Drück Glück Rishikimi 2024 - Promotions & Offers

Drück GlückResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 100 dollarë
Pranon PayPal
Xhekpote për orë
Aplikacioni i disponueshëm
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Pranon PayPal
Xhekpote për orë
Aplikacioni i disponueshëm
Drück Glück is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Duket se Drueck Glueck Casino di se si t'i fillojë gjërat siç duhet duke shpërblyer lojtarë të rinj vetëm për krijimin e llogarisë së tyre. Domethënë, do të merrni 10 rrotullime falas që mund t'i luani në njërën nga këto lojëra Gonzo's Quest, Jack and the Beanstalk dhe Starburst, dhe më vonë ju presin shumë surpriza të tjera.

Pasi të keni marrë shijen e parë se si funksionojnë lojërat në kazino, jemi të sigurt se do t'ju pëlqejë që argëtimi të vazhdojë dhe do të bëni një depozitë. Kur e bëni këtë, mund të kërkoni një bonus shumë bujar mirëseardhjeje, i cili do të rrisë në mënyrë drastike ekuilibrin tuaj. Ju do të merrni deri në 100% tre herët e para që bëni një depozitë. Dhe kjo nuk është e gjitha, ju do të merrni edhe 175 rrotullime shtesë falas. Kështu funksionon bonusi i mirëseardhjes:

  • Herën e parë që depozitoni në llogarinë tuaj Drueck Glueck, do të merrni një bonus depozite 100% dhe 25 rrotullime falas.
  • Herën e dytë që depozitoni në llogarinë tuaj Drueck Glueck, do të merrni një bonus depozite prej 50% dhe 50 rrotullime falas.
  • Herën e tretë që depozitoni në llogarinë tuaj Drueck Glueck, do të merrni një bonus depozite 100% dhe 100 rrotullime falas.

Ju do të duhet të përdorni një kod bonus kur dëshironi të kërkoni ofertën e mirëseardhjes. Kodi i bonusit është DG100 dhe ju duhet ta përdorni kur bëni depozitën tuaj.

Bonusi i mirëseardhjes vjen me kërkesat e basteve 40 herë dhe shuma maksimale që mund të tërhiqni nga rrotullimet falas është vetëm 100 dollarë.

Drueck Glueck nuk harron as lojtarët e tyre besnikë. Ka shumë çmime që ju presin pasi të bëheni të rregullt në kazino, si shpërblimet e ringarkimit, turnet dhe promovimet e depozitave, vetëm për të përmendur disa.