Drück Glück Rishikimi 2024 - Live Casino

Drück GlückResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 100 dollarë
Pranon PayPal
Xhekpote për orë
Aplikacioni i disponueshëm
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Pranon PayPal
Xhekpote për orë
Aplikacioni i disponueshëm
Drück Glück is not available in your country. Please try:
Live Casino

Live Casino

Lojërat Live Casino janë ndër më të njohurat në Kazino Drueck Glueck. Ju mund të luani për para të vërteta ruletë live, blackjack ose baccarat me një tregtar të drejtpërdrejtë. Dhe për më tepër, mund të gjeni lojëra nga disa prej ofruesve më të mirë të softuerit, duke përfshirë studiot NetEnt Live, Extreme Live Gaming dhe Evolution Gaming.

Është kaq e lehtë të luash lojën tënde të preferuar sa herë të duash sapo të bashkohesh në kazinonë Drueck Glueck. Këtu mund të gjeni disa nga lojërat më të mira të sjella nga disa prej ofruesve më të mirë në industri.

  • Netent është një nga ofruesit më të mirë të softuerit dhe ata e kanë bërë portofolin e tyre edhe më të pasur duke shtuar lojëra kazino live. Ju mund të luani ose blackjack ose ruletë me baste që fillojnë deri në $1.
  • Lojëra evolucionare është një nga ofruesit më të mirë të softuerit kur bëhet fjalë për lojërat e kazinosë. Ata ofrojnë disa lloje të ndryshme të Live Blackjack, Roulette, Baccarat dhe Casino Hold'em, vetëm për të përmendur disa. Për më tepër, ata ofrojnë baste të vogla që fillojnë deri në 0,10 dollarë.
  • Extreme Live Gaming ofron lojëra tavoline që mund t'i luani drejtpërdrejt dhe ajo që i bën ato të dallohen në turmë është fakti që ato ofrojnë tavolina me limite të ulëta dhe të larta.

Blackjack live

Live Blackjack është një lojë emocionuese që duhet ta luani sapo të bashkoheni në kazino Drueck Glueck. Ka variacione të ndryshme të lojës në dispozicion, por pasi të mësoni bazat e lojës nuk do të keni fare probleme.

Gjëja e parë që duhet të bëni, veçanërisht kur luani Blackjack Live është të zgjidhni një tabelë që i përshtatet më së miri bankrollit tuaj.

Kur luani Blackjack Standard, basti vendoset kur klikoni në rrethin përpara jush. Nëse janë zënë të shtatë vendet, mund të përfitoni nga veçoria e bastit. Keni 15 sekonda për të vënë bast dhe më pas tregtari do të fillojë të tërheqë letra. Tregtari do të ndjekë rregullat e paracaktuara dhe ata gjithmonë do të qëndrojnë në 17 dhe do të tërheqin një kartë tjetër në 16 ose më pak.

Ka shumë veçori të veçanta që mund t'i përdorni kur luani Blackjack Live, si pamje të ndryshme të kamerës, cilësi video, biseda të drejtpërdrejta dhe shumë të tjera.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Të luash ruletë drejtpërdrejt ofron një përvojë shumë emocionuese që duhet ta pranojmë. Ka variacione të ndryshme të lojës, por sapo të mësoni rregullat bazë, do të jeni të gatshëm të shkoni. Është shumë e rëndësishme të filloni të luani ruletë drejtpërdrejt pasi të jeni njohur me rregullat e lojës dhe bastet e ndryshme që ajo ka. Gjëja këtu është se ju nuk mund të luani ruletë live falas, sepse duhet të bëni një depozitë dhe të luani për para të vërteta.

Loja zgjat afërsisht 45 sekonda, ku ju keni 15 sekonda për të vënë bast. Ju mund t'i vendosni bastet tuaja drejtpërdrejt në rrjetin e basteve ose mund të përdorni Pistën e Race. Kjo do t'ju japë akses në bastet franceze dhe bastet fqinje.

Ju mund të ruani bastet tuaja të preferuara në mënyrë që t'i qaseni lehtësisht dhe t'i përdorni ato në të ardhmen.

Baccarat live

Të luash baccarat drejtpërdrejt ju jep një përvojë unike të lojërave të fatit. Kjo është një lojë që është më shumë se 500 vjet e vjetër, por është ende jashtëzakonisht e popullarizuar në mesin e lojtarëve. Pyetja që të gjithë po shqetësojnë këtu është se kush do të fitojë, lojtari, bankieri apo do të përfundojë loja me barazim. Loja synon të marrë një dorë me një vlerë totale prej 9, dhe ju duhet të vendosni një bast për dorën që besoni se do të fitojë.

Ka variante të ndryshme të lojës që mund t'i gjeni në Drueck Glueck, por pasi të mësoni bazat e lojës, nuk do të keni asnjë problem ta luani atë.

Kohët e fundit, njerëzit preferojnë të luajnë baccarat live në vend të versionit dixhital të lojës. Luajtja drejtpërdrejt ju lejon të keni një përvojë në jetën reale dhe është shumë më mirë për disa njerëz të luajnë me tregtarë të drejtpërdrejtë në kohë reale sesa me një makinë.

Baccarat është një lojë shumë e thjeshtë, kështu që kjo do të thotë që ju mund të relaksoheni dhe të shijoni përvojën. E vetmja gjë që duhet të bëni është të vendosni bast dhe të prisni të shihni nëse rezultati do të jetë në favorin tuaj. Edhe pse kjo është një lojë fati, ka ende disa gjëra që duhet të dini për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar.

Gjëja e parë që duhet të dini veçanërisht nëse jeni fillestar është të shmangni bastin e barazimit. Ky bast ka vërtet pagesën më të madhe, por shanset për të fituar këtë bast janë vërtet të vogla. Nëse ndiheni me fat, mund ta vendosni këtë bast edhe pse, në fund të fundit, kjo është një lojë fati.

Vendosni një bast në Banker sepse statistikisht, ky bast do të fitojë më shumë në planin afatgjatë.