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (15)
BaccaratBileta gërvishtëseBlackjackCaribbean StudCrapsKazino Holdem
Live Grand Roulette
Live XL Roulette
Pai GowPoker
Roulette Double Wheel
RuletëSlotatTexas Holdem
Wheel of Fortune
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (11)
Australia
Austria
Franca
Irlanda
Kanadaja
Kolumbia
Meksika
Norvegjia
Peruja
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (20)