Drück Glück - Promotions & Offers

Age Limit
Drück Glück
Drück Glück is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Promotions & Offers

Duket se Drueck Glueck Casino di se si t'i fillojë gjërat siç duhet duke shpërblyer lojtarë të rinj vetëm për krijimin e llogarisë së tyre. Domethënë, do të merrni 10 rrotullime falas që mund t'i luani në njërën nga këto lojëra Gonzo's Quest, Jack and the Beanstalk dhe Starburst, dhe më vonë ju presin shumë surpriza të tjera.

Pasi të keni marrë shijen e parë se si funksionojnë lojërat në kazino, jemi të sigurt se do t'ju pëlqejë që argëtimi të vazhdojë dhe do të bëni një depozitë. Kur e bëni këtë, mund të kërkoni një bonus shumë bujar mirëseardhjeje, i cili do të rrisë në mënyrë drastike ekuilibrin tuaj. Ju do të merrni deri në 100% tre herët e para që bëni një depozitë. Dhe kjo nuk është e gjitha, ju do të merrni edhe 175 rrotullime shtesë falas. Kështu funksionon bonusi i mirëseardhjes:

  • Herën e parë që depozitoni në llogarinë tuaj Drueck Glueck, do të merrni një bonus depozite 100% dhe 25 rrotullime falas.
  • Herën e dytë që depozitoni në llogarinë tuaj Drueck Glueck, do të merrni një bonus depozite prej 50% dhe 50 rrotullime falas.
  • Herën e tretë që depozitoni në llogarinë tuaj Drueck Glueck, do të merrni një bonus depozite 100% dhe 100 rrotullime falas.

Ju do të duhet të përdorni një kod bonus kur dëshironi të kërkoni ofertën e mirëseardhjes. Kodi i bonusit është DG100 dhe ju duhet ta përdorni kur bëni depozitën tuaj.

Bonusi i mirëseardhjes vjen me kërkesat e basteve 40 herë dhe shuma maksimale që mund të tërhiqni nga rrotullimet falas është vetëm 100 dollarë.

Drueck Glueck nuk harron as lojtarët e tyre besnikë. Ka shumë çmime që ju presin pasi të bëheni të rregullt në kazino, si shpërblimet e ringarkimit, turnet dhe promovimet e depozitave, vetëm për të përmendur disa.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (19)
Angleze
Bullgare
Daneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Turke
LicencatLicencat (5)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (32)
Abaqoos
Bank Wire Transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
EPS
EcoPayz
Entropay
Euteller
Lottomaticard
MaestroMasterCard
Moneta
Multibanco
Neteller
Nordea
POLi
PayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Przelewy24
QIWI
Skrill
Sofortuberwaisung
Teleingreso
Ukash
Visa
Visa Electron
WebMoney
ewire
iDEAL
MonedhatMonedhat (11)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (4)
Danimarka
Gjermania
Mbretëria e Bashkuar
Suedia
SoftwareSoftware (11)