Drück Glück Rishikimi 2024 - Withdrawals

Drück GlückResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 100 dollarë
Pranon PayPal
Xhekpote për orë
Aplikacioni i disponueshëm
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Pranon PayPal
Xhekpote për orë
Aplikacioni i disponueshëm
Drück Glück is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Jemi të sigurt që tërheqja është një pjesë shumë emocionuese e të gjithë lojës në përvojën e kazinosë. Për këtë arsye, Drueck Glueck e ka bërë procedurën sa më të thjeshtë. Ju mund të përdorni një nga metodat e mëposhtme për të bërë një tërheqje nga llogaria juaj Bitcoin, EcoPayz, Maestro, Paypal, Paysafecard, Skrill. Neteller, Solo, Switch, Visa, Wire Transfer.

Shuma maksimale që mund të tërhiqni nga llogaria juaj e Drueck Glueck Casino është 10,000 dollarë në muaj. Koha në pritje është zakonisht ndërmjet 48 dhe 72 orë, dhe gjatë kësaj kohe kazino rishikon lojën tuaj duke kërkuar për ndonjë parregullsi.

Kuletat elektronike ofrojnë kohën më të shpejtë të tërheqjes, e cila në shumicën e rasteve është e menjëhershme dhe mund të zgjasë deri në 24 orë. Kur bëni një tërheqje duke përdorur një kartë krediti ose debiti, koha e tërheqjes është nga 2 deri në 7 ditë, dhe e njëjta gjë vlen edhe për transfertat bankare.

Si të tërhiqni paratë e bonusit?

Termat dhe kushtet mund të ndryshojnë për çdo bonus që kërkoni në kazino. Për këtë arsye, është shumë e rëndësishme të kuptoni rregullat edhe para se të pranoni një bonus ose promovim të caktuar.

Duhet të themi se nuk janë aq të vështira dhe në përgjithësi janë disa gjëra që duhet të keni parasysh. Para së gjithash, duhet të jeni në moshë madhore për të krijuar një llogari dhe për të luajtur kumar. Çdo bonus vjen me kërkesat e bastit që duhet të plotësoni përpara se të bëni një tërheqje. Zakonisht ekziston një kufi maksimal i basteve kur jeni duke luajtur me fondet e bonusit.

Dhe, kur bëhet fjalë për lojëra, disa lojëra janë të përjashtuara nga oferta, kështu që nëse luani këto lojëra do të jeni në shkelje të rregullave. Një tjetër gjë shumë e rëndësishme për t'u mbajtur mend është se disa lojëra kontribuojnë në kërkesat e basteve në një përqindje më të lartë, ndërsa të tjerat kontribuojnë në një përqindje më të vogël. Pra, është e rëndësishme të luani lojëra që do t'ju ndihmojnë të pastroni bonusin më shpejt.

Monedhat

Këto janë monedhat e mëposhtme që janë të disponueshme për të zgjedhur në Drueck Glueck, GBP, EUR, CHF, USD, AUD, CAD, DKK, SEK, NOK, ZAR dhe RUB. Mbani në mend se pasi të vendosni një monedhë në llogarinë tuaj, nuk do të mund ta ndryshoni atë më vonë. Kur regjistroheni për herë të parë për një llogari, kazinoja do të sugjerojë monedhën që është më afër vendndodhjes tuaj, por ju mund ta ndryshoni atë herën e parë që bëni një depozitë dhe monedha që përdorni herën e parë do të vendoset si monedhë për Llogaria juaj.